lekarz Piotr Nowakowski

Chirurg ogólny, Urolog

2,6

Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat Pana doktora, postanowiłem udać się po poradę i niestety nie jestem zadowolony z wizyty. Lekarz, jak typowy polski "fachowiec", wyśmiał swojego poprzednika i zlecił badanie usg. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aparat usg stał za plecami doktora, a zlecone badanie u polecanego lekarza kosztowało 100 zł. Za 10 minutową wizytę - wywiad lekarz poprosił 150 zł, czyli o 50 zł więcej niż powiedziano mi w rejestracji.

Pan doktor uratował mojego ojca po 2 latach leczenia u doktora H.... który doprowadził do zaawansowanego raka G3 po pokazaniu wyników doktor H pozwolił ojcu jechać do sanatorium brak słów. Cieszymy się,że trafiliśmy do doktora Nowakowskiego z tego miejsca chce Panu Piotrowi podziękować

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!! Na wstępie chciałbym dodać,ze zanim udałem się do tego "oszusta",bo lekarzem nazwać go nie można miałem mieszane uczucia po przeczytaniu niektórych z opinii. Teraz po przeczytaniu wszystkich opinii żałuje ,ze poświęciłem owemu oszustowi zmarnowany czas i pieniądze i przestrzegam wszystkich,którzy sie wahają czy iśc czy nie iśc.Zdecydowałem sie jedynie na ten ruch tylko i wyłącznie dlatego,ze polecił mi go mój lekarz rodzinny,który zasugerował mi,ze ten "oszust" to niby jeden z lepszych a może i najlepszy specjalista w Poznaniu ,bo takich niby u nas w mieście jak ...

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!!

Na wstępie chciałbym dodać,ze zanim udałem się do tego "oszusta",bo lekarzem nazwać go nie można miałem mieszane uczucia po przeczytaniu niektórych z opinii. Teraz po przeczytaniu wszystkich opinii żałuje ,ze poświęciłem owemu oszustowi zmarnowany czas i pieniądze i przestrzegam wszystkich,którzy sie wahają czy iśc czy nie iśc.Zdecydowałem sie jedynie na ten ruch tylko i wyłącznie dlatego,ze polecił mi go mój lekarz rodzinny,który zasugerował mi,ze ten "oszust" to niby jeden z lepszych a może i najlepszy specjalista w Poznaniu ,bo takich niby u nas w mieście jak na lekarstwo.Po ostrej wymianie poglądów zmieniam lekarza i nie chce go więcej spotkać na swojej drodze.Ludzie tutaj takiej skali nie ma ale ja osobiście nie dałbym mu -1000.On nie ma żadnych kompetencji ani poszanowania pacjenta.Tak jak większość osób pisze nawet nie ustali wam terminu zabiegu tylko będzie mydlił wam oczy,ze gdzieś tam was "cytuje" wciśnie włącznie z pokazywaniem dat w kalendarzu palcem kilkakrotnie.Nie łódźcie się,bo za każdym,razem będzie tak samo a na swoje wytłumaczenie zawsze będzie wam wciskał kity,ze ma ludzi z poważniejszymi chorobami no,bo co mam wam innego wymyśleć i mało tego na końcu się wszystkiego wyprze i wmówi,ze opowiadacie bzdury włącznie z tym,ze na pierwszej wizycie nastraszy,ze jako pierwsi nadajecie sie na zabieg byle tylko zainkasować swoje 100 zł za wizyte.On poprostu sobie zrobił z gabinetu produkcje pieniędzy ma tyle pacjentów,ze tego nie ogarnia i nie pamięta co robi.Nie liczcie na kontakt telefoniczny ,bo ja też na to liczyłem kiedy odechciało mi się jezdzić do niego i zostawiłem nr do kontaktu.Nie zadzwoni nigdy jak się nie upomnicie i nie zrobicie mu afery.Ja osobiście mu powiedziałem co o nim myśle i co myślą onim internauci,którzy wyrażają swoją opinie na jego temat w odpowiedzi usłyszałem,ze ma to dosłownie w 4 literach i nie obchodzą go opinie w internecie zawiedzionych pacjentów.Ogólnie po tym co tam zobaczyłem stwierdzam,ze to się nadaje do programu z cyklu uwaga bądz też interwencja za to jak traktuje pacjentów a traktuje ich jak najgorsze zło.Jak oszust,który jest ordynatorem oddziału może się w taki sposób zachowywać drzeć na pacjenta,ze słyszą go na całym korytarzu inni ludzie i panie rejestratorki,które zresztą nie umieszkały skomentować jego wulgarnego zachowania a to wszystko za wyrażenie swoich opinii na jego temat i racji.Na dzień dzisiejszy kiedy ochłonęłem sam się sobie dziwie,ze potrafiłem powstrzymać emocje i że nie doszło tam do rękoczynów.To jest poprostu karygodne mało tego podsuwać pomysły żeby go nagrać telefonem?Ludzie nie dajcie się oszukać temu oszustowi.Jeżeli chcecie to mogę wam polecić dostałem namiary na bardzo dobrego urologa od rodziny,która u niego pracuje,którego można nazwać lekarzem co zresztą widać po opiniach dr n. med. Michał Hrab.Ludzie dajcie sobie spokój z tym potworem ,bo jeszcze was kaleką zrobi jak co niektórzy o nim pisali.Pozdrawiam

Nie polecam. Niska kultura osobista. Zupełnie nie przejmuje się losem pacjenta odwlekając terminy operacji.

Ostrzegam!Niby uprzejmy,kompetentny, budzący zaufanie - jak czytam "Guru". Kiedy oczekiwałem rzeczywistej i natychmiastowej pomocy bedąc awaryjnie i odpłatnie w piątek z temp. 40st, z krwią w moczu i ogromnym bólem jąder - wysłuchał ???, kiwnął głową i kazał przyjść ponownie we wtorek z butelką wody. Nie zaordynował NICZEGO. Żadnych badań i leków. uwierzyłem mu, ku późniejszej mojej rozpaczy i cierpieniu a także wielkiemu zdziwieniu lekarzy, którzy pytali mnie na co tak długo czekałem. A przecież byłem u owianego sławą guru, który nie zrobił nic, by mi pomóc. Nie postąpiłbym tak z psem a co dopiero z człowiekiem.

Bardz komptętny lekarz polecam wszystkim chorym na raka prostaty góru w chirurgi.

Z jednym się zgodzę, pan doktor na pewno jest osobą zabieganą. Tak zabieganą, że aż nie ma czasu na leczenie pacjentów, a jedynie na grzecznościową rozmowę trwającą dwie trzy minuty, podczas której należy umówić się na kolejna płatną wizytę. Ja już nie mam raka – ale jedynie dzięki temu, że zmieniłem lekarza, bo u dra Nowakowskiego próżno czekalem zabiegu, którego data kryła się gdzieś w mrokach bliżej nieokreślonej przyszłości. Przy pewnej dozie dobrej woli, można uznać, że sama rozmowa z lekarzem ma jakiś walor terapeutyczny, podobnie jak np. efekt placebo, czy stosowanie pijawek. Ale kto przy zdrowych zmysłach przystawiałby pijawkę do portfela?

Znakomity, dobry fachowiec, życzliwy pacjentom,zalatany, oby wielu takich w naszej służbie zdrowia prócz; zalatany. W końcu zdrowia mu też zabraknie przy takiej aktywności zawodowej. Mam doświadczenie z lekarzami tej specjalności, choruję na raka prostaty od ponad 5 lat i jakoś dotąd lepszego i życzliwszego nie spotkałem. Polecam Go jako znakomitego specjalistę.

Polecam Go jako znakomitego specjalistę.

Kontakt z tym lekarzem okazał się dla mnie KATASTROFĄ! Nie polecam go nikomu. Po zdiagnozowaniu raka prostaty, czekając na wyznaczenie terminu operacji w swej naiwności przez pół roku stawiałem się dwa razy w tygodniu na jedno lub dwuminutowe, płatne wizyty. Kolejne już pół roku czekam do dziś na telefon od niego, celem ustalenia ostatecznej daty zabiegu. Zdradzę jednak, że jestem już po udanej operacji w innym szpitalu (NFZ – bez opłat i po jednej wizycie u lekarza kompetentnego i rzeczowego, który z chorego nie robi klęczącego i błagającego o pomoc petenta).

podpisano:
Naiwny

Tacy ludzie nie powinni zostawać lekarzami. Jest zupełnie nieodpowiedzialny. Ma w nosie zdrowie pacjentów, lekarzem jest po to by zarabiać kasę.Jest arogancki i niemiły.