lekarz Piotr Rudzki

3,7
3,6
3,9

28.04.2013

Dobre podejście do dziecka.Podczas badania 3 letni synek nawet nie zapłakał.Wynik leczenia poznam po 2 tygodniach.

12.03.2013

Polecam bardzo konkretny człowiek a zarazem specjalista i lekarz.Pomógł mojemu Synkowi.Dzięki Doktorku.

07.03.2013

Lekarz, któremu ufam i nie mam żadnych wątpliwości co do stosowanego przez niego leczenia. Ostatnia deska ratunku, bez cienia wątpliwości. Szczerze polecam w skomplikowanych przypadkach. Marzena

29.10.2012

Świetny, rzeczowy lekarz. Dokładnie i wyczerpująco tłumaczy przebieg leczenia. Świetne podejście do małych pacjentów (mój syn ma 4 lata. Polecam

17.06.2012

Zero kompetencji, bufon bez wiedzy i tyle. Leczyl dziecko wielokrotnie na zapalenie zatok, ale bez próby wyjasnienia przyczyny czestej zapadalnosci na te chorobę. dopiero jak zmieniłam lekarza okazało się, że to gigantyczny 3 migdał powoduje ciągłe dolegliwosci ze strony zatok. Ale ten głąb na to nie wpadł. Odradzam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Olsztyn"?

Wacław Kopala

Wacław Kopala

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy
Żołnierska 18A
Olsztyn
Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów "Zdrowie"
Ratuszowa 4
Poradnia "Piast"