Gdzie przyjmuję

Garwolin
51,884329821,628824725 682-22-60
kontakt@pepekswiata.eu

x x x x Od 15:30 Do 18:00 x x

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu chorób i urazów narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W swojej pracy posługuję się technikami małoinwazyjnymi, w tym leczeniem artroskopowym. W warunkach ambulatoryjnych wykonuję badnia USG.
Posiadam członkostwo w Towarzystwach Naukowych: PTOiTr(Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne) oraz ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).
Wykonywane zabiegi:
Artroskopia operacyjna kolana, barku i stawu skokowego. Rekonstrukcje więzadeł, szycie łąkotek, naprawa chrząstki, leczenie operacyjne niestabilności stawów.
Leczenie nabytych deformacji oraz zmian zwyrodnieniowych stóp.
Leczenie złamań kości długich oraz w obrębie stawów.

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.8/5
Ilość poświęconego czasu
4.5/5
Średnia:
4.75
11 opinii

Ja się podpiszę, nie tak jak cała reszta. Znam Pana Doktora Piotra Melona od lat, jeszcze jak w szpitalu na Szaserów w Warszawie robił specjalizację. Mam również porównanie między nim a pewnym "karierowiczem", który nadal w tym szpitalu pracuje. Tego właśnie "lekarza-karierowicza" pacjentką była moja mama i traktował ją jak petentkę, np. zwolnienie lekarskie wypisywał na parapecie na korytarzu nie pytając się nawet, czy ją coś boli. Z kolei dr Melon zawsze znalazł czas, żeby porozmawiać, pomóc. Naprawdę z czystym sumieniem POLECAM GO!

Pozytywnie. Przyjął mnie chociaż nie musiał, zoperował, chodzę i nie mam powikłań jak przedmówcy. Operacja kolana nie jest łatwa i żaden lekarz nie da 100% że się powiedzie. Ja decydując się na nią pogodziłem się z ryzykiem.

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę. Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo. Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz, to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Bardzo dobry lekarz ortopeda i tylko szkoda, że takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak mało. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponad rok czasu chodziłam z bólem kostki od ortopedy do ortopedy i każdy przepisywał mi tylko fizjoterapię, bo sugerował się opisem USG na którym widoczny podobno był ganglion. Kiedy trafiłam do Doktora Melona pokazałam moje USG to po przeczytaniu opisu obejrzał jako jeden jedyny zdjęcia z USG i potrzeb przeprowadzić rekonstrukcję stawu skokowego. Pan Doktor przeprowadził osobiście zabieg i dzięki niemu dziś mogę chodzić. Co mogę powiedzieć? Młody lekarz a postawił celującą diagnozę a pozostali z większym stopniem naukowym i większą praktyką przez rok ganiali mnie na rehabilitację i fizjoterapię przy okazji faszerując lekami. Jeszcze raz powtarzam świetny fachowiec. .

Pan dr Melon jest lekarzem kompetentnym . Dobry fachowiec i pomimo mlodego wieku nie "zmanierowany", skromny i pracowity.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Miałem zerwane wiazadlo krzyzowe które dr Melon sprawnie naprawil. Wszsytko wyjasnil przed operacja i dzieki niemu szybko doszedlem do formy. Bardzo konkretny i uprzejmy lekarz.

Poszedłem do doktora Melona z bólem kręgosłupa i kolana. Powiedział że nie specjalizuje się w kręgosłupach. Zajmuje się głównie rękami i nogami. Zrobił mi altroskopię kolana – nie wiem co dokładnie tam robił ale zabieg trwał krócej niż godzinkę a bardzo pomógł. Kolano jak nowe! Także jak ktoś ma problem z kręgosłupem to nie polecam, ale kończyny naprawia bardzo skutecznie.

Pan doktor jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem

Byłam na wizycie u doktora Melona. Zignorował mój problem, jedyne co robił w trakcie wizyty to zajmował się pisaniem skierowań. Mam problemy z kręgosłupem i nadgarstkiem. Gdybym nie naciskała na wypisanie lekarstw na silny ból, który mnie męczy nie dostałabym niczego. Właściwie zostałam odprawiona z kwitkiem. Zmarnowałam cały dzień na czekanie w kolejce do tego lekarza i wyszłam z poczuciem, że mój problem zdrowotny nie został rozwiązany. Spychologia... Stąd tak niska ocena.

Fachowość, kompetencja i uprzejmość to domena tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze tak reprezentowali swoje środowisko to nie byłoby żadnych negatywnych opinii na ich temat.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zaproponował kilka rozwiązań do wyboru, a w ostateczności operację. Tak jak podejrzewał fizykoterapia nie pomogła i zdecydowałam się na operację, po której czuję się dużo lepiej. Szybko wróciłam do formy po zabiegu. Inni pacjenci w szpitalu też mówili że Pan Piotr Melon bardzo dobrze operuje. Konkretny, słowny, sympatyczny. Polecam!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny