lekarz Piotr Orliński

Duży spokój i bardzo duże doświadczenie. Leczę się u doktora parę lat i diagnozy zawsze celne a leczenie w miarę możliwości skuteczne. Moje odczucia bardzo pozytywne. Godny polecenia

Bardzo dobry specjalista, profesjonalna diagnoza schorzeń, duże zaangażowanie i poświęcenie czasu pacjentowi, wysoka kultura osobista Polecam!

Lekarz niesympatyczny i malo delikatny przy badaniu. Okropne wręcz złośliwe komentarze i uwagi dotyczące życia prywatnego pacjenta. Brak dobrej organizacji czasu, musiałam pójść na druga wizyte prywatnie ponieważ doktor wyszedł do domu zanim przyszły moje wyniki rtg na które sam mnie wysłał. Panie w recepcji jedyne co byly w stanie zaproponować to przyjscie nastepnego dnia z samego rana ze liczyc ze łaskawie pan dr raczy zinterpretować wyniki i udzieli informacji co dalej. Nigdy więcej.

Bardzo dobry lekarz. Poświecił mi dużo czasu i dokładnie przeanalizował przyczynę powstania urazu stawu a przy tym bardzo dokładnie mi ją opisał. Zalecił odpowiednie ćwiczenia i zapisał kriokomora która oprócz poprawy ze strony ortopedycznej również znacząco podniosła mi odpornośc organizmu. Teraz regularnie powtarzam . Polecam tego ortopedę :))

Lekarz bardzo nie przyjemny w obyciu z pacjentem, wręcz chamskie podejście. Przychodząc z bólem kolana nie zostałam porządnie zbadana. Została przepisana orteza i z usztywnionym, bolącym kolanem mam iść do pracy, w której stoję 12 godzin, bo podobno L4 mi się nie należy! To wręcz skandal!

Bardzo słabe zainteresowanie moim kolanem,a kontuzja była bardzo poważna. Zerwanie więzadla, zniszczona łękotka. Diagnoza niecelna, postawiona zza biurka. Brak badania ortopedycznego. Lekarz z tym schorzeniem nawet nie dotykając mojego kolana skierował mnie na 4tygodniową rehabilitację. Ocena dotyczy lekarza bardzo słabego, przychodnia traci przez zatrudnienie takich lekarzy,szkoda pacjentów i naszych pieniędzy.