2,6

Wizytę miałam w przychodni na Dobrzyńskiej z NFZ. Powiem tak-konkretny do bólu, szorstki w kontakcie. Ale zbadał,udzielił porady,przepisał leki ,kt były ważne. I o to chodzilo

Wizytę miałam w przychodni na Dobrzyńskiej z NFZ.
Powiem tak-konkretny do bólu, szorstki w kontakcie.
Ale zbadał,udzielił porady,przepisał leki ,kt były ważne.
I o to chodzilo

Pan doktor jakby wróżył z kart. Z dużym bólem kręgosłupa poszedłem do niego. Z odległości swojego biurka postawił szybką diagnozę i zlecił rtg. Po wykonaniu rtg stwierdził że będę żył z tym bólem 100 lat. Z uprzejmością też nie ma za wiele wspólnego jego osoba. Nie polecam

Pan doktor jest doświadczonym lekarzem, jednak jestem zawiedziona wizytą u Niego. Zgłosiłam sie z guzkiem podskórnym (ok 1,5cm x 2 cm) u podstawy palca dużego u nogi. Lekarz polecił postawić gołą stope na podłodze i siedząc półtora metra ode mnie postawił diagnozę "modzel i paluch koślawy". Zlecił jeszcze rtg, a po otrzymaniu wyniku potwierdził wcześniejszą opinię. Na moje pytanie co mam z tym robić powiedział: masować. Zaniepokojona tą lakoniczną diagnozą i "poradą" poszłam prywatnie do INNEGO ortopedy, który dokładnie zbadał rękoma guzek, zrobił USG i stwierdził zapalenie kaletki maziowej, następnie zrobił punkcję - wyciągnął z guzka pół filolki galaretowatej mazi, wstrzyknął lekarstwa i zrobił opatrunek. Zapłaciłam za tę wizytę z własnej kieszeni, za pierwszą - wymagającą weryfikacji zapłacił NFZ.

Miałem styczność z tym Panem w Centrum Zdrowia Karmed. Jego chamskie traktowanie pacjentów NFZ, obraźliwe gesty świadczą o tym że jest to zwykły pro..ak. Być może dla prywatnych pacjentów zachowuje się lepiej. Prawidłowe zdjęcie gipsu na ręce dla tego Pana okazało się zadaniem za trudnym , ponieważ pozostawił mi dwie blizny na skórze przy wycinaniu gipsu. Szczerze odradzam.

Szczerze odradzam.

Odniosłam wrażenie, że uprzejmość by Pana dr zabiła. Nie dowiedziałam się nic co by mi pomogło w leczeniu, oprócz skierowania na rehabilitację, na ktorą miejsca nie ma do końca roku ("ale nie on rządzi państwem"). Jedyne czego się dowiedziałam to to, że tzw łokieć tenisisty i przeogromny ból to nie sa przeciwwskazania do do pracy fizycznej....

NFZ nie powinien zatrudniać takiego lekarza, obojętny,nieprzystępny i już niekompetentny mały pacjent!!!

NFZ nie powinien zatrudniać takiego lekarza,
obojętny,nieprzystępny i już niekompetentny
mały pacjent!!!

Świetny fachowiec, konkretny z dużym wyczuciem. Ma dobre podejście do dzieci. Nasza córeczka ma skoliozę, bała sie innych lekarzy, a pana doktora nie. Szybko postawił diagnoze i zlecił rehabilitację. Dziękujemy.

Badanie "na szybkiego" - skasować, zapomnieć. Jakoś nie wiele nowego się dowiedziałem.

Z Panem doktorem miałem kontak już w 1991 roku w szpitalu we Wrocławiu. Cały czas utrzymuje kontakt w sprawach choroby narządu ruchu. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą.

LEKARZ NIE ODPOWIEDZIALNY,NIEZBYT UPRZEJMY DLA PACJENTA I BADA NIE PATRZĄC NAJPIERW W DOKUMENTY, CO BYŁO POWODEM POGORSZENIU ZDROWIA. BYŁAM U DR ABY PRZEDŁUŻYĆ SOBIE REHABILITACJĘ (PO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO).NACISKAJĄC KOLANO PO REKONSTRUKCJI NA SIŁĘ DO TYŁU MÓGŁ ZERWAĆ ŚWIEŻO ZOPEROWANE WIĘZADŁA,ALE TAK CZY OWAK COŚ ZOSTAŁO NARUSZONE I PRZEZ TO MAM TERAZ CAŁY CZAS PROBLEM.