prof. dr hab. n. med. Piotr Rogala

Traumatolog, Ortopeda

Mam wiele wątpliwości co do profesjonalizmu Pana dr, czekam na wyniki mojego dziecka juś ponad 10 lat , rzekomo wysłane do Stanów (badanie genetycznyczne za które zapłaciłam , z wielką pompą było pobrane , przechowywano próbkę w Banku Krwi)do czasu dostarczenia do Kliniki " gdzieś W Ameryce " pewnie trafiły do kosza,Pan dr obiecał że wyśle wiadomość e-mail , lub mam do niego dzwonić , czekałam cierpliwie pisałam,dzwoniłam kazał czekać no to czekam do dziś ,i tyle , Nadal do końca nie wiem co jest mojemu dziecku......

Bardzo dobry specjalista.Jeste z Wałbrzycha i Bardzo długo szukałam lekarz ,który zająłby się moim przypadkiem .Jeste po wrodzonym zwichnięciu stawów biodrowych.Przeszłam 8 operacji ,które były wykonywane w znanych klinikach ,niestet skutek był katastrofalny.Pan doktor Piotr Rogala zajął się moim beznadziejnym przypadkiem.Dokładnie i bardzo cierpliwie wtłumaczył mi na czym będzie polegała operacja i co osiągniemy .jest dokładnie tak jak powiedział.Polecam z całą odpowiedzialnością.Mariola Nosal .

Świetny specjalista.W szpitalu nie poświęca pacjentowi czasu -poza standardowym zapytaniem,"jak pani się czuje".To stanowczo za mało.A podczas wizyt prywatnych?,no cóż - nie lubi słuchać,uprzejmość tylko na średnim poziomie,-gdyby służba zdrowia była całkowicie prywatna,raczej starałabym się znależć równie dobrego specjalistę,który za moje w końcu pieniądze nie tylko może,ale powinien zrozumieć za co się mu płaci.

JESTEM PACJENTKA PO ZABIEGU STOPY SZPOTAWEJ Z KTÓREGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.NIEMA NAWROTU CHOROBY,STOPA NADAL USTAWIONA PROSTO BEZ ŻADNYCH ODCHYLEŃ.LEKARZ GODNY POLECENIA.

wspaniały lekarz polecam

wspaniały lekarz polecam