lekarz Piotr Łatalekarz Piotr Łata - zdjęcie profilowe

lekarz Piotr Łata

Lek. med. Piotr Łata studia medyczne ukończył w 1998 roku, otrzymując dyplom lekarza i uprawnienia do wykonywania zawodu. Szczególnie zainteresowała go ortopedia i traumatologia narządu ruchu, z której egzamin specjalizacyjny zdał w 2008 roku. Obecnie pomaga pacjentom z zakresie diagnostyki i leczenia ortopedycznego. Przeprowadza m.in. operacje zespołu cieśni nadgarstka, łokcia tenisisty, palca strzelającego czy przykurczu Dupuytrena, a także wykonuje zabiegi usuwające gangliony. Doktor Piot...

Po kilku latach chodzenia od ortopedy do ortopedy wreszcie trafiłem na dr Łatę. Tam gdzie inni na zerwane więzadło reagowali traumonem, tekstami ",że w piłkę już sobie nie pogram," , "przecież Pan chodzi". Tam pan doktor uważnie obejrzał płytkę z rezonansem i sam zaproponował operację (której poprzednicy odmawiali czytając opis rezonansu z kartki). Operacja udała się, później sensowna rehabilitacja. Dzięki doktorowi bez problemu chodziłem 3 lata na treningi zapasów a na dany moment od kilku lat ćwiczę trójbój na siłowni oraz tańczę bachate. Po kontuzji nie ma śladu.

Serdeczne podziękowania za troskliwe zajęcie się moją osobą podczas zabiegu cieśni nadgarstka. Z podziękowaniami. A. Lewandowska

Według mojej opinii bardzo dobry lekarz. uratował mi palec. opieka po operacji perfekcyjna. próbowałem oszukać ,ze stosowałem się do zaleceń, nie udał się. teraz wiem ,że chce v dobrze , i zna się na tym co robi.