Piotr Rhone

Bydgoszcz
53,124829718,00258050 52 322 02 09

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
9 opinii

Polecam, przydatków się nie oszczędza, wycina się wszystkie po kolei. Począwszy od genitaliów a zakończywszy na uszach. To ważny temat, nie można przeoczyć.

Świetny lekarz, skromny i niezwykle uprzejmy człowiek. Mam do niego zaufanie, dzięki czemu jest o wiele łatwiej. Z tego co widzę u siebie i innych pacjentek ma świadomość, jakie znaczenie w życiu kobiety mają piersi i stara się je oszczędzać. Polecam

Pan dr Rhone operował mnie dwukrotnie i za każdym razem efekty jego pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania. To wspaniały, utalentowany chirurg i skromny człowiek. Na pytania daje krótkie , konkretne, szczere i fachowe odpowiedzi. W zatłoczonej przychodni nie ma on czasu na pogaduchy i rozczulanie się. Mnie to nie zraziło i posłuchałam jego rad. Przed operacjami byłam zawsze dokładnie poinformowana o ich przebiegu. Teraz jestem bardzo zadowolona i gorąco go polecam .

Gorąco polecam Pana Doktora. Bardzo opanowany, konkretny i niezwykle kompetentny . Kilkanaście lat temu wykryto u mnie guzy w piersiach. Konsultowało mnie wielu lekarzy i diagnoza była jedna - operacja wycięcia a także usunięcia piersi. Tylko Pan dr Rhone zalecił obserwację co kilka miesięcy. Minęło 14 lat a ja wciąż mam swoje piersi, guzy są i owszem ale wciaż niezmienne.

dobry fachowiec ale bardzo opryskliwy i nie poświęcający czasu pacjentowi. nie ma odrobiny wurozumienia dla pacjenta nic nie wytłumaczy i zawsze się spieszy

Bardzo dobry fachowiec, plastyk. Skromny człowiek.

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały plastyk, blizny po operacji prawie nie widać, a minęło prawie pół roku. Trochę gorzej od strony psychologicznej, ale przecież to chirurg. Bardzo polecam.

jest lekarzem,któremu można zaufać.Mówi niewiele, ale dobrze operuje.jest utalentowany,do tego skromny.

Ta ocena dot. wizyty prywatnej. W poracni w CO jest już raczej masówka i tam doktor jest kompetentny i czuje się od niego tę wiedzę, ale nie ma już czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania zadawane przez pacjentkę.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny