Lekarz skierowanie owszem wystawi ale leczenie to fikcja. Lekcewarzace podejście do pacjentki. Nie polecam.

Bardzo Dobrze prowadził moja ciąże. Jednak nie poleciłabym innym ciężarnym tego lekarza. Brak mu zwyczajnej ludzkiej uprzejmości. Kobiety w czasie ciąży maja burze hormonów, niektóre są w 1 ciąży i ginekolog powinien mieć wyrozumiałość dla takich kobiet, wytłumaczyć, nie mówić zbędnych żartow i komentarzy. Tak po za tym wszystko przeprowadzał Ok, każde badanie dokladnie opisywał.

Doktor prowadził moją ciążę. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Za każdym razem wszystko tłumaczył, badania zlecane oraz kontrolowane na bieżąco.

Profesjonalizm w każdym calu, każde badanie wykonane bardzo dokładnie. Na każde pytanie konkretną odpowiedź.

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza pod czas ciąży i porodu,godny polecenia,dba o swoje pacjentki i to prawda ma dobrą pamięć do pacjentek

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę. Był ze mną podczas całego porodu. Opiekował się mną równie solidnie gdy wylądowałam w szpitalu. Przede wszystkim nie jest jakimś naciągaczem. Pomógł również mojej mamie. Dzięki szybkiej diagnozie uchronił ją do ciężkich powikłań (dodam, że przebywała pod stała kontrolą innego ginekologa, który tylko zdzierał z niej kasę i nie robił nic po za).

JESZCE NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIE Z TAKIM LEKARZEM :)JESTEM ZADOWOLONA W 100% Z USŁUG DR PFANHAUSERA. POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO PROFESJONALNIE I ZA RAZEM INDYWIDUALNIE, ZROBIŁ MI SZEREG POTRZEBNYCH BADAŃ ABY POMÓC ZAJŚĆ MI W UPRAGNIONĄ CIĄŻE, NIESTETY PROBLEM OKAZAŁ SIE BARDZIEJ SKOMPLIKOWANY:( PAN DR POWIEDZIAL MI WPROST TŁUMACZĄC WSZYSTKO TAK BYM ZROZUMIAŁA ŻE JEGO ROLA SIE KOŃCZY NA TYM CO ZROBIŁ (A NA PRAWDE ZROBIŁ DUŻO BY MI POMÓC)I,ŻE TERAZ TO JEST MI POTRZEBNA POMOC KLINIKI. NA DOBRĄ SPRAWE MÓGŁ DALEJ MNIE UMAWIAĆ DO SIEBIE I CIĄGNĄĆ KASE, ALE ON ZACHOWAŁ SIE FER :):):)POLECAM W 100% JAK MI SIE UDA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ TO NA PEWNO WRÓCE DO DOKTORA :):):):):)

Szukałam pomocy u kilku lekarzy, za każdym razem nikt nie potrafił mi pomóc, choć objawy był niepokojące i dość czytelne. Wystarczyła jedna wizyta u doktora a diagnoza została postawiona niemal natychmiast. Błyskawicznie dostałam skierowanie do szpitala, gdzie nadal ten sam doktor zajmował się moim przypadkiem. Od tego zdarzenia minęło kilka lat a ja nadal korzystam z "usług" tego samego lekarza. Bardzo dobrze prowadził moją ciążę, przejmując się chyba bardziej niż ja sama:) doktor małomówny, ale konkretny, miły i sympatyczny. polecam

doktor małomówny, ale konkretny, miły i sympatyczny. polecam

Bardzo Dobry lekarz, prowadzi moja ciaze i jest bardzo miły:)polecam

Bardzo Dobry lekarz, prowadzi moja ciaze i jest bardzo miły:)polecam

Rewelacyjny lekarz jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży.

Rewelacyjny lekarz jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży.