Piotr Sowiński

Rumia
54,561034218,40022880 601 65 58 92

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
13 opinii

przede wszystkim to koles ktory chce wyleczyc.mialem ciezka nerwice natrectw.faktycznie nie wychodzilem juz z domu i balem sie juz jak mnie na ciele zaswedzialo bo to wylew sobie wmawialem.facet wzial mnie w obroty.poszedlem do niego z mama mimo 27 lat bo balem sie przeciez wychodzic z domu.inni lekarze mnie tylko zobaczyli,posluchali co ja mowie i dali leki.bralem juz tyle ze watroba mnie bolala i zoladek.ten facet posluchal,skierowal na badanie EEG glowy i wedle tego podstawil lek.ludzie.ja po 2 tygodniach zaczalem juz wychodzic z domu sam!!!!po 2 miesiacach zostalem calkowicie wyleczony.ale stosowalem sie do zalecen lekarza i sluchalem go jak "swinia grzmotu"!!ten facet jak nie mialem juz leku a w aptekach nie bylo sam nawet przyjechal do mnie do domu i dal lek z Gdanska do Gdyni!!!i czy to nie jest lekarz z powolania???........dzieki niemu zyje,zdalem mature,zdalem prawo jazdy ba! nawet na studia poszedlem!!.pracuje i zyje.normalnie zyje!!takze polecam tego Pana w 100%tach a jak mi ktos powie inna opinie o nim to tylko moge pomyslec sobie sam w glowie o takim czlowieku juz odpowiednia opinie.pozdrawiam

nie polecam nikomu,aroganckie podejscie do pacjenta i sugerowanie symulacji to motto Dr.Sowinskiego.Kto mu dal uprawnienia medyczne!!?

Nie polecam tego lekarza zmanipulowal mnie do polozenia sie na odzial stwierdzeniem ze za miesiac bede zdrowy a jak nie to w tydzien choroba mnie zniszczy reasumujac postawil zla diagnoze podal mi wraz z innymi lekarzami z akademi mega mocny srodek psychotropowy o przedluzonym dzialaniu ktory nie wolno podawac ludziom rozpoczynajacym leczenie i bez pewnej diagnozy! wypowiedz mojego obecnego psychiatry ktory stawia mnie na nogi. Uwazajcie na tego obludnego czlowieka z maska bez serca! Ps. Sprawy fizyczne kierujcie do psychiatry, psychiczne do psychologa, duchowe do ksiedza (nie mieszajcie owych sfer)

Jest super :-)Nie ma bardziej kompetentnej osoby w tej dziedzinie spojrzy i wie :-)

BARDZO DOBRY SYMPATYCZNY ŻYCZLIWY LEKARZ.POLECAMY

Leczę się psychiatrycznie od 12 lat, leżałem na oddziale akademii medycznej 5 razy i nikomu nie polecam dr. sowińskiego - chamski, arogancki, obrażający pacjentów. jego teksty to : "nie będę z tobą prowadził dyskusji akademickich" (gdy pytałem o przebieg choroby") dalej "nie zadzieraj ze mną" (do pacjenta chcącego wyjść na spacer, pacjent mógłby być dr sowińskiego ojcem) do wszystkich mówi na "ty" nawet do starszych od siebie, natomiast w mojej karcie chorobowej wpisał że symuluję chorobę. odradzam tego lekarza !!!

Przeszliśmy przez kilku lekarzy, a dr Sowiński to był strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecamy , ponieważ polecony znajomym także okazał się osobą na właściwym miejscu.

Dopiero zacząłem leczenie u dr.Sowińskiego, ale już zaczynam czuć się lepiej, stosuję się do jego zaleceń, biorę leki, nie narzekam. Jestem zadowlony z wizyty, dokładnie mnie słuchał, zadawał też pytania, a nie zbył szybko jak wiekszośc lekarzy. Myslę, że warto Go polecić.

Super gość!!! Jestem pod jego opieką już od kilku lat (z moją chorobą muszę żyć do końca swojego istnienia). Jest kompetentny, patrzy na pacjenta całościowo. Jest bardzo dokładny.

taki sobie ten lekarz, chodziłam do niego prawie rok, jak dla mnie zmarnowany rok i wątroba od leków, którymi mnie faszerował, nie wspominając o portfelu :( i tak mnie nie wyleczył,muszę szukać innego lekarza. jestem bardzo niezadowolona z niego i wcale go nie polecam.

Wspaniały lekarz. Podejście do pacjenta wysoko profesjonalne a przy tym dający możliwość zrozumienia choroby, poświęcający czas pacjentowi.

Wyprowadził mojego syna z ciężkiej sytuacji na prostą gdy wcześniej inni lekarze nie potrafili tego zrobić. Bardzo dobry lekarz, fachowiec, ludzki gość.

Kompetentny , ludzki lekarz , ktorego polecilam kilku osobom. One tez sa zadowolone i wyleczone.Lekarz z podejsciem do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny