dr n. med. Piotr Marks

Urolog

Opinii21

grazyna lat 54

17.03.2014

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Mariusz

13.02.2014

Operowany byłem w styczniu 2011.Teraz na chłodno z perspektywy 3lat mogę z czystym sumieniem wystawić tak dobrą opinię5/5.Pozbycie się raczyska zawdzięczam jego kompetencji i umiejętnościom wprawnej ręki chirurga.Dziękuję.Polecam

21.01.2013

Trafiłam do doktora z przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego. Na pierwszej wizycie zrobił USG i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu nie mogłam się doczekać na badanie, gdyż od 7 rano zrobiono mi badanie dopiero o 13.00, które trwało 10 minut. Generalnie nie wyleczył mnie do końca przepisał mi leki, ale na kolejnej wizycie nic nie powiedział czy coś pomogły. Do dzisiaj biorę tabletki, które mi zalecił i troszkę się uspokoiło, ale nie do końca.

07.09.2012

żałuję,że nie trafiłam do dra wczesniej. Bez zbędnych "och" i "ach" chylę głowę przed majestatem jego wiedzy i zdolnosci manualnych. Polecam też malkontentom. Nie wszystko da się naprawić. "Uroolewatorzy" w moim mieście powinni mieć zakaz wykonywania egzekucji na pacjencie. Ewa z R-mia

Ewa z R-mia

01.06.2012

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Bełchatów"?

gabinet
UL. RZEMIEŚLNICZA 33
Ośrodek Zdrowia
ul. Piotrkowska 27
Moszczenica
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MegaMed"
ul. Czapliniecka 93/95
Przedsiębiorstwo Ambulatoryjne PZOZ