lekarz Piotr Niesłony

Prowadził moja ciąże i jestem zadowolona. Bardzo miły, uprzejmy i potrafi wesprzeć w trudnych chwilach. Polecam

Bardzo kompetentny, rzetelny i kultularny lekarz. Podczas każdej wizyty czuję się w pełni zaopiekowana, żaden mój problem nie jest bagatelizowany i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Z usług Pana Niesłony korzystam już od 10 lat i mam do niego pełne zaufanie. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie, konsultacje są w pierszym pomieszczeniu, natomiast na badania przechodzi się do kolejnego, w głąb gabinetu. Jest cicho i dyskretnie, bardzo to sobie cenię wziąwszy pod uwagę, że W INNYCHprzychodniach z korytarza słychać rozmowy pacjenta z lekarzem (nie życzę sobie by publika słuchała o moich problemach intymnych), kozetki są na wprost wejścia (to powoduje stres, że ktoś może wejść podczas badań), a żaluzje nie są zasłaniane (czyli okoliczni mieszkańcy mogą obserwować zabieg). Niestety, ze względu na przeprowadzkę, do Olesna mam teraz za daleko i żaden lekarz, ani gabinet nie dorównuje poziomowi usług Pana Niesłony. Gorąco POLECAM! Opieka na najwyższym poziomie.

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny, ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się uda... :)

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny,
ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana
Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się
uda... :)

kiedy rodziłam mojego prowadzącego nie było w szpitalu, tylko właśnie dr niesłony. był bardzo miły i empatyczny, bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry lekarz. Dużo empatii i zrozumienia. Polecam w szczególności przyszłym mamom;)

Lekarz bardzo miły, dokładny, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne pacjentce, z uśmiechem na twarzy i delikatny. gorąco polecam ;)

Bardzo miły lekarz. Kompetentny, rzeczowy, konkretny. Miałam pierwszą w życiu wizytę i zdecydowanie polecam:) Nic nie boli, nie ma się czego bac:)

zdecydowanie polecam jest mily uprzejmy i potrafi wspolczuc w trudnych chwilach

zdecydowanie polecam jest mily uprzejmy i potrafi wspolczuc w trudnych chwilach

miły,zawsze ma czas, dobry prowadzi moją drugą ciąże POLECAM

miły,zawsze ma czas, dobry prowadzi moją drugą ciąże POLECAM

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam!

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam!