lekarz Piotr Leśniewski

Ortopeda, USG stawów

W dalszym ciągu lecze kolano u w/w lekarza , jestem bardzo zadowolona z jego działań:) jest b.młody ale w takim wieku posiada dużą wiedze-podziwiam:)) zna sie na rzeczy jednym słowem , polecam!

Bardzo dobry lekarz,posiada dużo wiedzę. Doskonale i zrozumiale dla pacjenta przedstawia metody leczenia. Bardzo miły.polecam

Zrobił dokładnie to co do niego należy. Nie jestem zawiedziony.

Zrobił dokładnie to co do niego należy. Nie jestem zawiedziony.

Życzliwy stosunek do pacjenta, duża chęć pomocy. Nie wstydzi się przyznać, że czegoś nie wie i musi skonsultować się z bardziej doświadczonym kolegą.

Myślę, że gdybym się przypomniała, to na pewno by mnie pamiętał. Poszłam na ostry dyżur po stłuczce samochodowej, z której zresztą wyszłam z kołnierzem i dobrym humorem, bo trafiłam na wyżej wymienionego i jestem z tego bardzo zadowolona. Ciepły, opiekuńczy, ma dosyć sporo empatii i myśl. że on przyjmuje skraca każdemu czas czekania kilku godzin. Oprócz tego, urzekający głos, dzięki któremu zaczynamy mu ufać. Gdybym go spotkała na ulicy, to na pewno zaprosiłabym na kawę. Polecić? Nie, zabronić innych :) Pozdrawiam.

Myślę, że gdybym się przypomniała, to na pewno by mnie pamiętał.

Polecić?
Nie, zabronić innych :)