dr hab. n. med.

53,127708723,162309785 679 51 01

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
x x x Od 17:00 Do 19:00 x x x

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych (także metodą laserową), tarczycy i przytarczyc. Uczestnicz...

Leczone choroby
  • Przepukliny pachwinowe, udowe, pępkowe, brzuszne
  • Choroby tarczycy
  • • Kamica pęcherzyka żółciowego
  • nowotwory przewodu pokarmowego - jelita grubego, żołądka
  • Żylaki kończyn
  • Żylaki odbytu
  • choroby nadnerczy
  • otyłość
Wykonywane zabiegi
  • cholecystektomia
  • laparoskopowe leczenie chorób chirurgicznych (kamica pęcherzyka żółciowego, guzy żołądka)
  • operacyjne leczenie pierwotnych i wtórnych przepuklin brzusznych z wszczepieniem siatki
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
39 opini

Doktor zoperował mnie w kwietniu 2014 na otyłość olbrzymią (172kg) po pół roku pod jego nadzorem ważę o 46kg mniej i dalej chudnę.Wykonał u mnie metodą laparoskopową rękawkowe wycięcie żołądka..Jest lekarzem i człowiekiem w jednej osobie. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów troskliwy, wyrozumiały, skrupulatny... jesli nie wiecie do kogo się zgłosić... to szczerze polecam ....Dodam tylko,że klinika w której przyjmuje dr Myśliwiec jest oddalona o 170km ale i tak warto.....i na dodatek taki lekarz przyjmuje tez na NFZ ... Szczerze polecam......

1 lipca przeszedłem operację zmniejszenia żołądka (Laparoskopowa rękawowa resekcja żołądka). Doktor Myśliwiec nie był pierwszym, do którego trafiłem jednak to on podjął decyzję, która wreszcie ( po wielu latach zmagań ) przyniosła zadowalające mnie rezultaty (spora utrata masy ciała). Same podejście doktora do pacjenta także jest godne pochwały. Podczas wizyt zauważyłem bardzo duże zaangażowanie w to co robi, nie traktował mnie jak "przypadek", podszedł do problemu bardziej indywidualnie. Jest niezwykle miłym i życzliwym człowiekiem z bardzo wysokimi kwalifikacjami. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zabiegiem u dr Myśliwca - zdecydowanie polecam.

Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz - absolutny mistrz w swojej dziedzinie. 22 lipca 2014 r. w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku miałem operację bariatryczną. Profesjonalizm pana docenta Piotra Myśliwca sprawił, że nie odczuwałem żadnego stresu, żadnego bólu. A teraz cudowna lekkość bytu umysłowego i w zadowalającym tempie odzyskiwana lekkość bytu fizycznego. Dziękuję bardzo panie docencie. Sławomir Piórkowski

Dc Piotr Myśliwiec przywrócił mnie do normalnego życia. Operacja zmniejszenia żołądka spowodowała, że "zgubiłam" połowę mojego ciała /ok.55 kg./. Jestem Nim zachwycona nie tylko Jego fachowością jak również podejściem do pacjenta. Nie każdy lekarz potrafi tak cierpliwie i zrozumiale wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi i jak należy postępować. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Wielkie, wielkie dzięki.Marta.T

Docent Piotr Myśliwiec przeprowadził 2 zabiegi. Najpierw usunięcie woreczka żółciowego, potem rękawowe wycięcie żołądka. Przy obydwu zabiegach nie było żadnych komplikacji. Docent Myśliwiec wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Co więcej, jest niezwykle sympatycznym i przystępnym lekarzem. Niewielu jest medyków z tak ciepłym i cierpliwym podejściem do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Docenta Myśliwca jako świetnego specjalistę i wspaniałego człowieka.

Wspaniały lekarz, dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem.Co najważniejsze jednak,mający bardzo zindywidualizowane i pełne zaangażowania podejście do pacjenta.Bardzo serdeczny, cierpliwy a jednocześnie potwierdzający swój wielki profesjonalizm na każdym etapie leczenia. Dziękuję Panie Docencie za świetnie i bardzo szybko wykonany zabieg!

