Gdzie przyjmuję
place 11

Bursztynowa 2
Warszawa
52,204562221,1818563

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

Kickiego 24
Warszawa
52,251468321,0802396

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.2/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.1/5
Ilość poświęconego czasu
4/5
Uprzejmość
4.3/5
Godny polecenia
4.1/5
Średnia:
4.15
12 opinii
Opinie pacjentów
4,7/5

Pozytywnie. Przyjął mnie chociaż nie musiał, zoperował, chodzę i nie mam powikłań jak przedmówcy. Operacja kolana nie jest łatwa i żaden lekarz nie da 100% że się powiedzie. Ja decydując się na nią pogodziłem się z ryzykiem.

4,7/5

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę. Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo. Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz, to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

5,0/5

Bardzo dobry lekarz ortopeda i tylko szkoda, że takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak mało. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponad rok czasu chodziłam z bólem kostki od ortopedy do ortopedy i każdy przepisywał mi tylko fizjoterapię, bo sugerował się opisem USG na którym widoczny podobno był ganglion. Kiedy trafiłam do Doktora Melona pokazałam moje USG to po przeczytaniu opisu obejrzał jako jeden jedyny zdjęcia z USG i potrzeb przeprowadzić rekonstrukcję stawu skokowego. Pan Doktor przeprowadził osobiście zabieg i dzięki niemu dziś mogę chodzić. Co mogę powiedzieć? Młody lekarz a postawił celującą diagnozę a pozostali z większym stopniem naukowym i większą praktyką przez rok ganiali mnie na rehabilitację i fizjoterapię przy okazji faszerując lekami. Jeszcze raz powtarzam świetny fachowiec. .

1,0/5

Mam podobny problem jak przedmówca. Dr Melon przeprowadzał mi dwa zabiegi zamiast jednego. Co więcej źle umiejscowił przeszczep bo chodzi o acl to doprowadziło do powstawania zrostów. Konsultowałem swój stan o kilku profesorów i każdy łapał się za głowę jak można tak spartaczyć operacje. Przez dr Melona miałem już 4 artroskopie i nadal nie mogę dojść do siebie, bo moja choroba trwa już ponad rok. Obecnie czekam na zabieg w prywatnej klinice za duże pieniądze by wrócić do normalności. Jeśli chcesz być zdrowy omijaj tego lekarza szerokim łukiem !!!

1,5/5

Moje zycie zmieniło się w dramat po dwóch operacjach wykonywanych przez tego pseudolekarza. Zerwanie wiezadła krzyzowego oraz uszkodzenie łąkotki. Operacja zrobiona na dwa razy, chociaz prze lekarz zapewniał, że wykona jeden zabieg. Po pierwszej operacji noga nie doszła do siebie (mięsien niem został odbudowany, pojawiły sie zrosty w kolanie). Lekarz pomimo tego wykonał drugi zabieg tym razem na wiezadła. Po operacji dał fatalne w skutkach zalecenia o niechodzeniu na noge prze kilka tyg + sapnie w ortezie. Finalnie pojawił sie przukurcz nogi + zrosty w kolanie, co doprowadziło do braku wyprostu, zgięcia, usztywnienia rzepki i realnej perspektywy na kalectwo. Odradzam tego kolesia. Robi operacje hurtowo i na dwa razy ponieważ ma płacone za kazda operacje. Kasa mu sie zgadza na koncie a ja od roku nie moge normalnie nawet normalnie chodzi.c Przedtem byłem zdrowym, silnym sportowcem. ten lekarz doprowadził mnie do dramatu. Nie wiem jak to sie wszystko skonczy ale nikomu nie zycze spotkania na swojej drodze tego typa. PRZESTRZEGAM i MAM NADZIEJE< ZE TA OPINIA WPŁYNIE JAKKOLWIEK NA JEGO KARIERE BO KOLEŚ ZASŁUGUJE NA SĄD I TAKI BEDZIE FINAŁ.

5,0/5

Pan dr Melon jest lekarzem kompetentnym . Dobry fachowiec i pomimo mlodego wieku nie "zmanierowany", skromny i pracowity.

5,0/5

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Miałem zerwane wiazadlo krzyzowe które dr Melon sprawnie naprawil. Wszsytko wyjasnil przed operacja i dzieki niemu szybko doszedlem do formy. Bardzo konkretny i uprzejmy lekarz.

5,0/5

Poszedłem do doktora Melona z bólem kręgosłupa i kolana. Powiedział że nie specjalizuje się w kręgosłupach. Zajmuje się głównie rękami i nogami. Zrobił mi altroskopię kolana – nie wiem co dokładnie tam robił ale zabieg trwał krócej niż godzinkę a bardzo pomógł. Kolano jak nowe! Także jak ktoś ma problem z kręgosłupem to nie polecam, ale kończyny naprawia bardzo skutecznie.

5,0/5

Pan doktor jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem

2,7/5

Byłam na wizycie u doktora Melona. Zignorował mój problem, jedyne co robił w trakcie wizyty to zajmował się pisaniem skierowań. Mam problemy z kręgosłupem i nadgarstkiem. Gdybym nie naciskała na wypisanie lekarstw na silny ból, który mnie męczy nie dostałabym niczego. Właściwie zostałam odprawiona z kwitkiem. Zmarnowałam cały dzień na czekanie w kolejce do tego lekarza i wyszłam z poczuciem, że mój problem zdrowotny nie został rozwiązany. Spychologia... Stąd tak niska ocena.

5,0/5

Fachowość, kompetencja i uprzejmość to domena tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze tak reprezentowali swoje środowisko to nie byłoby żadnych negatywnych opinii na ich temat.

4,8/5

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zaproponował kilka rozwiązań do wyboru, a w ostateczności operację. Tak jak podejrzewał fizykoterapia nie pomogła i zdecydowałam się na operację, po której czuję się dużo lepiej. Szybko wróciłam do formy po zabiegu. Inni pacjenci w szpitalu też mówili że Pan Piotr Melon bardzo dobrze operuje. Konkretny, słowny, sympatyczny. Polecam!!!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat