Piotr Marks

Bełchatów
51,367231819,37455260 44 635 22 98

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
21 opinii

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Operowany byłem w styczniu 2011.Teraz na chłodno z perspektywy 3lat mogę z czystym sumieniem wystawić tak dobrą opinię5/5.Pozbycie się raczyska zawdzięczam jego kompetencji i umiejętnościom wprawnej ręki chirurga.Dziękuję.Polecam

Trafiłam do doktora z przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego. Na pierwszej wizycie zrobił USG i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu nie mogłam się doczekać na badanie, gdyż od 7 rano zrobiono mi badanie dopiero o 13.00, które trwało 10 minut. Generalnie nie wyleczył mnie do końca przepisał mi leki, ale na kolejnej wizycie nic nie powiedział czy coś pomogły. Do dzisiaj biorę tabletki, które mi zalecił i troszkę się uspokoiło, ale nie do końca.

żałuję,że nie trafiłam do dra wczesniej. Bez zbędnych "och" i "ach" chylę głowę przed majestatem jego wiedzy i zdolnosci manualnych. Polecam też malkontentom. Nie wszystko da się naprawić. "Uroolewatorzy" w moim mieście powinni mieć zakaz wykonywania egzekucji na pacjencie. Ewa z R-mia

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

bardzo dobry specjalista a do tego uprzejmy i miły polecam

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Gdyby każdy taki był to każdemu z pacjentów żyło by się lepiej.

Niestety mi nie pomógł, pomimo tego, że po pierwszych wizytach wzbudzał moje zaufanie, to mój problme do tej pory nie został rozwiązany..

bardzo dobry lekarz,konkretny,uprzejmy,wie co robi,polecam pacjentka

Bardzo kompetentny. Zrobił to co wydawało się niemożliwe. POLECAM - same pozytywy.

Tym wpisem chcę podziękować dr.Marksowi za szybką i trafną diagnozę,oraz zachęcić wszystkich pacjentów,którzy mają problemy z prostatą nerkami,pęcherzem proszę zgłosić się do dr.Marksa. Tej klasy specjaliści są igłą w stogu siana w Bełchatowie.Wcześniej mój ojciec chodził przez 2 lata prywatnie do innych lekarzy,którzy nie postawili diagnozy,wypisywali za to bardzo drogie leki,które nic nie dały a guz nerki się rozwijał.Dr.Marks postawił diagnozę na pierwszej wizycie.Zrobił USG w kilku pozycjach,poświęcił dużo czasu pacjentowi,mało pieniędzy wziął za wizytę.Dziękuję Panie doktorze i gorąco polecam chorym pacjentom.Podaję tel.446352298

PRZEDE WSZYSTKIM DOSKONAŁY SPECJALISTA.PODAŁ MI POMOCNA DŁOŃ WTEDY KIEDY INNI NAWET NIE PRÓBOWALI MI POMÓC.WYJAŚNIŁ MI DOKŁADNIE SCHORZENIE JAKIE MIALAM I ZE SZCZEGÓLAMI PRZEDSTAWIŁ ETAPY LECZENIA.CIERPLIWIE WYTŁUMACZYŁ PRZEBIEG OPERACJI.DOBRY CZŁOWIEK, KTÓREMU ZAUFAŁAM.TERAZ WIEM, ZE BYŁA TO DOBRA DECYZJA!!!DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE I POZDRAWIAM Z UK!

Przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz!

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,rzyczliwy. oby takich wiecej

Koszt wizyty był połączony z badaniem USG. W porównaniu z innymi - ta sama cena.

Wsumie poszedłem do tego lekarza z prostatą a ta wizyta zakonczyła się pobytem w szpitalu na kamień w nerce który został mi usunięty ale bardzo dobrze bo wcześniej czy pużniej i tak bym się tam znalazł.Polecam tego lekarza naprawde z powołania

Szybko szybko,zapłacić i po wizycie,następny.. Osobiście go nie polecam,nie pomógł.

Znakomity profesjinalista. Dokłdnie wyjaśnił mi na czym polega schorzenie i następnie leczenie. Żałuję, że nie leczy innych chrób, bo jeszcze trochę ich mam. Pomógł mi bardzo jak i wielu innym. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, ale przede wszystkim życzę wam zdrowia. Małgorzata.J.

Polecam tego lekarza robił mi zabieg wyciągnoł mi kamyka wszystko wytłumaczył przed zabiegiem jak to będzie robił.Teraz czuje się super

LEKARZ Z POWOŁANIA,BARDZO KONKRETNY.

Można porównać do bohatera filmu pt. "Znachor". Lekarz z powołania!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny