dr Piotr Oleksik

ja niestety nie mam dobrych wspomnień trafiłam na pana doktora przy porodzie( może dlatego że nie byłam jego pacjętką???) miałam cesarke którą mi spaprali był nie miły i nie interesował sie stanem pacjętki NIE POLECAM

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić:))) Prowadził moją całą ciążę, był bardzo uprzejmy ,miły, kompetentny, poświeca dużo czasu pacjentce, odbiera telefony o każdej porze, zawsze można na niego liczyć, gdy trafiłam do szpitala interesował się moją osobą bardzo.Nawet gdy pod koniec ciąży kazał mi dodatkowo przyjeżdzać do szpitala na badanie był bardzo uprzejmy,i nie chciał za to pieniędzy.Nawet gdy urodziłam córeczkę i po 2 tyg miałam problem z dzieckiem zadzwoniłam do niego i również polecił mi swojego kolege pediatrę, który bardzo nam pomogł w przeciwieństwie do innych lekarzy.Dlatego zdecydowanie POLECAM:)))

polecony został mojej koleżance przez znajomą.... razem chodziłyśmy na wizyty Każda z nas jest zadowolona, każda z innego powodu (każdy z nas ma inne wymagania) choć ja chodziłam prywatnie jednak wiem że to nie ma znaczenia u dr.Oleksika -widziałam jak traktuje pacjentki w szpitalu no i wiadomo opinie na temat lekarzy przekazują sobie same pacjentki Jestem strasznie zadowolona Swoje pierwsze dziecko utraciłam i obwiniam za to lekarzy... Milenka ma już 8miesięcy i dziękuje Bogu za to że są jeszcze tacy lekarze jak pan Piotr!

Polecam doktora wszystkim kobietom.Miałam przyjemność poznać go przypadkowo w szpitalu.To bardzo dobry lekarz,ale też uroczy człowiek.Pomógł mi bardzo i interesował się moją osobą podczas pobytu w szpitalu mimo tego,że nie chodziłam do niego prywatnie,a sądzę,że to w dzisiejszych czasach mówi samo za siebie.

Najlepszy na jakiego mogłam trafić . Odpowiada na wszystkie pytania , poświęca dużo czasu . Zawsze wszystko wytłumaczy :) POLECAM