dr n. med. Piotr Miciński

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,7
2,5
2,4

Niestety lekarz nie wykonał podstawowego badania jakim jest USG. Przyszłam do gabinetu jako młoda pacjentka i moje wyniki krwi (TSH, FT3, FT4 itd.) tylko lekko wytaczały poza normę. Na postawie wyników badań krwi lekarz przepisał mi jodid i minimalną dawkę euthyroxu. Zasugerował, że będę lepiej się czuła jak pojadę na wakacje, zmienię dietę itp. Uznał też, że jestem młoda i szczupła i na podstawie wyników i objawów zdiagnozował u mnie tylko subkliniczną niedoczynność tarczycy. Nie zlecił żadnych dalszych badań. Uspokojona po wizycie, dopiero po jakimś czasie udałam się do innego endokrynologa, który wykonał mi USG już na pierwszej wizycie. Okazało się, że mam nowotwór złośliwy tarczycy (w wieku 25 lat), a przez to, że guz leży blisko naczynia- to on dawał uciążliwe objawy podobne do objawów niedoczynności tarczycy. Nie mogę polecić tego lekarza, ponieważ przez brak wykonania podstawowego badania ponad rok byłam źle zdiagnozowana, a mój nowotwór można było zacząć leczyć szybciej.

Odradzam wszystkim korzystania z usług Pana Doktora Micińskiego. Szczególnie młodym kobietom, które w przyszłości planują potomstwo. Pan Doktor stawia poważne diagnozy na podstawie kilku podwyższonych parametrów, bez zlecania badań specjalistycznych które potwierdzają chorobę w 100%. Po wizycie u Pana doktora wyszłam z płaczem i stanami lękowymi, dobrze, że jeszcze są lekarze, którym zależy na zdrowiu pacjentów i nie przepisują silnych leków bez potwierdzenia choroby tak jak Pan Miciński. Nie jestem pierwszym takim przypadkiem u Pana Doktora. Odradzam!!!

Polecam Pana doktora z całego serca i czystym sumieniem. Trafiłam do Pana Micińskiego zrezygnowana po wizytach u innych lekarzy. Mój przypadek był naprawdę beznadziejny bardzo chcieliśmy mieć dziecko ale nie udawało się, doszło po poronienia potem kolejne lata starań i nic. Az tu właśnie Pan Doktor który od samego początku mówił że będzie ciężko ale był wytrwały dążył za wszelką cenę i udało się jestem w 5 miesiącu ciąży za co bardzo dziękuję i naprawę gorąco polecam.

Może i dobry ginekolog ale co do bycia endokrynologiem ma się dużo do zastanowienia jak do niego się pójdzie.

Lekarz beznadziejny.Mówi pacjentce, że jest zdrowa nie robiąc podstawowych badań, nie pamięta jaka dolegliwości pacjęta, nawet nie jest zainteresowany zrobieniem usg. Przygotowuje do in vitro zarabiając grubą kasę nie robiąc podstawowych badań hormonów

Wspaniały specjalista,bardzo uprzejmy i rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do tego lekarza .Jest godny polecenia. Iwona

Wspaniały specjalista,bardzo uprzejmy i rzeczowy.
Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do tego lekarza .Jest godny polecenia.
Iwona

Lekarz "od myślenia" tak sam o sobie powiedział. Tylko jak lekarz który nigdy nie zrobił USG może wiedzieć co się dzieje w moim organizmie w danym dniu cyklu.Skąd może wiedzieć jak daleko się posunęła endometrioza, skoro on nie robił mi badań tylko opierał się na starym wypisie szpitalnym. Każda wizyta zaczynała się od " wszystko idealnie, nie wiem dlaczego nie wyszło?? ( 1 inseminacja i 3 InVitro) - spróbujemy czegoś całkowicie nowego, pani będzie pierwszą pacjentką, u której to zastosuję". Według mnie byłam tylko i wyłącznie królikiem doświadczalnym, dla jego nowości. NI\iestety nie mam już cierpliwości i pieniędzy- 2 lata i 18tyś stracone, bez efektu konkretnej diagnozy.

Byliśmy z mężem na czterech wizytach. Pan doktor opierał się na wywiadzie i jednym wymazie. Nie zbadał mnie na ani jednej wizycie. Po konsultacji u innego ginekologa okazało się, że mam mięśniaka na tylnej ścianie macicy i to jest powodem, że nie mogę zajść w ciążę. Teraz czekam na zabieg. Nie polecem.

Po prostu BEZCZELNY, AROGANCKI, KONOWAŁ!!!! Żerujący na młodych ludziach, którzy są zrozpaczeni, że nie mogą doczekać się upragnionego potmostwa. OSZUST, który juz na pierwszej wizycie proponuje in vitro. Powinnio się mu odebarac prawo do wykonywania zawodu. Mnie proponował in vitro a obecnie jestem matką wspaniałego synka, poczętego naturalnie bez jakiegokolwiek leczenia.

Lekarz stwierdził że jestem bezpłodna po wywiadzie,nawet mnie nie zbadał i zalecał in vitro,a dwa miesiące później zaszłam w ciąże.Miałam tylko podwyższony androstendion i prolaktyne heh szkoda gadać