Piotr Sieliwończyk

Gdańsk
54,381218,611258 302 66 13

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
25 opinii

niestety ale nie postawił trafnej diagnozy może i potrafi wykluczyć dysplazje ale chyba tylko to opanował....szkoda

Czemu słaby w radiologii?????? my także u niego bylismy i mam nadzieje że postawił dobrą djagnoze.

niestety ostatnimi czasy poziom znacznie się obniżył, wcześniej polecałam teraz odradzam.

usg w żadnym wypadku, może powinien poduczyć się z radioogii?????

Lekarz został mi polecony w szpitalu, w którym rodziłam. Jest bardzo sympatyczny i zdaje się ma wymaganą wiedzę z zakresu swojej specjalizacji, natomiast pozostawia wiele do życzenia miejsce, w którym przyjmuje małych pacjentów. Uważam, że najwyższy czas pobierając spore opłaty za wizytę zainwestować w nowy gabinet, choćby przez sam szacunek dla Pacjenta!Dodatkowo fatalna obsługa w "recepcji", o pani umawiającej wizyty słyszałam już wcześniej, jej brak kultury, opryskliwość przeszła już do legendy! Niestety sama ostatnio przekonałam się, próbując umówić moje dziecko na wizytę do pana doktora. Czy tak trudno powiedzieć: dzień dobry, do widzenia i nie odkładać słuchawki zanim pacjent nie skończy pytania??

nie polecam w żadnym wypadku robienia usg u tego lekarza, wynik nie odczytany prawidłowo lekarz ma dobry bajer i budzi zaufanie i nic poza tym.

Rewelacyjne podejście do dzieci. Wybitny specjalista w swej dziedzinie.

niestety usg bioderek wykonane nie poprawnie moze i ortopeda jest dobrym ale usg u mojego dziecka wykonane do bani:(

To nie jest Lekarz. To Geniusz w najczystszej postaci. I dziecięcy Anioł. Przez ciemnogrodzką postawę pediatry, trafiliśmy do doktora, gdy nasza Córeczka skończyła cztery i pół miesiąca. Jej prawy staw biodrowy był w katastrofalnym stanie. Najprawdopodobniej dysplastyczne jedynie w momencie narodzin biodro, z upływem kolejnych miesięcy zdążyło ulec zwichnięciu. Pan Doktor zakwalifikował jego stan do typu IIIb. Jednym, precyzyjnym ruchem, nastawił Michalince zwichnięty staw, zainstalował rozwórkę Koszli i słowami ciepłymi, a jednocześnie popartymi naukowym i praktycznym doświadczeniem, napełnił nas optymizmem. Dogłębnie odpowiedział na wszystkie nasze pytania, wątpliwości, obawy. Objaśnił medyczne niuanse, cierpliwie i rzeczowo. Koleją wizytę ustawił tak, byśmy nie musieli czekać w poczekalni. Nasz Maleńtas jest w najlepszych rękach! Przed Nią kilka trudnych miesięcy. Wierzę głęboko, że pod opieką Pana Doktora, człowieka powołanego do tego, by przywracać zdrowie małym pacjentom, bioderko Michasi ulegnie całkowitej korekcie i za rok pójdziemy do Pana Doktora we troje: uściskać i podziękować.

pan doktor bardzo przyjemnie przyjoł mnie i moję córkę jest bardzo troskliwy nigdy nawet na minutę nie zostawiał pacjęta bardzo dokładnie opisał wszystko nie jest naczągaczem gdyż sam ostrzegał że nie mamy dać namówić się na zakup butów lecz tylko wkładek

REWELACYJNY CZŁOWIEK , WYBITNY SPECJALISTA , PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I RODZICÓW. ZNAJDZIE CZAS DLA KAŻDEGO, MOJE DZIECKO MIAŁO ZNACZNĄ DYSPLAZJĘ BIODRA, DZIĘKI P. PIOTROWI MAMY ZDROWE DZIECKO. POMAGAŁ NAM PRZEJŚĆ DŁUGI OKRES LECZENIA, WSPIERAŁ PRZY KAŻDEJ WIZYCIE, ZAWSZE SŁUŻYŁ POMOCĄ W ROZMOWACH TEL. ORAZ ZNALAZŁ CZAS MIĘDZY PACJENTAMI BY USTAWIĆ WŁAŚCIWIE SZYNĘ, KTÓRA WYMAGAŁA CZĘSTEJ REGULACJI. POLECAM!

Szczerze polecam, dzięki niemu moja córeczka ma zdrowe nóżki

Świetny specjalista, bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Otwarty, serdeczny i uprzejmy. Szczerze polecam.

profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące wskazówki postępowania z dzieckiem pomimo natłoku pacjentów i presji czasu

Lekarz z powołania. Poza kompetencjami ma także odpowiednie podejście do dziecka jak i nieco zdenerwowanego rodzica. bo np. dla mnie każda wizyta u lekarza jest stresująca. Dr to potrafi rozładować. Poa tym w przystępny sposób tłumaczy to robić z dzieckiem, żeby było ok. Gorąco POLECAM.

Dzisiaj byliśmy na usg stawów biodrowych z 2,5 miesięczną Zosią i pan doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. U innego lekarza, na pierwszym usg dowiedzieliśmy się tylko, że dziecko ma dysplazję i należy je zapakować w szynę. Dzisiaj pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał, opisał i jeszcze żartował. Okazało się, że dysplazji nie ma, a jedynie trzeba zastosować profilaktykę. Wyszliśmy z gabinetu w pełni doinformowani, z planem działania i mnóstwem wskazówek. Zosia nawet nie płakała. Podejście do dzieci i rodziców wspaniałe. Polecam!

Trafiłam do tego lekarza gdy córeczka miała już 7-cy, więc trochę późno ale w tej chwili z bioderkiem jest ok, a więc bardzo polecam

Super lekarz.Bardzo fachowa i miła obsługa.

świetny narciarz, bardzo dobrze zna język włoski :)

Byliśmy z synkiem na USG stawów biodrowych 12.10.2009r. Dr Seliwończyk jest klasą sam dla siebie: kompetentny, spokojny, serdeczny i - co istotne - wzbudza zaufanie maluchów. Świetny facet, żałuję że nie jest pediatrą - choć biorąc pod uwagę że ma dwa doktoraty to jeszcze jest nadzieja że zrobi i trzeci ;-)

Super lekarz, oby więcej takich.

lekarz który zna się na swojej pracy i można mu zaufać.

bardzo dobry specjalista. rewelacyjne podejście do dzidziusia. gorąco polecam.

Bardzo dokładnie i kompleksowo bada pacjenta, wykonuje szereg porównań i sugeruje określone działania. Wszystkie rady pana doktora zastosowaliśmy (chodziło o syna) i na dobre mu to wyszło. Niestety nie potwierdził naszych podejrzeń co do osteoporozy dziecięcej, a co się jednak okazało prawdą. No niestety na podstawie samych zdjęć nie mógł tego stwierdzić - jeśli więc kotś ma podobne podejrzenia to niech idzie niezwłocznie na badanie densynometryczne, nawet prywatnie.

Wyjątkowa osoba ! Jest uśmiechnięty, spokojny, wyczerpujaco odpowiada na pytania - atmosfera w gabinecie jest bardzo miła.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny