Piotr Łuczkiewicz

Gdańsk
54,352025218,6466384

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
15 opinii

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy lekarza ortopedy!

przesympatyczny Pan doktor i wspanialy fachowiec....szkoda ze odszedł ze szpitala kolejowego :(

wspaniały lekarz, trafna diagnoza, przede wszystkim liczy się pacjent

znakomity specjalista w zakresie chorób kolana. Po operacji kolana przeprowadzonej przez Pana Doktora metodą artroskopwą wróciłem do pełnej aktywności po 4 dniach. Problemem jest jedynie dostanie się do pana doktora ( na wizytę oczekiwałem przed gabinetem ok 3 godzin za to na oddziale opieka znakomita

mody lekarz...nie skażony jeszcze rutyna...dociekiwy , dokładny , kieruje od reki na wszystkie niezbędne badania.. czas oczekiwania na wizytę okoo 1-2 tygodni..

Wspaniały lekarz. Na jego oddziale czułem się jak w najlepszej klinice prywatnej. Po skomplikowanej operacji kolana na drugi dzień wyszedłem do domu o własnych siłach!!! Polecam

Bardzo dobry lekarz,gorąco polecam.Operował moją mamę.

bardzo kompetentny lekarz, jako jedyny z wielu postawił prawidłowa diagnozę, która była prawidłowa.

Znakomity lekarz; po pierwsze - kompetentny (bardzo dobry diagnostycznie); po drugie - rzeczowy, staranny i rozsądny (wytłumaczy i schorzenie, i sposoby postępowania; nie bagatelizuje objawów ale unika zbędnych interwencji); po trzecie - oddany pracy (jak trzeba, poświęci swój czas); wysoka kultura osobista bardzo pomaga w kontakcie; polecam, polecam, polecam!

Pan Doktor wyleczył nasza córeczkę i jako jedyny postawił dobrą diagnozę ( uprzednio była konsultowana m in w warszawie) Bardzo mu jesteśmy wdzięczni. rodzice Justynki

super lekarz!!! I do tego wysoka kultura osobista!

Pan Doktor operował mi kręgosup przed 2 laty. Dzieki Niemu chodzę

lekarz bardzo dobry. Leczyłam się u Niego z powodu bólów kregosłupa. Bardzo mi pomógł

Nie polecam nikomu tego lekarza! Radze trzymać się od Niego z daleka!

lekarz beznadziejny.! przez niego miałam zaniedbanie lekarskie i teraz zczasem stan mojej kostki się pogarsza.! nie polecam nikomu.!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny