lek. dent. Piotr Laska

Oceniam wizyte 5/5, daje całe maksimum ! Dr mimo niedzieli przyjał mnie,a wcale nie musial i uśmierzył mój ból zęba. Bardzo profesjonalny godny polecenia, jedyny dentysta ,ktory w tak nagłym przypadku jak mój zdecydował sie mnie przyjać.Przede wszystkim odebral telefon,a nie to co inni... No musze wspomniec,że jeszcze dr Kwarta odpisała na sms-a. Jestem mu bardzo wdzieczna,bo do poniedziałku chyba byłabym juz na tamtym świecie, tabletki juz nawet nie pomagały. Chcialam dodac,ze nr telefonow jakie sa dostepne w internecie na ostre dyźury stomatologiczne sa jakąs fikcja, NiKT NIE ODBIERAŁ TELEFONU!!!! ...

Oceniam wizyte 5/5, daje całe maksimum !
Dr mimo niedzieli przyjał mnie,a wcale nie musial i uśmierzył mój ból zęba.
Pan Piotr Laska to prawdziwy stomatolog z powolania szybko znalazl przyczyne bólu i przy okazji zrobil przeglad reszty zebow.
Panie Piotrze Wielkie dzieki!!!
Polecam z czystym sumieniem!!!!

Pan Doktor to cudotwórca. Omijałam szerokim łukiem stomatologa i miałam traumatyczne przeżycia z tym związane. Pan Doktor to odczarował i dał mi w zasadzie drugie życie.Dzięki Niemu mogę bez wstydu i zażenowania się uśmiechać.Dziękuję!!!Wszystkim polecam...przyjazne miejsce i pełny profesjonalizm

miły, uprzejmy, uśmiechnięty.. :) wszystko dokładnie tłumaczy, krok po kroku. strach przed dentystą zostawiam w poczekalni i wychodzę w pełni usatysfakcjonowana :)pozdrawiam

w okolicy wołowa trudno o bardziej kompetentnego dentystę

w okolicy wołowa trudno o bardziej kompetentnego dentystę

proteze ktora mi zaoferowal polecil i zalozyl wycenil na 1200 zl a ona kosztuje u technika czyli u specjalisty ktory ja produkuje 600 zl.Pan Laska dolicza sobie drugie 600 zl czyli 100%marzy tylko za wizyte pobranie wycisku oraz wlozenie protezy.Po mojemu to za duzo.

Podcas nieobecnosci mojego ortodonty wybrałam się pilnie do P. Laski. Niestety, spotkałam się z wyjątkowym brakiem kompetencji, jeśli chodzi o ortodoncje oraz proste czynności z leczeniem ortodontycznym związane.PTO powinno zajać się przypadkami lekarzy, z dyplomami z lat 80' i wcześniej, którzy nie dbają o poszerzanie swojej wiedzy. Komunistyczna postawa w podejściu do pacjenta: typ "pacjent gotów pomyśleć że tu jestem dla niego" zdawać by się mogło, powinna być passe. Ponadto, lekarz, który źle wyraża się o srodowisku kolegów lekarzy stomatologów w obecności pacjenta, nie jest godny jego zaufania. Rezultat wizyty: ...

Rezultat wizyty: 50zł za usługę. De facto, do poprawki i to jak najszybciej.
Odradzam wizyty u w/w pana, z problemami bardziej uciążliwymi niż wyrwanie zęba (oczywiscie z wyjątkiem ósemek).