lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Dawid

22.08.2016

Według mnie jedyny psychoterapeuta w mojej okolicy godny polecenia. Ocena ode mnie w pełni zasłużone 5/5

Bartosz

17.08.2016

Pan Piotr to bardzo dobry psycholog, który pomógł nam w kryzysie małżeńskim. Dzięki niemu nasze małżeństwo nadal istnieje!

Horacy

10.08.2016

Bardzo pomógł mi w walce ze stanami lekowymi, które nie dawały mi spokojnie funkcjonować. Jest na prawde dobrym lekarzem tórego śmiało można polecić każdemu kto takiej pomcy potrzebuje.

Feliks

09.08.2016

Jedyny psycholog u którego byłem i moge go polecić. Nie odmierza czasu wizyty z zegarkiem w ręku. Uważnie słucha i potrafi analizowac to co mu sie powie. Okazał się bardzo pomocny przy mojej dolegliwości i ogromnie mi pomógł!

Darek

07.08.2016

Pan Piotr Sowiński to świetny lekarz co potwierdził juz podczas mojej pierwszej wizyty u niego. Jestem bardzo zadowolony z jego podejścia, ponieważ widać że na prawdę chce pomóc swoim pacjentom. Mam nadzieje że po terapii u niego moje problemy znikną.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armii Krajowej 44
ulica Derdowskiego 23
Przychodnia Lekarska
ulica Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A.B.C. FAMILY MED"
al. Niepodległości 748/2
Sopot