Piotr Ładziński

Neurochirurg

Opinii13

ewa

22.02.2016

wspaniały lekarz-człowiek,dzięki Niemu miałam trzy lata temu operację naczyniaka pnia mózgu,groziło mi, że będę roślinką niewidomą. Jednak wróciłam do zdrowia,pracuję, od dwóch lat znowu jeżdżę samochodem i w tym roku kończę 60 lat. Dzięki p. docentowi i prof. Majchrzakowi mogę mówić, że życie jest piękne.

Stefan

27.11.2013

Zgłaszając się do Pana Doktora, wg Doktora miałem 4-ry tygodnie życia, i tylko dzięki niemu jeszcze żyję. Podszedł do mojego stanu zdrowia, bardzo profesjonal-nie i wynik pooperacyjny był bardzo zada-walający, który skutkował szybkim powrotem do zdrowia. W chwili obecnej, minęło 8-m lat od operacji, i ponownie przygotowuję się do ponownego kontaktu z Panem Doktorem, gdyż "intruz" ponownie niebezpiecznie narasta, i to jest chyba dosadny przykład, godnego polecenia wysokiego profesjonalizmu Pana Doktora.

Lidia

26.10.2013

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz ,rozsądny fachowiec.Zajął się nami sprawnie i odpowiedzialnie ,dał nam nadzieję ,wyznaczył kierunek leczenia ,doprowadził do szczęśliwie zakończonej operacji. Byliśmy obcymi ludżmi a potraktował nas tak serdecznie i z zaangażowaniem. Zawsze pozostanie w naszych sercach ,uratował kolejne życie. Niech Bóg da mu zdrowie i siły aby czynił tak nadal. Dziękujemy Panu z całego serca i pozdrawiamy! Lidia i Marek

Anonim

24.05.2013

Doc. Piotr Ładziński uratował mi życie!! Miałem bardzo dużego (8 cm średnicy) oponiaka podstawy czaszki, który m.in. obrasta nerw wzrokowy, nacieka do oczodołu i wchodzi do zatoki jamistej, gdzie dotyka kluczowych nerwów i tętnic. Operację poprzedziłem 15 konsultacjami z wybitnymi neurochirurgami w Polsce i za ...

Operację poprzedziłem 15 konsultacjami z wybitnymi neurochirurgami w Polsce i za granicą. Wszyscy wskazywali na doc. Ładzińskiego, jako na najbardziej odpowiedniego chirurga w tym temacie i najbardziej specjalizującego się. Pan doktor przyjął mnie niezwykle życzliwie, profesjonalnie i wnikliwie objaśnił mój rezonans magnetyczny.

Sama operacja trwała prawie 12 godz. Była bardzo skomplikowana. Groziła mi śmierć, paraliż i/lub niedowład, ślepota. Po udanej operacji zatroskany docent o wyniki mojej histopatologii (guz jest łagodny, ale atypowy WHO grade II) sam do mnie zadzwonił i skierował mnie na najnowocześniejszą radioterapię w Polsce - do Gliwic. Tam znów uprzedzili mnie, że grozi mi m.in. ślepota, bo oponiaka nie można było usunąć radykalnie.

Dziś jestem prawie pół roku po operacji i ponad miesiąc po radioterapii. Nie wiadomo oczywiście, czy nowotwór na pewno nie zacznie znów rosnąć, ale na razie czuję się zupełnie zdrowy - dobrze widzę, uprawiam sporty, włosy mi pięknie odrosły, blizny praktycznie nie widać, jakby zupełnie nic się ze mną nie stało, a otarłem się przecież o śmierć. Mam 37 lat i szansę na życie do późnej starości. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Michał Krala

Anonim

02.02.2013

ludzie, którzy są mądrzejsi od lekarzy zawsze będą negować to o czym sami nie mają pojęcia. Wizyta prywatna, na którą wystawiana jest faktura, nie kosztuje tyle co w innych opiniach. Miałam poważną operację i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Polecam i pozdrawiam Pana Docenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sosnowiec"?

Szpital Świętej Barbary

Wojewódzki szpital im św Barbary