Piotr Ślusarczyk

Dużo gadania mało działania. Pytając o konkretną rzecz słyszymy długi wykład po którym nie zbyt zrozumiala odpowiedź na zadane pytanie

Znam doktora od 20 lat-jestem zadowolona z leczenia . Dziwi mnie tylko że nikt z komentujących nie podpisuje swoich opinii.Polecam doktora małym i dużym. Pozdrawiam Ewa

Pozdrawiam
Ewa

Lekarz ten prowadzi moje dzieci od urodzenia, obecnie najstarsza ma 14 młodsza 12 lat :) Bardzo dobry lekarz polecam nadal do niego chodze :)

LEKARZ BARDZO GODNY POLECENIA.UPRZEJMY ,KOMPETENTNY,ODCZUWA SIĘ , ŻE WYKONUJE SWÓJ ZAWÓD Z POWOŁANIA. PO PIERWSZE STAWIA TRAFNE DIAGNOZY I ODPOWIEDNIO DOBRANE LEKI.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I MÓJ 10- MIESIĘCZNY SYNEK JEST ZDROWY ,PODEJŚCIE DO DZIECKA REWELACYJNE.RODZICOM WSZYSTKO OBJAŚNIA -REWELACJA,POLECAM BARDZO!!! BEATA

Profesjonalista w każdym calu. Rzeczowy, uprzejmy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam dr Ślusarczyka jako pediatrę.

Bardzo dobry lekarz polecam w 100%, bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem mama pół rocznego maluszka, pan doktor za każdym razem bardzo rzeczowo odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Jestem naprawde zadowolona

Bardzo dobry lekarz

Odradzam Doktora Ślusarczyka. Jest arogancki i wyniosły, traktuje rodziców jak niedouczonych smarkaczy. Źle zdiagnozował moje dziecko, co miało późniejszy wpływ na długość leczenia.

Doktor byl wzywany przeze mnie kilka razy na wizyty domowe i jestem bardzo zadowolona, zawsze dokladnie wytlumaczy co sie moze dziac z dzieciatkiem i jak mozna tego w przyszlosci uniknac. Daje bardzo przydatne rady szczegolnie mlodym matkom. Jak bym miala taka mozliwosc zapisalabym dzieci do Niego jako lekarza rodzinnego.

Jest to najlepszy lekarz rodzinny w Legnicy. Leczy mnie już od 10 lat!!!!!!!

Jest to najlepszy lekarz rodzinny w Legnicy. Leczy mnie już od 10 lat!!!!!!!

Wszytkim rodzicom serdecznie polecam dr Ślusarczyka, który jest prosefjonalistom w każdym calu. Od siedmiu lat prowadzi moją córkę i nigdy nie miałam najmniejszych wątpliwości w zakresie metod leczenia. Wspaniały kontakt z dzieckiem, chętny do dyskusji, zawsze jasno i rzeczowo odpowiada na pytania. Jest nie tylko pediatrą, ale i pedagogiem, psychologiem. Gdybym miała w przyszłości jeszcze jedno dziecko to bez chwili zastanowienia wybrałabym ponownie dr P. Ślusarczyka. Pozdrawiam