lekarz Piotr Polakowski

Świetny lekarz z super podejściem do dzieci. Operował córkę, jesteśmy zachwyceni. Polecamy z całego serca.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty z 11msc córka. Badanie bardzo dokładne, bez pośpiechu, z super podejściem do malucha, wszystko wytłumaczone. Polecam!

Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo szybko wykryta wada wzroku (6 miesięczne dziecko) wprowadziliśmy zalecenia doktora i po 3 miesiącach jest poprawa. Podejście do małych pacjentów na medal! Mój syn śmiał się podczas badania , nie bał się. Mega profesjonalnie, w 100% skupiony na pacjencie - w gabinecie nie czuć pospiechu tylko mam poczucie ze doktor poświęca mi ogrom czasu. Rzeczowe, jasne tłumaczenie - bardzo polecam!

Bardzo polecam Pana doktora. Operował mojego syna. Rzeczowy wszystko wytłumaczył podczas badań oraz zaraz po operacji.

Super Pan doktor :) Miałam to szczęście że trafiliśmy na Pana doktora w Centrum Zdrowia Dziecka,który najpierw przyjmował Nas w poradni,później na oddziale przeprowadził operację zeza w obu oczach u Mojego niespełna 4 letniego Synka. Kompetenty,dokładny w tym co robi lekarz z super podejściem do dziecka :) Wszystko wytłumaczy,uspokoi,powie. Całym sercem polecam Pana dr. Piotr Polakowski.

Wspaniały pan doktor. Nigdy jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego okulisty z takim podejściem do dzieci. Synek ma zaburzenia sensoryczne i Zespół Aspergera. Dla niego i dla nas takie badania są niezwykle trudne, czasem wręcz niemożliwe. Pan Doktor był niesamowicie cierpliwy i uważny. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco!

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Wspaniałe podejście do dzieci. Zainteresowany, kontaktowy, delikatny i uprzejmy. Takich lekarzy jest zdecydowanie za mało...

Genialny Pan doktor, kompetentny i zaangażowany, z doskonałym podejściem do najmłodszych pacjentów. Pan Doktor bardzo rzeczowo i sumiennie przeprowadził wszystkie badania. Następnie przeprowadził skuteczną operację zezów w prawym i lewym oku w Centrum Zdrowia w Warszawie. Będę wdzięczna Panu Doktorowi do końca życia. Polecam z całego serca

Będę wdzięczna Panu Doktorowi do końca życia.
Polecam z całego serca

Zdecydowanie polecam! Wróciliśmy nie dawno z Centrum Zdrowia Dziecka, to jedyny lekarz który poświęcił czas i Nam wszystko wytłumaczył.Miły, uprzejmy, cierpliwy, ma świetne podejście do dzieci.Takich lekarzy potrzebujemy.

Ewidentnie lekarz z powołania. Nie trzeba o nic dopytywać. Wszystkie informacje przekazuje wyczerpująco. Fachowość oraz niesamowite podejście zarówno do pacjenta jak i do rodzica, tworzą Go lekarzem idealnym. W 100% polecam.