Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Witam! U doktora byłam z córką z problemem trądziku . Lekarz trafił w sedno z lekarstwami. Już po 2 miesiącach smarowania tonikami praktycznie wszystko zeszło. Rewelacja!!! Mąż również był u doktora z innym problemem i tak samo wyleczył go bardzo szybko. Choroba na razie nie powróciła. Doktor jest godny polecenia.

Witam!
Choroba na razie nie powróciła.
Doktor jest godny polecenia.

Moje kroki skierowały tam pozytywne opinie o dr i to dzięki temu panu pozbyłem się problemu, z którym próbowałem uporać się od sześciu ms`y. Z całą pewnością zasłużył sobie na wszystkie pozytywne komentarze. Oprócz tego gość jest naprawdę w porządku. Polecam

Trafiłam do lekarza z raną na nodze, który stwierdził że to napewno owrzodzenie żylakowe i na to też mnie leczył. Stosując maści przepisane przez tego lekarza z rany o średnicy 3 cm zrobiła się rana o średnicy 15cm. Zrobiłam sobie prywatnie usg żył i okazało się że ta rana to napewno nie owrzodzenie żylakowe! Dobrze że trafilam do innego dermatologa, który odrazu zrobił wymaz z rany i wyszedł Gronkowiec złocisty. Tak więc nie da się leczyć pacjenta tak na oko, przepisując maści, bo można tylko zaszkodzić. Wiele chorób jest podobnych do siebie i podstawa to przede wszystkim zlecić zrobienie badań!

Trafiłem z tzw problemem intymnym.i w końcu do faceta dermatologa. Nawet mnie obejrzał , z odległości mniejszej niż 3 metry,Brzmi jak ,żart ?.To niestety rzeczywistość w rejonie Proszowice czy Kazimierza wielka. Zostałem potraktowany profesjonalnie jako Pacjent a nie jako ,,kolejne męskie utrapienie ".Jestem zadowolony z podejścia jak i z leczenia stąd poświęcam swój czas na opinie w internecie chociaż , zazwyczaj tego nie robię .Panowie jest dla nas ratunek !!! A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam ...

A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam będąc już PO widzę ,że ze swoim podejściem dr Mazur poradzi sobie i z przewrażliwionym trądzikowcem.

jestem z okolic Proszowiciod wielu lat mam problem ze znamionami barwnikowymi czyli tzw pieprzykami,ponieważ kilka osób z mojej rodziny miało raki skóry ,więc jestem trochę przewrażliwiona. Dawniej jezdziłam na badania do Krakowa,ale od 3 lat ,wszystko załatwiam na miejscu .Wszelkie wątpliwości rozwiewa lub potwierdza doktor Piotr i robi to w bardzo spokojny i profesjonalny sposób, Dzięki niemu już 3 zmiany zostały usunięte chirurgicznie i potwierdzone co do ich złośliwości.Nie jest to lekarz ,który każdego pieprzyka przeznacza do wyciecia !!!wiem co piszę bo u takich już wczesniej byłam,np pod prawie samym ...

Dzięki niemu już 3 zmiany zostały usunięte chirurgicznie i potwierdzone co do ich złośliwości.Nie jest to lekarz ,który każdego pieprzyka przeznacza do wyciecia !!!wiem co piszę bo u takich już wczesniej byłam,np pod prawie samym Wawelem.. Naprawdę uważam ,że brakuje takich lekarzy.

Doktor jest naprawdę dobry, Jestem Pacjentką z trądzikiem ,która tułała się przez ostatnie 5 lat po dermatologach i nic. Byłam na zastrzykach ,na mazidłach i ciągle nic. Obecnie po 2 miesiącach leczenia tzn leki + złuszczania wyglądam nieżle.A przede mną jest jeszcze wizja stałego wyleczenia tego paskudztwa izoteksem ?Nazwy nie pamiętam ale chyba 3 lekarzy mi to polecało ,ale nikt nie wytłumaczył ,dlaczego ta terapia ma być lepsza,tym bardziej ,że znam osoby które były fatalnie leczone tym lekiem. Osobiście polecam.Gulietta

Zdecydowanie polecam. Doktor niczego nie bagatelizuje.Podchodzi do pacjenta z wyczuciem i troską, nie traktuje schematycznie. Tłumaczy przebieg kuracji i zapytany o cokolwiek udziela odpowiedzi, w sposób który pacjent nieposiadający wiedzy medycznej jest w stanie zrozumieć. Ma przy tym świetne poczucie humoru:)

Bardzo miły i uprzejmy. Bardzo dobrze profesjonalnie traktuje pacjenta - dokładnie tłumaczy i proponuje opcje leczenia. Rozwiązał mój problem podczas jednej wizyty.

Zawsze miałam problemy z trądzikiem, dziś jest dużo lepiej ale dale mam kurację , lekarz bardzo dokładny i kompetentny.