dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))

Super obsluga telefoniczna.Wizyta szybko lekarz rozumie problem pacjeta.WIDAC ZE FACHOWIEC A NIE PARTACZ .ZABIEG ROPNIA ZROBIL W GABINECIE A NIE NA SALI OPERACYJNEJ W NARKOZIE ( stalowa wola chirurgia odradzam Partacze).PIERWSZY DZIEN OD DWOCH MIESIECY NIE BOLI .POLECAM TEGO FACHOWCA.

Już sama rejestracja bardzo profesjonalna: Pani miła, służąca wskazówkami jak przygotować się do wizyty. Na wizytę nie trzeba było czekać miesiącami, a zaledwie kilka dni. Atmosfera w gabinecie rewelacyjna, Pan Doktor miły, podchodzący ze zrozumieniem do problemu pacjenta, nie odczuwałem towarzyszącemu tego rodzaju wizytom, wstydu i zakłopotania. Badanie max intymne dla pacjenta, lekarz wszystko szczegółowo omówił. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pani z recepcji a następnie Pana Doktora do pacjentów. Pan Doktor niezwykle miły, ciepły, służy wszelkimi poradami, a co najważniejsze ma czas dla pacjenta i traktuje go poważnie. Serdecznie polecam, świetny specjalista, po wizycie i natychmiastowym małym zabiegu -czuję się świetnie.

Witam,jestem szczęśliwy ,że trafiłem do tak kompetentnego fachowca.Polecam wszystkim.

godna polecenia osoba,kompetentna, konkretnie i dokładnie wyjasnia przyczyny choroby szybko i skutecznie pozbyłam sie swoich dolegliwości

szybko i skutecznie pozbyłam sie swoich dolegliwości

Fachowiec w swoim zawodzie, kompetentny. W ubiegłym roku miałem operację (na ZOZ) i obecnie nie mam tych dolegliwości. Mówi jasno co trzeba wykonać, ażeby rozwiązać problem. Już poleciłem Pana Doktora swoim znajomym i oni są również zadowoleni z udzielonej im pomocy.

Świetny specjalista, duża wiedza i zrozumienie dla Pacjenta. Wyciągnął mnie z bardzo poważnej choroby którą nikt nie chciał się zająć. Jeszcze raz dziękuję Panie Ordynatorze

naprawdę warto do tego lekarza pojść, pełna fachowość i podejście do pacjenta

naprawdę warto do tego lekarza pojść, pełna fachowość i podejście do pacjenta

Co za bzdury ludzie tu wypisują, leczyłem sie u Pana Doktora wiele razy, operował mnie kilkukrotnie w tym raz kiedy nikt nie dawał mi sznsy - jak jest źle to wszyscy lekarze kierują do niego...nie bez przyczyny...wystarczy popytac. Płaciłem normalnie za wizyty prywatne w gabinecie koszt około 100zł ale za leczenie szpitalne i operacyjne to nigdy i napewno Pan Doktor mi tego nie sugerował. Świetny specjalista, długie leczenie a do zamożnych napewno nie należe.