dr Piotr Starzak

Opinii17

Krzysiek

12.01.2016

Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super

aga

04.07.2015

Witam, Miałam możliwość poznać Pana lekarza Starzak, odprawiał nas z tzw. kwitkiem, jeśli chodzilo o zabieg naszego dziecka. Zero zaangażowania, współczucia i pomocy. Niestety dało się również zauważyć że swoich pacjentów traktował bardzo wybiurczo,nie potrafił do nas podejść ani razu,natomiast do jedej z pacjentem umiał ...

Witam,
Miałam możliwość poznać Pana lekarza Starzak, odprawiał nas z tzw. kwitkiem, jeśli chodzilo o zabieg naszego dziecka. Zero zaangażowania, współczucia i pomocy. Niestety dało się również zauważyć że swoich pacjentów traktował bardzo wybiurczo,nie potrafił do nas podejść ani razu,natomiast do jedej z pacjentem umiał co godzine,trakujac ja w bardzo szczególny sposób. Myślę ze swoim podejsciem zasłuzył sobie na taką opinie!!!

Anonim

03.07.2015

Lekarz naprawdę godny polecenia, potrafi wytłumaczyć na czym polega uraz, ale również jak będzie przebiegać leczenie i ewentualna dalsza rehabilitacja. :)

Monk

27.01.2015

Pełen profezsjonalizm, wspaniałe podejscie do dziecka i przede wszystkim trafna diagnoza . Kompetencja na najwyższym poziomie .Przyjemnie jest trafić na lekarza który jest bardzo dobrym specjalistą i przy tym zapewnia poczucie bezpieczeństwa-Obecnie unikatowa jakość wśród lekarzy...Polecam wszystkim rodzicom.

.........

07.11.2014

Jest to najlepszy lekarz jakiego poznalam . Zainteresowanie pacjentem jest wieksze niz by sie tego spodziewano. Pomaga bo chce pomagac , robi wiecej niz mu narzucono z obowiazku.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Katowice"?

dr

Czechowice-Dziedzice
Artyści Uśmiechu
ul. Chorzowska 216
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423