Piotr Schneiberg

Gliwice
50,297717818,66496460 32 231 32 48

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
12 opinii

Spokojny, z wielką uwagą ocenia stan pacjenta, wyjaśnia przyczyny choroby, objaśnia sposoby leczenia , uspokaja. Wspaniały lekarz. Polecam. Andrzej

wspaniały lekarz,dzięki jego trafnej diagnozie żyję,mam do niego 100% zaufanie ,polecam

Wspaniały lekarz i człowiek , oby wszyscy tacy byli !

Ogromna wiedza i ludzkie podejście do pacjenta! Dzięki niemu wiele się dowiedziałam o wrzodach żołądka. Szczerze polecam go innym pacjentom.

wiedza w parze z urodą niebywałe wielki umysł wykorzystywany dla zwykłego człowieka

WSPANIAŁY, PRZYSTOJNY, KOMPETENTNY LEKARZ,KORZYSTAJĄCY Z DOSTĘPNYCH BADAŃ I POMOCY INNYCH SPECJALISTÓW

Polecam pan doktora wszystkim chorym. Podpisuję się pod wcześniejszymi POZYTYWNYMI opiniami - wszystko to co jest opisane polega na prawdzie.

uroda w parze z wiedzą, kulturą niepowtarzalny polecam

Witam! Jestem pod opieką Pana Doktora już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ! Jest bardzo miły, kompetentny i zainteresowany pacjentem ! Zawsze ma odpowiednią ilość czasu, wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na pytania. Zleca potrzebne badania a jak trzeba zabiera do szpitala (ja jednak wolę tego unikać i jak dotychczas udaje nam się znajdować złoty środek - maksymalna ilość badań jednak bez zamykania w szpitalu ;) ) To jedyny lekarz, któremu ufam w 100% i z którym zawsze konsultuję przyjmowanie leków przepisanych przez lekarzy innych specjalizacji. Najlepszy! Polecam wszystkim !

Uroda w parze z wiedzą i kulturą. Bardzo miły i sympatyczny, służy swoją wiedzą pacjentowi

Byłam u wielu lekarzy, zachwycił mnie wszystkim. Nie byłam dla niego kolejnym przypadkiem, ale chorym człowiekiem.Dał mi wiarę w swoje możliwości i odpowiednie leki do walki z chorobą Rusałka

Pierwszy lekarz który pomógł mi w dolegliwościach jelitowo-żołądkowych....a wczesniej odwiedziłam ok 5-ciu

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny