lekarz Piotr Pawełek

3,7
3,3

Karolina

11.06.2013

Bardzo dobry lekarz, nie ma się co stresować. Usuwał mi żylaka jednej nogi i jestem bardzo zadowolona - gorąco polecam!

Sylwia

08.10.2013

Lekarz godny polecenia. Zabieg robiłam w Myszkowie.Personel super. Dr. Pawełek operował mi żylaki na początku roku, obecnie leżę po zabiegu z drugą nogą. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Polecam.

Andrzej

13.03.2016

Nie polecam nikomu tego lekarza. Partacz nie fachowiec. Od zabiegu pierwszego 20.03.2015 r cały czas boli Mnie w pachwinie. 15.01. 2016 r. Robił drugi Etap. Niestety bule się jeszcze bardziej nasiliły.

Anonim

06.01.2012

Po operacji żylaków stan kończyny jest gorszy niż przed zabiegiem. Pozostały trwałe zasiniaczenia i stan zapalny trwający już od kilku lat. Noga wyglada koszmarnie. Pan doktor oszpecił nogę, zamiast pomóc. Ze względu na zły stan fizyczny i estetyczny nogi po zabiegu, zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Anonim

08.01.2011

Jeżeli to ten Pan, który operował mi żylaki w Brudzowicachj(chirurg naczyniowy)- to spokojnie polecam każdemu ! Bardzo dobry fachowiec!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zawiercie"?

Ultrasonografia
11-Listopada