dr n. med. Piotr Sankowski

3,4
3,4

Anna

26.03.2014

Cóż, wizyty przez kilka lat spełzły na niczym. Dr Sankowski wymyślał kolejne diagnozy. Niestety nie wpadł na pomysł, że moje problemy mogą mieć podłoże reumatyczne. Nie zdiagnozował też hipermobilności stawów - jednej z przyczyn mojej fatalnej kondycji chrząstki. Generalnie klapa, cóż z tego, że miły.

Stanisław

13.02.2014

Dr.Sankowsi i Dr. Kentel,wstawiali mi dwie endoprotezy(wrzesień i listopad),super lekarze,oraz cały zespół operacyjny. Zajmują się profesjonalnie pacjętem. Po operacjach żadnych powikłań ani bólu. Jest luty a ja śmigam bez kul. Polecam ten duet.

26.03.2013

Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, ciepły. Polecam

Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, ciepły. Polecam

01.05.2012

Cóż, wizyta przepłacona. Doktor owszem miły ale trzeba wszystko od niego wyciągać, bo mówi bardzo ogólnikowo. Zabieg który zapoponował za kasę zrobią mi za darmo za 3 miesiące w publicznej placówce

03.02.2011

to wspanialy lekarz, bardzo mądry i opanowany, dlatego nie rozumie skad ten komenarz na dole skoro, to czlowiek o wręcz stoickim spokoju

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

Gabinet Lekarski

Prywatny Gabinet Urazowo