dr n. med. Piotr Osuch

Chirurg plastyczny

Niestety nie polecam doktora jeśli chodzi o operacje plastyczne nosa. Jedyne, co się doktorowi udało , to usunięcie garba i poprawa wyglądu nosa profilem. Nos po operacji jest lekko krzywy, dziurki asymetryczne, nadal szeroki przy uśmiechu, na czubku zrobił się twardy zrost, który zmienił jego długość na niekorzyść. Po zejściu opuchlizny wyszły wszystkie niedoskonałości.Planuje korektę, ale u innego specjalisty.

Pełen profesjonalizm, pasja i co dla mnie nie mniej ważne - mega empatyczne podejście:) Dla Doktora pomimo jego ogromnej wiedzy i długiej listy oczekujących - każdy Pacjent to Osoba - a nie przypadek. Miałam przyjemność już kolejny raz tego osobiście doświadczyć. Zarówno wcześniej (nos/przegroda) jak i teraz, podczas zabiegu, który miałam niecałe dwa tygodnie temu (mini lifting) czułam się doskonale zaopiekowana, wysłuchana ze wszystkimi - a miałam ich mnóstwo - obawami. O efekty, w przypadku Doktora Piotra Osucha jestem absolutnie spokojna, to artysta i profesjonalista zaangażowany w to, co robi po całości, pomimo wiedzy i doświadczenia nieustająco się rozwija. Bardzo polecam:)))

Lekarz bardzo uprzejmy, nie można mu niczego zarzucić. Jeśli chodzi o resztę to mocno przereklamowany, fejsbukowy i Instagramowy. Po roku od operacji nosa jedyne z czego jestem zadowolona to usunięcie garba. Zależało mi na podniesieniu opadającego czuba co się nie udało. Póki był spuchnięty, był ok. Po zejściu opuchlizny jest krzywy i opadnięty. Polecam wybór innego lekarza. Przynajmniej konsultacja u kilku. Ja niestety wybrałam zbyt pochopnie.

W czerwcu 2015 roku wybrałam się do dr.Osucha na konsultację w sprawie słusznego powiększenia biustu. Miałam problem wady wrodzonej piersi.Niestety doktor potraktował mnie w sposób iście lekceważący. Powiedział,że właściwie nie ma sensu abym cokolwiek robiła i najlepiej abym zainwestowała w dobry biustonosz, a nie szukała pomocy chirurga, a miałam rzeczywisty problem. Dodatkowo aby tylko odwieść mnie od tego ``pomysłu`` nawymyślał niestworzone teorie typu,że gdyby zrobił mi operację to musiałby podciąć mi przewody mlekowe i wygląd mojego biustu nigdy nie byłby tak dobry jak u modelek, bo takiego stwierdzenia użył doktor co jeszcze bardziej pogrążyło moją niską już samoocenę.Nie rozumiem jak lekarz może się tak odnosić do pacjenta.Jestem piękną młodą dziewczyną, a moim jedynym problemem była wada piersi, a zostałam potraktowana przez dr Osucha jak zwyczajne zero. Do dziś nie wiem co było powodem tak karygodnego zachowania ze strony dr Osucha. Być może po prostu mówiąc kolokwialnie nie chciało mu się podjąć tej operacji z czystego lenistwa lub powodem było także opuszczenie przez niego kliniki.
Dziś mamy marzec, 2 miesiące temu przeszłam operację u kolegi po fachu dr Osucha, doktora Tomasza Dębskiego, na którego trafiłam zupełnie przypadkiem. Mam piękny biust wykonany przez prawdziwego profesjonalistę, który zrozumiał mój problem i podjął się operacji.Jestem bardzo zadowolona i apeluję do wszystkich kobiet w podobnej sytuacji. Nigdy nie należy się poddawać!
P.S Dr Osuch, obyło się bez podcięcia przewodów mlekowych.

Świetny specjalista, doskonale zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z niedoskonałościami ciała, szczególnie piersi, ale też liposukcja i odmładzanie twarzy na najwyższym poziomie.

3 miesiące temu miałam wykonany w klinice Lasermed w Warszawie pełny lifting twarzy z przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz plastykę powiek. Operację przeprowadził dr Piotr Osuch. Jest to lekarz, który wzbudził we mnie ogromne zaufanie swoim profesjonalizmem. Uważnie słucha, doradza jak najlepiej rozwiązać moje oczekiwania i jest cierpliwym i ciepłym człowiekiem . Początkowo nie byłam pewna tego co chce (po prostu chciałam się odmłodzić), bałam się że zabieg nie spełni moich oczekiwań. Dzisiaj uważam ze to była doskonała decyzja. Jestem wdzięczna doktorowi, bo zabieg dodał mi pewności siebie, a rezultaty są zachwycające (powróciłam do pracy po 2 tygodniach bez żadnych siniaków i blizn). Należy nadmienić, że personel w Klinice jest bardzo fachowy, wrażliwy na wszelkie potrzeby przed, w trakcie i po zabiegu. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę i wszystkie konsultacje. Szczerze polecam, jako jednego z najlepszych chirurgów plastyków w kraju i Europie.

W 2012 r maiłam wykonany w klinice Lasermed przez dr. Piotra Osucha lifting dolnej części twarzy i szyi wraz z przeszczepem tkanki tłuszczowej. Zabieg okazał się nieskuteczny. Zgłosiłam reklamację, która została uznana a dr Osuch zaproponował dokonanie jednorazowego przeszczepu tkani tłuszczowej. Wyraziłam zgodę pod warunkiem dwukrotnego uzupełnienia, gdyż jest to zabieg krótkotrwały i wystarcza na kilka miesięcy. Niestety dr Piotr Osuch nie tylko nie zaakceptował mojej propozycji ale wycofał się również z wcześniej złożonej deklaracji. Dr Piotr Osuch to brak profesjonalizmu, etyki i odpowiedzialności za swoje błędy. GORĄCO NIE POLECAM

Bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy, a przy tym uprzejmy i ciepły.Poświęcił mi bardzo dużo czasu, odpowiadał cierpliwie na każde moje pytanie. Mój nos, wcześniej duży z garbem, dziś wygląda dokładnie tak, jak chciałam:-)Jest idealny. 10 dni po zabiegu wróciłam do pracy, beż żadnych siniaków, opuchnięć.

10 dni po zabiegu wróciłam do pracy, beż żadnych siniaków, opuchnięć.

pan doktor Piotr jest super, nie tylko jeśli chodzi o umiejętności, bo do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, ale głównie podoba mi się jego podejście do pacjentów. Jest bardzo miły i uprzejmy, chętnie tłumaczy, ma dużo cierpliwości do swoich pacjentów. Odpowiada na każe nawet najbardziej mogłoby się wydawać głupie pytanie.

Polecam kazdemu bardzo dobry chirurg,wycinalem ginekomastie i jestem bardzo zadowolony,chlopaki jak macie ginekomastie to tylko do Doktora Piotra Osucha a napewno bedziecie zadowoleni krzysiek

krzysiek