lekarz Piotr Stachowiak

Dermatolog

1,8
2,4
1,4

Pan doktor wyleczył mojego syna z bardzo trudnego trądziku trwało to ponad rok, ale syn nie ma nawet blizn a stan był naprawdę bardzo zły. Leczenie maściami robionymi a nie tymi dostępnymi w aptece co spowodowało, że koszty leczenia były znacznie niższe niż wcześniej. Polecam z całego serca.

pieniądze w piach, druga wizyta trwająca 2 minuty żeby wypisac recepte na lzjsze sterydy - 200 zł oczywiscie. Po trzech wizytach mam lzjszy portfel, brak jakichkolwiek testów/badań, wszystko na oko, brak jakiejkolwiek poprawy.

Lekarz nie pamięta po 1,5 roku czasu na co leczy pacjenta i ze zmienił metodę leczenia. Jest nieuprzejmy i odpowiada gburowato. Każe czytać zalecenia na głos które napisał skrótami z licznymi błędami. Kiedy ktoś się przejęzyczy potrafi powiedzieć ze ktoś nie potrafi czytać-lekarz, który powinien się zwracać z szacunkiem dla pacjenta. Poza tym trzeba czekać na swoją kolej przeszło godzinę chociaż są wizyty umówione na godzinę. NIE POLECAM.

Okropny człowiek, bez podejścia do pacjenta. Cały czas niezadowolony, nie tłumaczy tylko burczy coś pod nosem. Odradzam wizytę u tego Pana. Nie odpowiada na pytania, trzeba się pytac kilkukrotnie aby uzyskać informację. Nie polecam, nie pozdrawiam.

Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Zwraca się bezosobowo, na zadawane pytania i prośby wyjaśnienia odpowiada bardzo lakonicznie, ponieważ z góry zakłada, że i tak nie pojmiemy zawiłych aspektów metod leczenia danej choroby. Szukajcie pomocy u innego specjalisty. Odradzam wizytę.

Leczyłam się u niego dwa lata, cały czas ta sama maseczka na trądzik a do tego jeszcze nie pomogła. Mam straszny trądzik, ale już na pewno do niego nie pojadę, szkoda tracić czas. Do tego, delikatnie mówiąc, dziwny i niezbyt miły.

ciągle jedno i to samo lekarstwo na wszystko nawet trądziku nie potrafi wyleczyć

porażka, na wszystko to samo lekarstwo, co i tak nie pomaga

porażka, na wszystko to samo lekarstwo, co i tak nie pomaga