lekarz Piotr Przech

Neurochirurg

Fachowość i empatia Wszystko co najlepsze mozna powiedziec o tym lekarzu Polecam lekarza ktory leczy i nie oszukuje Jest specjalistą zasługującym na swój tytuł

Jest specem Naprawdę "wielki" człowiek.Rzeczowy ,konkretny,do konca szczery i uczcciwy.Prawdziwie zaangazowany do konca leczenia pacjenta w sposob godny nasladowania. Szczerze polecam pana doktora

Godny polecenia specjalista. Operował mojego męża. Bardzo szczegółowo bada. Wyczerpująco wyjaśnia pacjentowi sytuację.

Zawiodłem się. jak na takie zachwalania kompetencji i cierpliwości pani dr Eli. Uważam,że od takiego specjalisty oczekuje się pomocy i zrozumienia,cierpliwości i wyjaśnienia niezrozumiałych dla pacjentów zagadnień choroby.A tu nic z tych rzeczy! Ja już więcej do pani dr Eli nie przyjdę- strata czasu i pieniędzy.Przykre bo liczyłem na jej umiejętności,ale widocznie się przeliczyłem. Muszę szukać pomocy gdzie indziej

Doskonały specjalista rzeczowy i bardzo grzeczny człowiek warty polecenia pacentom