dr Piotr Ostapowicz

Ortodonta

Po przyjściu do gabinetu widać, że Ortodoncja to pasja Doktora. Można zadać Doktorowi milion pytań, a on cierpliwie na każde odpowie. Fachowa, rzetelna wiedza. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Nie naciąga na kasę. Nie przedłuża noszenia aparatu. Opiekuje się pacjentami wiele lat po zdjęciu aparatu, już nieodpłatnie. Pacjent nie jest dla niego kolejną osobą, z której można ściągnąć pieniądze, tylko faktycznym pacjentem, który szuka pomocy i któremu trzeba zapewnić opiekę i pomóc. Przed leczeniem u Pana dr Piotra, byłam u innego ortodonty i czułam się jak bankomat, nie czułam się zaopiekowana, więc mam porównanie.
Polecam Pana Piotra.

Jeśli chodzi o samo leczenie to nie mam zastrzeżeń jednak wydaje mi się ze doktor nie dba o czystość w gabinecie. Sprzęty są brudne, tak samo ten zlew do którego plują pacjenci. Kiedyś czyścił mi zęby jakąś pastą to nabierał ją na szczoteczkę prosto z tubki (robił to kilkukrotnie podczas zabiegu). Przeciez tam zostają bakterie, które dostanie kolejny pacjent.

Fachowy, niedrogi, uprzejmy, aparat dobry, nie przedłuża noszenia aparatu, a efekt jest bardzo dobry i w miarę krótkim czasie.

Polecam tego ortodontę wszystkim moim znajomym i za każdym razem słyszę, że są zadowoleni z polecenia. Nie jest drogi, do tego nie wydłuża "specjalnie" procesu zdejmowania aparatu ( tak jak niektórzy ). Jedyny minus to otwarcie gabinetu-ciężko umówić się na wizyty.

leczę się od kilku lat u Pana dr. Jedyne co mogę zarzucić to, to iż tylko w poniedziałki i piątki przyjmuje pacjentów. A co do mycia rąk to dziwna sprawa, bo z tego co ja zauważyłam to za każdym razem myje ręce :)

Lekarz ten jest chyba najtańszy w Białymstoku, za wizyty jedynie 50zł, aparat kosztuje jedynie 1200zł, ale problemem jest jego brak higieny! Nie myje rąk, sprzętu też. Proszę was o opinie na jego temat.