lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.