Na początku czerwca przeszedłem operację usunięcia lewego płata tarczycy. Operował mnie docent Myśliwiec. Operacja przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Cały czas jestem jeszcze pod opieką doktora i nie mam żadnych zastrzeżeń do Jego fachowości. Zawsze mogę liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Pan docent zawsze poświęca mi tyle czasu, ile tego potrzebuję. Nigdy nie mam poczucia pośpiechu czy zbywania mnie szybkimi i ogólnymi odpowiedziami. Zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym pacjentom.

Pan Docent to poza bardzo profesjonalnym lekarzem w każdym calu, posiada również ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli. Jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Ja trafiłam do dr. hab. n.med. Piotr Myśliwca z guzem w pachwinie. Gdy dolegliwość związana z guzem utrudniała mi poruszanie się Pan doktor w tym samym tygodniu zakwalifikował mnie do operacji. Okazało się że oprócz tłuszczaka mam przepuklinę, której Pan doktor nie wykluczał jeszcze przed operacją. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie zarówno przed w trakcie i po operacji. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam doktora jako wspaniałego lekarza, chirurga a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Przede wszystkim to CUDOWNY CZŁOWIEK! Każdy i to nie tylko lekarz powinien brać z niego przykład. Byłam tzw. "ciekawym przypadkiem" - gruczolak przytarczyc bez lokalizacji w wieku 28 lat. Doktor zajął się mną jak w prywatnej szwajcarskiej klinice. Miałam już styczność z innymi chirurgami - kroją bo muszą - z kolei Pan Myśliwiec oprócz skalpela posługuję się również UPRZEJMOŚCIĄ, DOBROCIĄ , ZROZUMIENIEM - tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem się po prostu jest. Wnioskuję o filmowy dokument czy realityshow z udziałem doktora! Pozdrawiam Sylwia z Łomży.

Pan Docent podczas wizyty konsultacyjnej przed zabiegiem usunięcia woreczka żółciowego objaśnił mi wszystko szczegółowo: jak będzie wyglądał zabieg, oraz jak mam "żyć" po zbiegu :) (ew. dolegliwości, dieta, aktywność ruchowa). Następnie w dogodnym dla mnie i co najważniejsze szybkim terminie wykonał zabieg. Zabieg się udał w 100%. Wszystko było tak jak mówił :). Z woreczkiem, to tylko do Pana dr. Myśliwca :) Szczerze polecam.

W kwietniu doktór wyciął mi gruczolaka przytarczycy wraz z lewym płatem tarczycy. Po operacji została tylko dwucentymetrowa blizna. Dr. Myśliwiec to bardzo kompetentny, uważny i staranny chirurg. Operację wykonał zgodnie z przemyślanym przez siebie i omówionym ze mną przebiegiem. Zaufałam Mu i On mnie nie zawiódł. Jestem teraz dozgonnie wdzięczną Mu pacjentką, Teresa S. z Łomży.

Moja historia jest podobna do wielu innych . Od najmłodszych lat zmagam się z otyłością . Stosowałam różne diety , których konsekwencją był efekt ,, jo-jo " :) Przypadek sprawił ,że w artykule prasowym znalazłam informację o Panu doktorze Piotrze Myśliwcu . Dodatkowe wiadomości zdobyłam przez internet,oraz wizyta lekarska wlała w moje serce nadzieję. To właśnie Pan dr. ,jego znajomość tematu i zrozumienia problemów ludzi otyłych doprowadziły mnie na stół operacyjny. Ból okazał się nie być taki wielki,za to rezultaty !!! :)))) Po dwóch miesiącach od operacji man 27 kg mniej .Moje życie zmieniło się i każdego dnia zmienia się jego komfort. Moje obawy o życie po operacji i strach jaki towarzyszył mi przed operacją znikły wraz z utrata pierwszych kilogramów . Dziś polecam każdemu takie rozwiązanie czyli operacja bariatryczna i nie żałuję dziś niczego. Warto było pokonać 850 km aby oddać się w ,, złote "ręce Pana doktora . Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję . Beata W.

Jestem po operacji Bajpasu żołądka.Z Panem doktorem Myśliwcem od początku leczenia współpracowało mi się bardzo dobrze.Uśmiechnięty,życzliwy,słuchający pacjenta i przywracający chęć do życia:) Oby więcej takich lekarzy-.....Świat byłby piękniejszy:) Pozdrawiam i polecam:)

Mogę polecać każdemu Pana doktora bo to naprawdę wspaniały człowiek i fachowiec. Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi. Chętnie służy dodatkowymi informacjami. . Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty, troskliwy i życzliwy dla pacjenta.

