lekarz Piotr Mikusz

2,4
2,4
1,8

Trafiliśmy do Pana Doktora Mikusz z tygodniowym niemowlakiem. Pan Doktor zdiagnozował obustronne zwichnięcie stawów biodrowych i zalecił noszenie szyny koszli. Chciałam potwierdzić diagnozę Pana Doktora i pojechaliśmy na konsultację do Prof. Czubak. U Pana prof. okazało się że diagnoza była błędna i dziecko nie wymaga szyny! Zdecydowanie odradzam tego doktora.

Mam na uwadze niepomyślne leczenie operacyjne i błędne informacje o zaleceniach po operacji podczas rekonwalescencji czego przyczyną będzie bardzo długa rehabilitacja a może nawet następny zabieg.

Odradzam! Typowy biznesmen, a nie lekarz! Źle ocenił mięsień, który miał być leczony. Dopiero na rehabilitacji powiedzieli mi, że ból dot. innego miejsca. Nic nie pomógł, a kasę zgarnął.

Zepsuł mi kolano w czasie zabiegu i teraz mi grozi endoproteza...

Zepsuł mi kolano w czasie zabiegu i teraz mi grozi endoproteza...

Lekarz o jakim można tylko pomarzyc. Bezpośredniość i takt,połączone z fachowym podejścieem do pacjenta tworzą obraz tego lekarza.Cóż więcej można dodać? Chyba jeszcze to, że Oddział, jakim dr. Mikusz zawiaduje, budzi we mnie (po dwukrotnym pobycie)tylko pozytywne emocje. Zdecydowanie polecam!