lekarz Piotr Łaz

Laryngolog

Polecam Pana doktora z całego serca. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Leczy aktualnie mojego syna. Zdiagnozował guza ucha Perlaka. Teraz dalej walczy aby syn lepiej słyszał na lewe ucho. Nie zmienię laryngologa na żadnego innego.

Wspaniały lekarz, w sposób szczególny dba o każdego pacjenta! Wszystko wytłumaczył przed operacją, po operacji interesował się córką. Jestem bardzo zadowolona z całej opieki

odwiedziliśmy kilku laryngologów podczas naszej "przygody" z uszami, zapalenia ucha wykańczały i syna i mnie, pan doktor świetnie zajął się synem, przepisał lek, który w końcu pomógł. Podczas pobytu w szpitalu zaglądał do pacjentów, jako jeden z niewielu interesował się też w weekend małymi pacjentami. Wszystko cierpliwie wyjaśnia, proponuje różne metody leczenia, nic nie narzuca, dopiero poproszony o opinię wyraża swoje zdanie czy np. zabieg jest potrzebny już czy może spróbować najpierw czegoś mniej inwazyjnego

Super lekarz!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze miły i kompetentny poświęcił nam dużo swojego czasu nigdy nie odmówił pomocy

Bardzo sympatyczny, kompetentny, bezinteresowny lekarz. Zawsze znajdzie chwilę i wszystko dokładnie wytłumaczy

bylam z synkiem w szpitalu na oddziale na ktorym pracuje doktor łaz.pobyt bardzo nie mily,warunki szpitalne skandaliczne(smrod-brud) podejscie lekarza do pacjeta -skandaliczne!!!!niepolecam.

Wspaniały człowiek i lekarz. Mimo młodego wieku wykazuje się dużą wiedzą. Miły i sympatyczny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam!!!

pierwszy raz trafiłam z synem do dr Łaza w Szpitalu Dziecięcym gdzie świetnie się nami zajął, dobrał idealny lek, który zadziałał błyskawicznie. Mój syn często chorował na zapalenie uszu, chrapał, miał niedosłuch, dr Łaz skierował go na zabieg wycięcia trzeciego migdałka, nie była to decyzja po jednej wizycie, najpierw próbował mniej inwazyjnych sposobów, niestety w naszym przypadku nie zdały egzaminu. Zabieg przeprowadził w klinice Stadmedica na nfz więc nic nie płaciliśmy. Cierpliwie wyjaśniał wszelkie wątpliwości, po zabiegu zaglądał do pacjentów, po wypisie nie zostawił nas bez opieki, zostawił nr telefonu ...

Zabieg przeprowadził w klinice Stadmedica na nfz więc nic nie płaciliśmy. Cierpliwie wyjaśniał wszelkie wątpliwości, po zabiegu zaglądał do pacjentów, po wypisie nie zostawił nas bez opieki, zostawił nr telefonu w razie potrzeby. Przydało się to bo syn dostał gorączki, pan doktor od razu przez telefon udzielił wstępnych informacji, był gotów spotkać się jeszcze w tym samym dniu, mimo że była to godz. 21. Dla nas to było za późno więc następnego dnia rano przyjął nas bez skierowania w Szpitalu Dziecięcym.
Polecam lekarza, jest kompetentny, dba o pacjentów, wzbudził moje zaufanie