Przeszedłem niespełna 4 miesiące temu operację rękawowego pomniejszenia żołądka i jestem bardzo zadowolony z efektów. Operację wykonał dr Piotr Myśliwiec metodą laparoskopową, dzięki czemu mój pobyt w szpitalu był bardzo krótki (4 dni), a blizny pooeracjyjne są już mało widoczne. Na razie schudłem nieco ponad 50 kg i czuję się znakomicie. Operacja poprzedzona była wieloma szczegółowymi, bezpłatnymi badaniami (skierowanie na NFZ). Sam zabieg odbył się bez komplikacji, czuwał nade mną zespół lekarzy specjalistów, a pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Warunki i opieka lekarska była na najwyższym poziomie. Zarówno przed jak i po zabiegu doktor Myśliwiec interesował się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Warto również dodać, że doktor Myśliwiec bardzo dba o swoich pacjentów nie tylko przed i podczas operacji, ale także później. Regularnie wykonuje szereg badań kontrolnych (skierowanie również na NFZ), jeżdżę na kontrolę do Doktora do Poradni Chirurgicznej, dostałem nawet bezpośredni numer telefonu do Niego, abym w razie potrzeby mógł się z Nim szybko skontaktować. Po operacji nie miałem żadnych problemów, dzisiaj wyniki badań są "podręcznikowe", stałem się bardziej aktywny fizycznie, a moja waga ciągle ma tendencję spadkową! W dużej mierze zawdzięczam to doktorowi Piotrowi Myśliwiec. Dlatego wszystkim niezdecydowanym chciałbym powiedzieć żeby się nie wahali i poddali się zabiegowi, który tak naprawdę ratuje życie! Pan Doktor jest lekarzem godnym polecenia, profesjonalistą na najwyższym poziomie. Wizyty u Niego przebiegają w miłej atmosferze. Jest bardzo komunikatywny, przed operacją dokładnie wytłumaczył mi cały jej przebieg, co znacznie zmniejszyło mój stres przed zabiegiem. Jest także bardzo uprzejmy, życzliwy i uśmiechnięty. Życzę wszystkim, aby trafili do takiego specjalisty, który zajmie się tak profesjonalnie swoim pacjentem. Panie Doktorze dziękuję! Marek.

W styczniu tego roku miałem operację wyłączenie żołądkowe, jestem bardzo zadowolony, że oddałem się w ręce tak wspaniałego chirurga. Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty, troskliwy i życzliwy dla pacjenta. To doskonały fachowiec w swoim zawodzie, nie spotkałem jeszcze w swoim życiu takiego miłego i oddanego swej pracy lekarza. To Cudowny i Serdeczny Człowiek. Brak mi słów, aby wyrazić swą wdzięczność. Gdyby zaszła kiedykolwiek potrzeba operacji zawsze oddam się w ręce Pana Doktora Myśliwca.

Fachowe podejście do pacjenta, umówiony zabieg wykonany w terminie, bez żadnych powikłań , po usunięciu śledzionej zostały tylko trzy niewielkie blizny. Co najważniejsze rezultat leczenia został osiągnięty,a dwa dni po zabiegu byłem już w domu.Miły i uśmiechnięty, polecam.

Edytowane przez oceniającego: Kwi 7, 2014

Jestem po operacji przepukliny i baypassa żołądka wszystko przebiegło pomyślnie, którą przeprowadził dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec. Szczerze polecam tego lekarza innym pacjentom. Jest bardzo miły ,uprzejmy i zawsze uśmiechnięty dla pacjenta.

Witam, bardzo polecam pana doktora, to świetny fachowiec. Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi. Chętnie służy dodatkowymi informacjami. Dokłada wszelkich starań, aby pacjent czuł się bezpiecznie i pewnie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty,troskliwy i życzliwy dla pacjenta.Dziękuję całym sercem za uśmiech, dobro i opiekę w czasie całego leczenia. Gorąco polecam

Witam. Lekarz Piotr Myśliwiec to wyśmienity chirurg. Operacja, którą przeprowadził odbyła się bez komplikacji, a ja wracam do zdrowia. Dzięki niemu czuję się lepiej. Zajął się mną przed i po operacji. Ten lekarz jest godny polecenia!

