dr Piotr Sowiński

Specjalista jakich niewielu w lubuskim. Z pasją wykonuje swój zawód, czego nie posiada większość specjalistów ( specjalisiów - samozwańców). Polecam wszystkim potrzebującym leczenia ortopedy.

Bardzo dobry specjalista , dokładnie wytłumaczył mi jak pomóc przy moim schorzeniu .Cierpliwie wysłuchał moje wątpliwości i doradził co dalej trzeba zrobić ,żeby było dobrze. Dziękuję za pomoc i życzę dużo zdrowia , bo takich lekarzy o dobrym sercu powinno być więcej.

Niestety lekarz błędnie zdiagnozował chorobę, nie wykonał badania usg, zalecił tylko branie olfenu uno ,z trudem musiałem uzyskiwać od lekarza jakichkolwiek informacji o leczeniu itd. Być może był już zmęczony ale nie kompetentnie podszedł do mnie jako pacjenta ,powinien zwrócić pieniądze - NIE POLECAM

Bardzo dobry lekarz.Znający się w swojej dziedzinie . Jego prawidłowa diagnoza i leczenie uchroniło mnie przed bólem i kalectwem. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza. Lekarz z powołania , rozumiejący cierpienie i ból chorego i za to należą się mu podziękowania.

Wyjątkowo sympatyczny,uprzejmy,kompetentny.Bardzo cierpliwy i wyrozumiały w kontakcie z pacjentem,co wcale nie prosto ze starszymi pacjentami-potrafią być uper...(wiem to po sobie).Przystępnie opowiada o dokonanej operacji i dalszym leczeniu.W ogóle-SUPER doktor i przemiły człowiek.Dziękuję Panie doktorze i za operacją,za leczenie i za dalsze potrzebne działania.

Kontakt chorego z tak kompetentnym lekarzem i miłym człowiekiem to połowa sukcesu w leczeniu. To budujące, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Szalenie życzliwy i słuchający pacjenta z pełną cierpliwością. Prawdziwy lekarz z powołania, który chce pomóc pacjentowi. Czas trwania wizyty adekwatny do potrzeby. Polecam w 100%

Lekarz godny polecenia- sympatyczny oraz uprzejmy. Kompetentny, rzeczowy , traktujący pacjenta podmiotowo. W bardzo przystępny i wyczerpujący sposób omawia jednostkę chorobową oraz zalecany sposób leczenia ,który w moim przypadku świetnie sprawdza się. Życzeniem byłoby trafiać zawsze do takich lekarzy.

Życzeniem byłoby trafiać zawsze do takich lekarzy.

Konkretny lekarz przekazuje informacje o leczeniu zrozumiale i rzeczowo . Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Wspanialy lekarz i cudowny człowiek!Pomogl mi juz na pierwszej wizycie!Dziekuje za przywrócenie sensu życia :)