Doktor Piotr Puchała w swojej pracy opiera się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Doktor ukończył studia medyczne na ...

Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywał w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Dziedziny, które go szczególnie pasjonują to:
- nowoczesna endodoncja mikroskopowa,
- implantologia,
- stomatologia estetyczna
- i mikrochirurgia stomatologiczna.

Większość odbytych specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuje leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadza zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuje się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.
Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończył Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego można zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Doktor prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy oraz jest twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędza z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą doktor poświęca swój czas.

Jest członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Gdzie przyjmuję doktor Piotr Puchała?

Doktor przyjmuję w placówce Artyści Uśmiechu, która znajduję się w Katowicach na ulicy Chorzowskiej 216. W celu uzyskania większej liczby informacji, z placówką można kontaktować się pod numerem: 32 702 82 82.

Całkowicie polecam doktora Piotra Puchała wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości opieki stomatologicznej!

Kiedyś bałem się dentysty. Po kilku wizytach strach przeszedł do historii. Teraz mam zdrowe zęby i czuję się z tym fantastycznie.

Najważniejsze że całe leczenie odbyło się sprawnie i bezboleśnie. Polecam wszystkim obawiającym się wizyty u dentysty.

Jestem pacjentem od kilku lat. Dr Piotr uratował mi kilka zębów które bez problemu działają przez ten czas. Byłem ostatnio na kontroli i wszystko jest idealnie. Dr Puchała ma niesamowita wiedzę i umiejętności.

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo dbając o swojego pacjenta. Bardzo serdecznie polecam.

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół. Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są w stanie w bardzo szybki sposób wyjaśnień źródło problemu i pracyzyknie je usunąć. Wizyta u doktora Piotra była czysta przyjemnością! Dziękuje ...

Wizyta u doktora Piotra była czysta przyjemnością!
Dziękuje <3

Pacjentką dr Piotra Puchały jestem od wielu lat. Od samego początku obdarzona zostałam przez niego profesjonalną opieką stomatologiczna. To profesjonalista w każdym calu z olbrzymia wiedza, cierpliwy, perfekcyjny, korzystający z najnowocześniejszych technologii, dbający o dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia, delikatny. Wizyty odbywają się w pięknych, estetycznych wnętrzach kliniki. Moim problemem były odsłonięte szyjki zębowe i leczenie kanałowe. Zabiegi były wykonywane pod mikroskopem z niezwykła precyzja, a leczenie kanałowe było całkowicie bezbolesne, bez najmniejszego uczucia dyskomfortu. Duży plus za to! Z przyjemnością systematycznie wracam na wizyty kontrolne. Zdecydowanie polecam !

Dr Piotr Puchała to profesjonalista w każdym calu. Leczy zęby bezboleśnie, do tego efekt przewyższył moje najśmielsze oczekiwania. To specjalista stomatologii na światowym poziomie.

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Polecam Pana Puchałę! Lekarz który zaprasza na fotel, miły i jasno tłumaczy dalsze kroki. Ma doskonałe podejście do pacjenta. To była moja trzecia wizyta wiec nie był to jednostkowy przypadek. Widać, że jest na bieżąco w medycynie jak i w podejściu do pacjenta. To tak jakby otaczał opieką, a to chodzi u lekarzy! dlatego zamieszczam opinię z poleceniem dla innych. Lekarz któremu się chce, który widać że umie bo są efekty, a ty wiesz za co płacisz. Polecam!