lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Opinii27

Krzysiek

16.05.2016

Bardzo długi czas nie wiesziałem co jest ze mną nie tak... Chodziłem przybity bez chęci do życia... Pan Piotr zdiagnozował u mnie depresję i od jakiegoś czasu pomaga mi z niej wyjść. Nie jest łatwo, ale indywidualne podejście dr Sowińskiego do każdego pacjenta sprawia, że widać postepy.

Radek

29.04.2016

Pan Piotr pomógł mi, gdy rzuciła mnie dziewczyna, którą bardzo kochałem. Przepisał mi leki antydepresyjne, dzięki nim i jego pomocy odzyskałem wiarę w siebie i uporałem się ze złamanym sercem. Naprawdę warto było skorzystać z pomocy tak doświadczonego psychiatry

feraaa

18.11.2015

Moim zdaniem psychiatra jest dobry, wiarygodny i przede wszystkim potrafi dobrać właściwe terapie farmakologiczne, co jest dużym ułatwieniem w życiu.

maglee

18.11.2015

Mój ojciec leczy się u niego ze schizofrenii i przyznam, że teraz z tatą można normalnie porozmawiać. Przed terapią to było bardzo utrudnione.

martynkas

07.09.2015

Racjonalne dopasowanie terapii pod oczekiwania pacjenta. Duże zrozumienie, a co najważniejsze psycholog jest miły w obyciu, ma wokół siebie aurę szacunku do drugiego człowieka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armii Krajowej 44
ulica Derdowskiego 23
Przychodnia Lekarska
ulica Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A.B.C. FAMILY MED"
al. Niepodległości 748/2
Sopot