Piotr Sowiński

Rumia
54,561034218,40022880 601 65 58 92

Kalendarz przyjęć
Pon18.05Wt19.05Śr20.05Czw21.05Pt22.05So23.05Nd24.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.2/5
Średnia:
4.15
21 opinii

Nie polecam tego lekarza. Niestety, miałem nieprzyjemność mieć do czynienia z tym człowiekiem. Jestem studentem medycyny GUMED. Trafiłem na oddział psychiatryczny UCK w przyprowadzony przez moje "przyjaciółki" za pomocą ogromnej presji psychicznej, a więc nie z własnej woli. Dziewczyny obawiały się o moje życie, z powodu mojego silnego przygnębienia wywołąnego niepowodzeniem na studiach. Pan doktor podał mi bardzo silny środek uspokajający, którego nie podaje się bez odpowiedniej diagnozy. Na dodatek niepoprawnie zdiagnozował mi psychozę. Okazało się później że jestem całkowicie zdrowy (nie mam żadnej choroby psychicznej, najwyżej stany depresyjne i lęki). Tak stwierdziła pani psychiatra, do której od kilku miesięcy chodziłem na wizity. Również psychoterapeuta (pracujący też jako psychiatra) był zaskoczony postępowaniem owego doktora. Poza tym wszystkim, dr Sowiński jest bardzo zarozumiały, myśli że pozjadał wszystkie rozumy świata. Ma bardzo wygórowane mniemanie o sobie. W ogóle nie interesuje go twój problem. Ocenia ludzi po wzroku (powiedział, że mam "błędny wzrok" zapominając że mam wadę wzroku i noszę okulary). Chciał "leczyć" mnie bardzo silnymi neuroleptykami. Na szczęście, nie doszło do tego dzięki młodemu doktorowi, który był moim lekarzem prowadzącym. Przez dr Sowińskiego spędziłem na oddziale psychiatrycznym 2 tygodnie. Wiązało się to z problemami na uczelni. Stałem się bardzo nieśmiały i niepewny siebie. Do dziś mam koszmary senne związane z trafieniem do szpitala i spotkaniem z tym lekarzem. Moim zdaniem, nie powinien on pracować jako psychiatra, a tym bardziej być zastępcą ordynatora w klinice chorób psychicznych i zaburzeń nerwicowych UCK. Radzę wszystkim: omijajcie dr Sowińskiego szerokim łukiem, a najlepiej całą tą klinikę.

Pomaga mojemu bratu regularnie w leczeniu schizofrenii. Na razie obyło się bez psychiatryka. Stan stabilny. Dużo innowacyjnych metod leczenia i niezwykle skuteczne wskazówki dla całej rodziny. Psychiatra z klasą. Nie odmawia leczenia, co mi się w wielu przypadkach zdarzyło. Bardzo dobre i konkurencyjne cenowo terapie indywidualne.

Miałem ciężki okres w życiu. Z towarzyskiego gościa zamieniłem się w odludka, straciłem pracę, narzeczoną i pasję. Dzięki panu Piotrowi wróciłem do społeczeństwa i zaczynam od nowa. To dobry start.

Konkretny facet na swoim miejscu. Wyprowadził mnie po kilku miesiącach i kilku terapiach z nieustannej bezsenności, która uniemożliwiała mi normalne, codzienne funkcjonowanie.

Paliłem 12 lat, ale o terapii nigdy nie myślałem. Zachorowałem dość poważnie i pan Piotr przekonał mnie w stosunkowo krótkim czasie do rzucenia nałogu, z którym myślałem, że już nigdy się nie rozstanę :) Polecam, bo facet wie, co robi.

Mój syn miał problemy z autoagresją i pan Piotr wyprowadził go z niszczących zachowań. Terapia trochę czasu trwała, ale warto było zainwestować pieniądze, bo syn przynajmniej wyszedł na ludzi.

