lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Franek

22.09.2016

Miły sympatyczny człowiek, który zna sie na psychologii. Pomaga najlepiej jak umie i niczego nie bagatelizuje. Jestem po kilku wizytach i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie na jego temat

Grzegorz

15.09.2016

Bardzo dobry lekarz, którego nie można wręcz nie polecić innym. Jestem jego pacjentem i jestem z tego bardzo zadowolony, gdyż terapia u doktora Sowińskiego bardo mi pomaga

fafer

31.08.2016

Miły pomocny człowiek, który dodatkowo jest świetnym psychologiem. Posiada ogromną wiedzę z zakresu psychologii co pozwoliło mu skutecznie wyleczyć moją mamę z bezsenności. Polecam

Franciszek

29.08.2016

Psycholog na prawdę godny polecenia. Pan Piotr był dla mnie wręcz nieoceniona pomocą po stracie pracy i totalnym załamaniu. Dziękuję z całego serca za to co dla mnie zrobił

Seweryn

26.08.2016

Jestem bardzo zadowolony z terapii u doktora Sowińskiego. Myslałem, że mój problem jest błahy i Pan Sowiński nie będzie chciał się podjąc leczenia, jednak okazało się po wnikliwym wywiadzie, że problem jest troszkę większy i wymaga terapii. Pan Piotr ma bardzo fajne podejście do pacjenta a przy tym ogromna wiedze z zakresu psychologii. Polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armii Krajowej 44
ulica Derdowskiego 23
Przychodnia Lekarska
ulica Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A.B.C. FAMILY MED"
al. Niepodległości 748/2
Sopot