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem doktorem. Bardzo życzliwy grzeczny,cechuje go dobry kontakt z pacjentem.Bardzo godny polecenia.Zalerzy mu aby pacjent był dobrze traktowany.

Bardzo dziękuję Panu profesorowi za udaną operację i miłe podejście do pacjentów. Polecam. Marek Łapy

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że podejrzewają u mnie nowotwór tarczycy. Brzmiało to jak wyrok. Byłam przerażona, ale dzięki Bogu trafiłam do Doktora Piotra Myśliwca. Pan Doktor okazał się nie tylko wyśmienitym specjalistą, ale także wspaniałym człowiekiem. Przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokoił, dzięki czemu przestałam się bać. Upłynął już miesiąc, czuję się doskonale, wynik dzięki Bogu również okazał się pozytywny. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze byli tak oddani swoim pacjentom jak Pan Doktor. Życzę samych sukcesów i z całego serca serdecznie dziękuję.

Docent Myśliwiec to wspaniały lekarz ale i człowiek. Ma fenomenalne podejście do pacjenta, po rozmowie z doc. Myśliwcem ulatują wszelkie obawy. W moim przypadku 20.07.2013r została przeprowadzona operacja żołądka (Gastric Bypass) i do dziś czyli w przeciągu 3 miesięcy straciłam 23,5kg :D stałam się zupełnie innym człowiekiem :) A to wszystko dzięki Panu Docentowi. DZIĘKUJĘ

Przeszedłem operację wycięcia tarczycy, którą przeprowadził dr P. Myśliwiec. Od samego początku Pan doktor, jasno i cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zarówno przed jak i po zabiegu interesował się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Pan doktor traktuje pacjentów jak ludzi, anie jak obiekty badawcze. Doktor P. Myśliwiec, to świetny specjalista, jeśli coś trzeba wyciąć to tylko jego rękoma. Dziękuję serdecznie!

Witam. Bardzo gorąco polecam dr hab. n. med. Piotra Myśliwca. Jest wspaniałym fachowcem, a jednocześnie skromnym, kulturalnym i ciepłym człowiekiem. Przy tym Doktorze wszelkie lęki i obawy znikają. Każdemu pacjentowi poświęca maksymalnie dużo czasu. Jestem po operacji tarczycy, blizna niewielka, bólu zero, ja czuję się świetnie. Gdybym miała teraz iść ponownie na zabieg, wcale bym się nie wahała. Dziękuję Panu Panie Doktorze za to, że spotkałam Pana na swojej drodze. Pozdrawiam.

Gorąco polecam dr hab. n. med. Piotra Myśliwica. W mojej ocenie to bardzo dobry lekarz i specjalista. Przekonałem się o tym podczas operacji przeprowadzonej u mnie w lipcu bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolony, operacja przebiegła sprawnie, ja wracam do zdrowia. Poza tym jest lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta, życzliwy, pomocny, rzeczowy, udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia, przebiegu operacji itp. Jeszcze raz dziękuję mu za pomoc. POLECAM wszystkim !!!

Witam. Bardzo gorąco polecam doc. Piotra Myśliwca Jest lekarzem z powołania i wspaniałym fachowcem. Przemiły, cierpliwy i bardzo kompetentny. Odmienił moje życie. Przeszłam operację zmniejszenia żołądka we wrześniu 2012, bez żadnych powikłań i metodą laparoskopową. Z pomocą dr. schudłam 27 kg w ciągu pół roku. Poprawiło się moje zdrowie i samopoczucie. DZIĘKUJĘ

Witam. 14 maj 2012 przeszłam operację zmniejszenia żołądka (bypass żołądkowy), w przeciągu roku schudłam 45 kg z rozmiaru 56 na 42 :) Swoje nowe i leprze życie zawdzięczam panu DOKTOROWI, który cały czas mnie wspierał i robi to nadal. Po zabiegu przyszedł poklepał mnie po ramieniu, uśmiechnął się i powiedział, że wszystko poszło pomyślnie i będzie dobrze. Jeśli szybko chce pójść do domu, to muszę już wstawać i się ruszać, bo tylko ruch postawi mnie na nogi i pozwoli schudnąć. To szczera prawda. DZIĘKUJĘ doc. Piotrowi Myśliwcowi