Narzeczona mnie rzuciła dla innego i realnie myślałem o samobójstwie. Po przeprowadzeniu terapii przez pana Piotra stałem się bardziej pewnym siebie, wartościowym człowiekiem. Jeżeli macie wahania, czy iść do psychiatry czy nie, odpowiadam warto.

przede wszystkim to koles ktory chce wyleczyc.mialem ciezka nerwice natrectw.faktycznie nie wychodzilem juz z domu i balem sie juz jak mnie na ciele zaswedzialo bo to wylew sobie wmawialem.facet wzial mnie w obroty.poszedlem do niego z mama mimo 27 lat bo balem sie przeciez wychodzic z domu.inni lekarze mnie tylko zobaczyli,posluchali co ja mowie i dali leki.bralem juz tyle ze watroba mnie bolala i zoladek.ten facet posluchal,skierowal na badanie EEG glowy i wedle tego podstawil lek.ludzie.ja po 2 tygodniach zaczalem juz wychodzic z domu sam!!!!po 2 miesiacach zostalem calkowicie wyleczony.ale stosowalem sie do zalecen lekarza i sluchalem go jak "swinia grzmotu"!!ten facet jak nie mialem juz leku a w aptekach nie bylo sam nawet przyjechal do mnie do domu i dal lek z Gdanska do Gdyni!!!i czy to nie jest lekarz z powolania???........dzieki niemu zyje,zdalem mature,zdalem prawo jazdy ba! nawet na studia poszedlem!!.pracuje i zyje.normalnie zyje!!takze polecam tego Pana w 100%tach a jak mi ktos powie inna opinie o nim to tylko moge pomyslec sobie sam w glowie o takim czlowieku juz odpowiednia opinie.pozdrawiam

nie polecam nikomu,aroganckie podejscie do pacjenta i sugerowanie symulacji to motto Dr.Sowinskiego.Kto mu dal uprawnienia medyczne!!?

Nie polecam tego lekarza zmanipulowal mnie do polozenia sie na odzial stwierdzeniem ze za miesiac bede zdrowy a jak nie to w tydzien choroba mnie zniszczy reasumujac postawil zla diagnoze podal mi wraz z innymi lekarzami z akademi mega mocny srodek psychotropowy o przedluzonym dzialaniu ktory nie wolno podawac ludziom rozpoczynajacym leczenie i bez pewnej diagnozy! wypowiedz mojego obecnego psychiatry ktory stawia mnie na nogi. Uwazajcie na tego obludnego czlowieka z maska bez serca! Ps. Sprawy fizyczne kierujcie do psychiatry, psychiczne do psychologa, duchowe do ksiedza (nie mieszajcie owych sfer)

Jest super :-)Nie ma bardziej kompetentnej osoby w tej dziedzinie spojrzy i wie :-)

BARDZO DOBRY SYMPATYCZNY ŻYCZLIWY LEKARZ.POLECAMY

Leczę się psychiatrycznie od 12 lat, leżałem na oddziale akademii medycznej 5 razy i nikomu nie polecam dr. sowińskiego - chamski, arogancki, obrażający pacjentów. jego teksty to : "nie będę z tobą prowadził dyskusji akademickich" (gdy pytałem o przebieg choroby") dalej "nie zadzieraj ze mną" (do pacjenta chcącego wyjść na spacer, pacjent mógłby być dr sowińskiego ojcem) do wszystkich mówi na "ty" nawet do starszych od siebie, natomiast w mojej karcie chorobowej wpisał że symuluję chorobę. odradzam tego lekarza !!!

Przeszliśmy przez kilku lekarzy, a dr Sowiński to był strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecamy , ponieważ polecony znajomym także okazał się osobą na właściwym miejscu.

Dopiero zacząłem leczenie u dr.Sowińskiego, ale już zaczynam czuć się lepiej, stosuję się do jego zaleceń, biorę leki, nie narzekam. Jestem zadowlony z wizyty, dokładnie mnie słuchał, zadawał też pytania, a nie zbył szybko jak wiekszośc lekarzy. Myslę, że warto Go polecić.

Super gość!!! Jestem pod jego opieką już od kilku lat (z moją chorobą muszę żyć do końca swojego istnienia). Jest kompetentny, patrzy na pacjenta całościowo. Jest bardzo dokładny.

taki sobie ten lekarz, chodziłam do niego prawie rok, jak dla mnie zmarnowany rok i wątroba od leków, którymi mnie faszerował, nie wspominając o portfelu :( i tak mnie nie wyleczył,muszę szukać innego lekarza. jestem bardzo niezadowolona z niego i wcale go nie polecam.

Wspaniały lekarz. Podejście do pacjenta wysoko profesjonalne a przy tym dający możliwość zrozumienia choroby, poświęcający czas pacjentowi.

Wyprowadził mojego syna z ciężkiej sytuacji na prostą gdy wcześniej inni lekarze nie potrafili tego zrobić. Bardzo dobry lekarz, fachowiec, ludzki gość.

Kompetentny , ludzki lekarz , ktorego polecilam kilku osobom. One tez sa zadowolone i wyleczone.Lekarz z podejsciem do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny