lekarz Piotr Nowak

Traumatolog, Ortopeda

U pana doktora pojawiłam się dwa tygodnie temu, ponieważ zależało mi na usg kolana. Wizytę oceniłam pozytywnie. Z gabinetu wyszłam zadowolona, chociaż niezdiagnozowana. Niezdiagnozowana dlatego, iż pan doktor nie widział na usg, ani na rtg przyczyny mojego trwającego już od roku bólu kolana. Zalecił wykonywanie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni czworogłowych i stosowanie Nimesilu (do końca opakowania). Pojawić miałam się po dwóch tygodniach po skierowanie na rezonans magnetyczny. Zaleceniem było siedzenie w taki sposób, aby rzepka luźno "chodziła" - czyli noga wyprostowana. Jak już wspomniałam z wizyty wyszłam zadowolona. I pewnie czekałabym spokojnie na rezonans, gdyby nie to, że ból niepokoił mnie coraz bardziej.
Moje przeświadczenie o kompetencji pana doktora prysło po wczorajszej wizycie u innego doktora, którego polecił mi jak zawsze przewspaniały i jak dotąd w moim przypadku i pewnie we wszystkich - Pan Doktor Fluder, a mianowicie pana doktora Bagielczyka.
I to właśnie po wizycie u doktora Bagielczyka moja opinia o panu doktorze Nowaku zmieniła się diametralnie.
Okazało się, że na usg widać wszystko jak na dłoni. Samo usg i badanie kolana wyglądało zupełnie inaczej. trwało znacznie dłużej i przebiegło w inny sposób. Rezonans okazał się zbędny, ponieważ jak stwierdził dr B. w przypadku kolana rezonans jest omylny niestety i najlepiej obrazuje wszystko artroskopia. Na szczęście artroskopia w moim przypadku nie jest konieczna. Zostałam zdiagnozowana! Jedynie mam stosować lek na odbudowę chrząstki :)

Dodam jeszcze, że Nimesilu nie wolno brać tak długo jak zalecił pan doktor N., ponieważ jest bardzo szkodliwy. Poza tym jego celem jest uśmierzanie bólu, a nie leczenie kolana.

I już ostatnia rzecz - u jednego jak i u drugiego lekarza byłam prywatnie, a koszt wizyty był taki sam - 130zł. Chociaż z perspektywy dnia wczorajszego za wizytę u pana doktora Nowaka nie zapłaciłabym ani grosza.

jako lekarz jest super konkretny i nie owija w bawełnę potrafi powiedzieć prawdę i zna się na tym co robi a oto chodzi żeby powiedział szczerą prawdę

Lekarz jest konkretny, może wydawać się oschły i nie uprzejmy, ale to bardzo dobry lekarz, stawia na szczerość, a nie mydli oczy komplementami. Byłam jego pacjentką i nie narzekam w ręcz przeciwnie zachwalam go sobie, poprawiał błędy innego lekarza, ortopedy gdyby nie jego fachowa, pomoc i operacja którą wykonał, nie wiem jakby dalej się potoczyła moja historia. Szczerze polecam.!!!!!

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Na miejscu wykonane USG, nie trzeba jechać na drugi koniec miasta. W sposób jasny dla laika wytłumaczył Pan doktor na czym polega problem zdrowotny jaki będzie przebieg leczenia.. Uprzejmy... zdecydowanie polecam

23- lata temu miałam operację kręgosłupa w wyniku czego mam wstawiony metal!!! obok kręgosłupa. Poszłam do doktora którego prosiłam o skierowanie na rehabilitację mówiąc iż mam w sobie metal i otrzymałam skierowanie na BIO_PRĄDY!!! to chyba wszystko tłumaczy!!!! Żenada i wstyd dla tego lekarza ! NIE POLECAM!!!

Żenada i wstyd dla tego lekarza ! NIE POLECAM!!!

Jestem krótko po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora na moim kolanie w Vivax-ie w Gnieźnie.Pobyt w ośrodku przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Z taką fachowością,solidnością oraz wspaniałą opieką lekarską i pielęgniarską spotkałam się po raz pierwszy! Zdecydowanie polecam Pana Doktora oraz prowadzony przez Niego Vivax.

cenię za fachowość i serdeczne podejście

cenię za fachowość i serdeczne podejście

Bardzo miły świetny fachowiec polecam!!!

Bardzo miły świetny fachowiec polecam!!!

wizyta "szybka" na zasadzie im wiecej tym lepiej. diagnoza postawiona błędnie. szczescie, ze skorzystałem z porad specjalisty poznanskiego. w przeciwnym razie mialbym byc moze niedowład ...