Pan Doktor Myśliwiec to CZŁOWIEK o WIELKIM SERCU,jest MISTRZEM w tym co robi,a robi bardzo,bardzo dużo dla pacjentów.Gdybym miała kiedykolwiek jeszcze poddać się znów operacji,to na pewno oddam się w wspaniałe ręce Pana Doktora Myśliwca.Polecam wszystkim PANA DOKTORA PIOTRA MYŚLIWCA

jestem wdzieczny panu jestem [po operacji 6 tygodni i czuje sie wspaniale nie odczuwalem zadnego bolu jest to fachowiec kazdemu pomorze wyslucha i wytlumaczy oby wiecej takich lekarzy pozdrawiam marian zajkowski

wirtuoz skalpela, wspaniały lekarz, pełen troski o pacjenta,godny zaufania i polecenia. Każda wizyta u tego lekarza to przyjemność- W.Dyśko

Witam,w styczniu miałam operację tarczycy oraz usunięto mi węzeł nadobojczykowy,blizny praktycznie nie widać,zaledwie zadrapanie,a blizna tarczycy nie więcej niż 3 cm.Świetny specjalista,przemiły człowiek .Absolutnie polecam i dziekuje serdecznie.POZDRAWIAM

Rozpoznanie: GUZ NEUROENDOKRYNNY G1, było dla mnie i mojej rodziny strasznym szokiem. Niezmiernie ważne było dla mnie zrozumienie i zainteresowanie ze strony Pana dr hab. n. med. Piotra Myśliwca, który nie potraktował mnie jak kolejny przypadek choroby, którą trzeba leczyć. Uzyskałam pomoc nie tylko w prawidłowym rozpoznaniu i leczeniu wyjątkowo nietypowej formy choroby nowotworowej ( natychmiastowa operacja), lecz także wsparcie duchowe. Nie interesowały mnie statystyki, liczby które nie znaczą nic — przecież nie wiedziałam w której grupie się znajdę : wśród tych którym udało się pokonać chorobę czy wśród tych którzy z nią przegrali, -chciałam żyć. Otwarcie, ufność i pozytywne nastawienie czerpałam podczas rozmów z empatycznym lekarzem, który pomimo moich chorób towarzyszących takich jak: ogromna nadwaga, cukrzyca, astma, nadciśnienie, neuropatia i wielu innych, nie bał się przeprowadzić tak skomplikowanej operacji. Po operacji bałam się bólu, jednak tak oddanemu lekarzowi, nie stanowiło to wyzwania. Dziękuję za opiekę, uśmiech, troskliwość, wyjątkowość …za to, że przede wszystkim żyję, tylko dzięki Panu.

Jest wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie, gdybym miała podjąć drugi raz decyzję o operacji na pewno byłby to Pan Doktor Piotr Myśliwiec za jego złote ręce, ciepło i troskę. W każdej chwili można na Jego poradę. Jest wspaniały w tym co robi! Więcej takich lekarzy.

Dr. Piotr Myśliwiec to doskonaly fachowiec i mistrz świata w swoim fachu. Dzięki jego zlotym rączkom znowu zaczynam czuć że żyje. Zawsze uśmiechnięty,serdeczny i slużący dobrą radą. Polecam wszystkim i wielkie dzięki panie doktorze

jeśli ktoś szuka wsparcia i fachowej pomocy polecam pana doktora Piotra Myśliwca wspaniały chirurg złote ręce i wspaniałe serce wszystkiego najlepszego Panie Doktorze

