halo jestem facetem , bede ojcem blizniakow. jak na razie jestem pełen podziwu dla pana piotra, mam nadzieje ze to sie nie zmieni a moje kochanie donosi szczesliwie dwójeczke do konca, seba

Pomógł mi zajść w ciążę jako endokrynolog, opiekował się moją ciążą jako ginekolog. Zawsze miły, uprzejmy, z fantastycznym poczuciem humoru. Umiał pocieszyć w chwilach rozterek, zawsze miał czas. Delikatny ale i skuteczny. Rodziłam naturalnie w szpitalu w Redłowie razem z Panem Doktorem. Poród ekspresowy i w miarę bezbolesny. Do momentu mojego wyjścia ze szpitala był u mnie codziennie z pytaniem czy wszystko ok. Gorąco polecam Pana doktora!

skod wy wiecie takie bzdury odnosnie p.piotra minowskiego??ja cala cize chodzialam do niego i bardzo go mlo wspominam:)przed zajsciem w ciaze z ok.2lata wczesniej leczylam sie u niego na zaburzenia hormnalne i wsystko wrocilo do normy polecam goraco tego lekarza:))))alicja czeczewo

najbardziej kompetenty specjalista do jakiego trafiłam.Do tego kulturalny i uprzejmy.Gorąco polecam Elwira L

Elwira L

Leczyłam sięna niepłodność 2 lata,u innej doktor, trafiłam do dr,minowskiego, po miesiącu zaszłam w ciazę, nie wiem czy to zasługa jego przekonywującego tonu, czy to ,że dopisał do listy leków jod, czy poprostu zbieg okoliczności, ale jestem bardzo szczęśliwa, mam zdrowego, teraz już 1,5rocznego synka. Doktor przyjmuje 2 do 3 razy w tyg( piątek pilne )i praktycznie zawsze były kolejki, w okresie wakacjii mniejsze, widzęgłownie pacjentki z problemami płodnośći.Bardzo delikatny, zawodowe podejscie, dobrze tłumaczy, poświęca czas,a cena no cóż, takie czasy, fachowcy sie cenia. Ostatnio jakby mniej sieprzykładał, ale kazdy ...

Ostatnio jakby mniej sieprzykładał, ale kazdy człowiek miewa gorsze i lepsze chwile.
pozdrawiam doktora, elzbieta.

Drogie Panie, trafiłam do dr.Minowskiego ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę, byłam po jednym poronieniu i dotychczasowi lekarze, leczyli mnie przez 3 lata nie skutecznymi metodami. Dzięki dr. Minowskiemu zaszłam w ciążę po 2 m-cach leczenia. Teraz jestem w 8 m-cu i nie zamieniłabym dr. Minowskiego na innego lekarza. Zawsze chętnie służy radą i dokładnie tłumaczy każde zagadnienie, które mnie interesuje. Jest uśmiechnięty i uprzejmy i co dla kobiety jest najważniejsze jest gentelmanem. Śmiało mogę polecić owego lekarza, każdej dziewczynie, która ceni sobie lojalność wobec pacjenta. Ewa Ścibiorek

Ewa Ścibiorek

Nie wiem skad te bzdury wzielyscie, moi zdaniem dr Minowski jest super lekarzem, uratowal zycie mojego jeszcze nienarodzonego dziecka,kiedy to zaczelam plamic w 8 tyg ciazy, dzieki niemu mam zdrowa piekna coreczke, a ze bierze kase za wizyte lekarska to chyba normalne w dzisiejszych czasach, powiedzcie mi kto nie bierze?? Jak wam sie nie podoba to znajdzcie innego - nie prywatnego ale panstwowego lekarza to napewno bedzie mily i poswieci Wam duzo wiecej czasu haha ps. trzeba bylo sie uczyc to tez byscie tak zarabialy. pozdrowienia dla dr Minowskiego

ps. trzeba bylo sie uczyc to tez byscie tak zarabialy.

pozdrowienia dla dr Minowskiego