lekarz Piotr Pawełek

3,3
3,4

Anonim

23.06.2016

Nie polecam. Podejście do pacjenta "taśmowe". Zabieg nie udany. Po operacji żylaków stan kończyny jest gorszy niż przed zabiegiem.

Andrzej

13.03.2016

Nie polecam nikomu tego lekarza. Partacz nie fachowiec. Od zabiegu pierwszego 20.03.2015 r cały czas boli Mnie w pachwinie. 15.01. 2016 r. Robił drugi Etap. Niestety bule się jeszcze bardziej nasiliły.

Sylwia

08.10.2013

Lekarz godny polecenia. Zabieg robiłam w Myszkowie.Personel super. Dr. Pawełek operował mi żylaki na początku roku, obecnie leżę po zabiegu z drugą nogą. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Polecam.

Karolina

11.06.2013

Bardzo dobry lekarz, nie ma się co stresować. Usuwał mi żylaka jednej nogi i jestem bardzo zadowolona - gorąco polecam!

Anonim

06.01.2012

Po operacji żylaków stan kończyny jest gorszy niż przed zabiegiem. Pozostały trwałe zasiniaczenia i stan zapalny trwający już od kilku lat. Noga wyglada koszmarnie. Pan doktor oszpecił nogę, zamiast pomóc. Ze względu na zły stan fizyczny i estetyczny nogi po zabiegu, zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zawiercie"?

Ultrasonografia
11-Listopada