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację. Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam. Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała. Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie wieńcówka, niedokrwistość, arytmia i wiele innych kłopotów z sercem. W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania cukru były od 40 do powyżej 400 jednostek. Diabetolog zlecił lek insulinopodobny zagraniczny, którego działanie jest identyczne jak insulina tylko w razie gdyby cukrzyca ustąpiła można go już nie brać. Od lat 80-tych miałam problemy z nadwagą. Próbowałam różnych diet i na ten temat mogę książki pisać. Fakt nie raz schudłam kilka kilogramów, ale w niedługim czasie przybyło dwa razy więcej. Moja waga przekroczyła 100 kg i doszły inne schorzenia kręgosłup i bezdech. Kładłam się spać i co parę minut budziłam się dusząc się. Udałam się do pulmonologa, który zaproponował określone badania i zakładanie na noc maseczki i to miało ulżyć. W czasie tej wizyty ważyłam już drobiażdżek tylko 107 kg przy wzroście 165 cm. W czasie rozmowy pulmonolog zaproponował czy nie zechciałabym poddać się operacji zmniejszenia żołądka - ja oczywiście na to jak na lato. Ze skierowaniem do chirurga wróciłam do domu cała w skowronkach, nie jeden raz mnie ostrzegano czy ja powinnam się poddać temu zabiegowi przy moich schorzeniach. Wcześniej rozmawiałam z innymi lekarzami na ten temat ale nikt nie chciał dać skierowania z uwagi na moje chore serce i inne schorzenia jakie mnie trapią. Pełna szczęścia mając skierowanie i wiele dobrych opinii lekarzy o Panu Doktorze Myśliwcu z duszą na ramieniu udałam się do doktora na pierwszą wizytę. Co mnie pozostało zdrowie się sypie a do tego każdego wieczora jak kładłam się spać to nie byłam pewna czy nie udusi mnie bezdech. Gdy weszłam do gabinetu w mojej głowie pustka zapanowała. Na początek dałam do przeczytania swoje historie choroby /w szpitalach straciłam bagatela 4 lata z mego życia/. Następnie rozmowa, badania i Pan doktor wyjaśnił cierpliwie i dokładnie jak dla Ali z 1-szej "B" na czym polega taki zabieg, zbadał i dał skierowania na przeróżne badania u wielu specjalistów i analizy. Oczywiście każdy specjalista wypowiadał się i dawał zgodę na ten zabieg z kardiologiem włącznie. Wszystkie zaświadczenia zbierałam przez pół roku i to nie czekając w kolejkach tylko robiąc je prywatnie. Mnie każdy dzień był drogi Na niektóre badania finansowane przez NSZ trzeba czekać bardzo długo a mnie czas gonił. Zdobyłam wszystkie zaświadczenia - pozwolenia ponownie poszłam na wizytę do doktora Myśliwca, czytał tę całą książkę wyników i opinii specjalistów i głęboko się zastanawiał nad każdym. No i dzień pełen szczęścia mam skierowanie do szpitala i termin operacji. Pól roku temu odbył się zabieg, po godzinie już rozmawiałam z rodziną a po paru godzinach już sama wstałam do toalety - dostałam burę od pielęgniarki jak już wracałam. Następnego dnia już normalnie chodziłam Po wyjściu ze szpitala nie było żadnych nawet najmniejszych powikłań, byłam pod troskliwą opieką doktora Myśliwca. W bardzo krótkim czasie po cukrzycy śladu nie ma i już od dawna nie biorę żadnych leków. Ciśnienie się unormowało a i o bezdechu tylko niemiłe wspomnienie pozostało. Minęło niespełna pół roku ja ważę 74 kg, jestem szczęśliwa mogę na siebie spojrzeć w lustro i o wielu chorobach zapomniałam - inne życie. Pan Doktór Myśliwiec jest cudownie miłym, sympatycznym i bardzo komunikatywnym lekarzem. Na wszystkie zadane pytania przeze mnie jak i moją rodzinkę dokładnie wszystko wyjaśniał. Jest to lekarz, który kocha swój zawód. Poświęca wiele uwagi i dokłada wielu starań żeby pacjent był zorientowany i czuł się pewnie. Ja i moja rodzina jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że powróciłam do zdrowia a ja chyba jestem szczęściarą, że trafiłam pod te złote ręce cudownie miłego, sympatycznego i bardzo cierpliwego chirurga. Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze, ja dozgonnie będę Pana wspominała ciepło i miło i chciałabym na takich lekarzy trafiać jak Pan. Moja rodzina również Panu dziękuje za cudownie wykonany zabieg .

Jestem bardo zadowolona z opieki pana doktora Piotra Myśliwca. Jest lekarzem kompetentnym, troskliwym, dbającym o pacjenta. Posiada mile usposobienie, wykazuje wiele empatii.Jest to lekarz z powołania, cechujący się profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności.Polecam dr Myśliwca w 100%.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny