Piotr Sankowski

Wrocław
51,122837917,0389238

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
9 opinii

Cóż, wizyty przez kilka lat spełzły na niczym. Dr Sankowski wymyślał kolejne diagnozy. Niestety nie wpadł na pomysł, że moje problemy mogą mieć podłoże reumatyczne. Nie zdiagnozował też hipermobilności stawów - jednej z przyczyn mojej fatalnej kondycji chrząstki. Generalnie klapa, cóż z tego, że miły.

Dr.Sankowsi i Dr. Kentel,wstawiali mi dwie endoprotezy(wrzesień i listopad),super lekarze,oraz cały zespół operacyjny. Zajmują się profesjonalnie pacjętem. Po operacjach żadnych powikłań ani bólu. Jest luty a ja śmigam bez kul. Polecam ten duet.

Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, ciepły. Polecam

Cóż, wizyta przepłacona. Doktor owszem miły ale trzeba wszystko od niego wyciągać, bo mówi bardzo ogólnikowo. Zabieg który zapoponował za kasę zrobią mi za darmo za 3 miesiące w publicznej placówce

to wspanialy lekarz, bardzo mądry i opanowany, dlatego nie rozumie skad ten komenarz na dole skoro, to czlowiek o wręcz stoickim spokoju

może nieco flegmatyczny ale dobry specjalista :)

Chodząca przeciętność. Kontakt utrudniony [przemęczenie?]. Powierzchowność w diagnostyce.

Bardzo dobry specjalista warty polecenia

Dno etyki zawodowej. Postępuje niegodnie, bo "primum non nocere", o czym pan dr najwyraźniej zapomniał. Nie panuje nad emocjami, jak więc może sprawdzać się w tak odpowiedzialnej pracy?

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny