lekarz Piotr Melon

Ortopeda

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu chorób i urazów narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W swojej pracy posługuję się technikami małoinwazyjnymi, w tym leczeniem artroskopowym. W warunkach ambulatoryjnych wykonuję badnia USG.
Posiadam członkostwo w Towarzystwach Naukowych: PTOiTr(Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne) oraz ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).
Wykonyw...

Monika Skrzos

03.05.2015

Ja się podpiszę, nie tak jak cała reszta. Znam Pana Doktora Piotra Melona od lat, jeszcze jak w szpitalu na Szaserów w Warszawie robił specjalizację. Mam również porównanie między nim a pewnym "karierowiczem", który nadal w tym szpitalu pracuje. Tego właśnie "lekarza-karierowicza" pacjentką była moja mama i traktował ją jak petentkę, np. zwolnienie lekarskie wypisywał na parapecie na korytarzu nie pytając się nawet, czy ją coś boli. Z kolei dr Melon zawsze znalazł czas, żeby porozmawiać, pomóc. Naprawdę z czystym sumieniem POLECAM GO!

30.09.2014

Pozytywnie. Przyjął mnie chociaż nie musiał, zoperował, chodzę i nie mam powikłań jak przedmówcy. Operacja kolana nie jest łatwa i żaden lekarz nie da 100% że się powiedzie. Ja decydując się na nią pogodziłem się z ryzykiem.

21.02.2013

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę. Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo. Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz, to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę.
Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo.
Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz,
to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

22.12.2012

Bardzo dobry lekarz ortopeda i tylko szkoda, że takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak mało. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponad rok czasu chodziłam z bólem kostki od ortopedy do ortopedy i każdy przepisywał mi tylko fizjoterapię, bo sugerował się opisem USG na którym widoczny podobno był ganglion. Kiedy trafiłam do Doktora Melona pokazałam moje USG to po przeczytaniu opisu obejrzał jako jeden jedyny zdjęcia z USG i potrzeb przeprowadzić rekonstrukcję stawu skokowego. Pan Doktor przeprowadził osobiście zabieg i dzięki niemu dziś mogę chodzić. Co mogę powiedzieć? Młody lekarz a postawił celującą diagnozę a pozostali z większym stopniem naukowym i większą praktyką przez rok ganiali mnie na rehabilitację i fizjoterapię przy okazji faszerując lekami.
Jeszcze raz powtarzam świetny fachowiec.

10.09.2012

Pan dr Melon jest lekarzem kompetentnym . Dobry fachowiec i pomimo mlodego wieku nie "zmanierowany", skromny i pracowity.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno