lekarz Piotr Pędraszewski

Bardzo polecam Pana Doktora, wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły . Spełnia na 100% moje oczekiwania jako lekarz specjalista 🙂

Pojechałam na szpital na Winiary z bolem brzucha i krwawieniem ( 6 tydzień ciązy). Na oddziale był akurat dr Pędraszewski .... musiałam czekac na niego niestety 1,5 w sprawie konsultacji ale jak już się pojawił od razu stwierdził że nie ma miejsc i muszę jechać na Kościuszki..... Czy lekarze w Szpitalu na winiarach wogóle badają ????? czy tylko odsyłają do innego szpitala???? Byłam pewna że przynajmniej zostanę zbadana a tu klops.... mała notatka w karcie i wynocha..... Szczerze nie polecam....

Bardzo dobry i kompetentny człowiek. Godny polecenia. Nie stawia diagnozy bez podstawowych badań. Jestem zadowolona z jego profesjonalnego podejścia do każdej sprawy.

BARDZO KOMPETENTNY I UCZCIWY STARA SIĘ POMAGAĆ I ROZWIĄZYWAĆ PROBLEM DO KOŃCA. POLECAM

dr prowadzil moja druga ciaze. wsyzstko bylo dobrze. nie robil z igly widel. ogolnie wporzadku. cesarka poszla mu bezblednie.

lekarz bez etyki; w państwowym szpitalu, gdzie zgłosiłam się po wypis po poronieniu usłyszałam 'wynocha'; poronienie, do którego dotarł ze znacznym opóźnieniem w nocy [łóżka bez kółek na oddziale w szpitalu wojew. w płocku!], mając dyżur na oddziale. -- nieetyczny, porównania do pacjentek 'prywatnych'; zdecydowanie nie polecam - nie wiem, jak ma się przysięga Hipokratesa 'broniąc ich [pacjentów] od uszczerbku i krzywdy' do praktyki pana 'doktora';

Lekarz ANIOŁ. Pan Piotr Pędraszewski prowadził moją ciążę, był przy porodzie. Syn ma już 14 lat, a ja do dzisiaj chodzę do ,,Piotrusia" i POLECAM go w 100%. A co do ceny wizyty to podstawowa cena to 100zł, a jeśli robi inne badania to chyba jasne, że trzeba zapłacić więcej.

Na razie mogę polecic tego lekarza, zobaczymy jednak co będzie dalej. Trochę wygórowane ceny za wizytę, ale czego się nie robi dla dobra dziecka...

beznadziejny lekarz,przemądrzały! nie rozpoznał moich dolegliwości i łasy na pieniądze

Potwierdzam zdanie swoich poprzedniczek. Lekarz w 100% spełniający moje oczekiwania i sądzę, że każdej kobiety. Wszytko doskonale tłumaczy i odpowiada na pytania w sposób zrozumiały, w języku prostym, przyswajalnym. Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na mojej chorobie poznał się doskonale. A jak wiadomo, specjalistyczna wizyta przy udziale nowoczesnych sprzętów ma swoją cenę, i chodź koszt wizyty może się wydawać wysoki to wizyta jest warta swojej ceny.