prof. dr hab. n. med. Piotr Radwan

Gastrolog

Nie polecam. Pan Piotr Radwan jest niemiły, opryskliwy i odmówił udzielenia pomocy pomimo opłacenia wizyty. Umówiłam się na wizytę do Pana Piotra Radwana, gdyż chciałam aby jeszcze inny lekarz spojrzał na moje wyniki. Lekarz powiedział, że on na to nie zerknie, gdyż lecze się już u innego lekarza i abym do niego poszła, po czym wyprosił mnie z gabinetu mimo, iż miałam opłaconą wizytę.

Może i kultura ale u mnie bardzo się spieszył i w ogóle nie podszedł kompleksowo tylko cały czas swoje,badania u innego specjalisty potwierdziły co innego -trafnie. Dlatego ja nie polecam

Jestem zachwycona wizytą u doktora Radwana! W gabinecie spędziłam ponad pół godziny, uzyskałam rzetelne informacje. Pan doktor na powitanie podał mi rękę i zwracał się do mnie po imieniu. Takie zachowanie bardzo sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między lekarzem a pacjentem. Czułam się jako pacjentka indywidualna, a nie jako kolejna osoba na wizycie. Szczerze polecam!

Bardzo dobry specjalista, został polecony przez znajomego,no i nie pomylił sie, jestem pod wrażeniem zasobu jego wiedzy i sposobu w jaki się mną zajął.Teraz biorę zalecone leki i na razie sytuacja wraca do normy. Jest bardzo empatyczny, komunikatywny, po prostu lekarz z powołania.