lekarz Piotr Pniewski

2,9
2,7
2,5
2,5

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego i Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

Sprawny fachowiec, opinie o jego arogancji uważam za przesadzone , ja poszedłem dzis po usługę medyczna kolonoskopii i otrzymałem to co chciałem, szybko sprawnie bez powikłań i w atmosferze szacunku oraz empatii, wszystko na NFZ ;) ( pielęgniarka asystująca super )

( pielęgniarka asystująca super )

Praca Pana dr wygląda na fachową, natomiast wewnętrznie chyba bardzo smutny człowiek - przemarzały, wyniosły, niegrzeczny, że specyficznym poczuciem humoru, którego tematem przewodnim jest zazwyczaj jakaś nieudolność lub niewiedza medyczna pacjenta. Z powodu braku umiejętności Społecznych i obyczajowych - odradzam.

Dzisiejsza gastroskopia ( skierowanie na NFZ) u dr. Pniewskiego przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Diagnoza i wytłumaczenie również bez zarzutu. Dziwią mnie niemile opinie anonimowych pacjentów, bo mnie w poniedziałkowy poranek zaprosił do gabinetu uśmiechnięty lekarz, który już się zapoznał z moją historią choroby, a potem wraz z pielęgniarką instruował jak mam postępować w trakcie badania.

Kompetentny, dobra diagnoza po gastroskopii - w przeciwieństwie do poprzedniej, w którym nic nie wyszło. Krótkie, ale bardzo sensowne podsumowanie i rady.

Od kilku miesięcy walczę z bólem brzucha, miałam przepisane już naście leków, kilka wizyt u różnych specjalistów, a wspomniany lekarz nawet nie raczył zapytać jaka jest moja historia, jak boli, gdzie, z czym mam największy problem. To nie był wywiad to było odgórne przekonanie o swojej racji, którą mi przedstawił bardzo szybko. Nie dał nic sobie powiedzieć, żadna sugestia nie była brana pod uwagę, był przekonany o swojej racji. Badanie na łóżku trwało minutę, podczas którego nawet nie raczył zapytać jak mnie boli gdzie…Cała wizyta trwała niecałe 10 min. Uważam, ...

Uważam, że mój problem zdrowotny wymaga większej uwagi, ze względu na jego złożoność. Wyszłam od niego ze łzami w oczach. Obcesowy, okropny, wyniosły, nie ma w sobie żadnej empatii.

Przeglądając opinie w internecie tylko utwierdzam się z przekonaniu, iż ten człowiek nie powinien leczyć.

Kolonoskopia z gastroskopią w Centrum Damiana - 1500 zł! Ale miło było tylko podczas płacenia w recepcji. Pan dr Pniewski opryskliwy, ani ciekaw objawów, ani wyników. Niemożność wykonania kolonoskopii (przewężenie, niedrożność?) zbył warknięciem. Chciałam o coś zapytać, ale nawet nie raczył się zatrzymać. Wynik badania - 22 słowa za półtora tysiąca!

Po wejściu do gabinetu lekarz zwrócił się do mnie na "ty", chociaż jestem od niego starszy. Wywiad przed gastroskopią trwał 1 minutę, tyle samo informacja o wynikach po obudzeniu z narkozy, mimo że lekarz stwierdził zmiany w przełyku. Opis badania był m.zd. niejasny.

Lekarz okropny bo nie wiem jakiego użyć słowa.Obcesowy, chamski oferuje zero komfortu przy badaniu zero opini po. Po badaniu po znieczuleniu ogólnym w klinice Formmed mąż został wyrzucony z gabinetu i nikt nawet nie zapytał jak się czuje.Zostal uderzony w twarz mimo ze już się obudził.Odradzam zdecydowanie!!!

Lekarz wyniosły, nie posiada żadnej empatii. Przed gastroskopią nie przeprowadził żadnego wywiadu, wyraźnie mu się spieszyło. Opis wg innych lekarzy gastrologow pozostawia wiele do życzenia a gastroskopia wymaga powtórzenia gdyż lekarz nie pobrał wycinkow. Bardzo nie polecam. Po wykonanym badaniu nie chciał nawet w kilku słowach powiedzieć o wyniki badania. Twierdząc że z wynikiem należy udać się na konsultacje.

Niestety ale nie wszystkich pacjentów traktuje równo. W pracowni w Zaborowie na NFZ moim zdaniem odwala robotę, chałturzy. Badanie USG jamy brzusznej robi w 4 minut , po czym co innego mówi a co innego jest napisane w rozpoznaniu. Wygląda to jakby robił kopiuj wklej z jakiś innych opisów badań. Nie polecam robić tam badań u niego.