dr

Piotr Starzak

Chirurg dziecięcy

Gdzie przyjmuję
place 11


Katowice
50,264891919,0237815

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

Broniewskiego 5
Bielsko-Biała
49,819233619,0531116

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Kompleksowość podejścia
4.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.6/5
Ilość poświęconego czasu
4.5/5
Uprzejmość
4.6/5
Godny polecenia
4.6/5
Średnia:
4.65
17 opinii
Opinie pacjentów
4,8/5

Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super ,brawo gratulacje!wiwat super Super

2,2/5

Witam, Miałam możliwość poznać Pana lekarza Starzak, odprawiał nas z tzw. kwitkiem, jeśli chodzilo o zabieg naszego dziecka. Zero zaangażowania, współczucia i pomocy. Niestety dało się również zauważyć że swoich pacjentów traktował bardzo wybiurczo,nie potrafił do nas podejść ani razu,natomiast do jedej z pacjentem umiał co godzine,trakujac ja w bardzo szczególny sposób. Myślę ze swoim podejsciem zasłuzył sobie na taką opinie!!!

4,8/5

Lekarz naprawdę godny polecenia, potrafi wytłumaczyć na czym polega uraz, ale również jak będzie przebiegać leczenie i ewentualna dalsza rehabilitacja. :)

5,0/5

Pełen profezsjonalizm, wspaniałe podejscie do dziecka i przede wszystkim trafna diagnoza . Kompetencja na najwyższym poziomie .Przyjemnie jest trafić na lekarza który jest bardzo dobrym specjalistą i przy tym zapewnia poczucie bezpieczeństwa-Obecnie unikatowa jakość wśród lekarzy...Polecam wszystkim rodzicom.

5,0/5

Jest to najlepszy lekarz jakiego poznalam . Zainteresowanie pacjentem jest wieksze niz by sie tego spodziewano. Pomaga bo chce pomagac , robi wiecej niz mu narzucono z obowiazku.

5,0/5

Kompetentny, uprzejmy, serdeczny, zawsze znajduje czas dla pacjenta. Nie tworzy dystansu, traktuje pacjenta po partnersku. Lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia i naśladowania (drodzy lekarze) specjalista.

5,0/5

bardzo polecam !,kompetentny zna swój zawód wie co robi ,miły uprzejmy.Według mnie godny polecenia.

5,0/5

Pan Piotr bardzo nam pomógł jest godnym zaufania lekarzem tylko szkoda że tak mało przyjmuje w poradni jest bardzo sympatyczny rzadko się spotyka teraz takiego dobrego lekarza polecam wszystkim

5,0/5

bardzo dobry lekarz godny zaufania sympatyczny zna się na swojej pracy potrafi doradzić tylko szkoda ze w poradni jest tylko jeden dzień w tygodniu wszystkim go polecam z dziećmi tylko do pana

5,0/5

,,Dobrych ludzi nikt nie zapomina" Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Bardzo dobra ocena dla Pana Piotra:)polecam

5,0/5

lekarz jest zaje...fajny! Z natury nienawidzę lekarzy. Nie mam do nich szacunku. I to z powodu kilku błędnych diagnoz. I postawy " i tak nam nic nie udowodnicie" A ten lekarz przewraca mój światopogląd w tym temacie do góry nogami. Ma świetny kontakt z dzieckiem, wyluzowany sposób bycia, pewność w stawianiu diagnozy, otwartość na współpracę, zadziwił nas na I wizycie i tak już zostało, dzięki niemu moje 3 letnie dziecko nie musiało chodzić w gipsie 4 tygodnie ( bo oczywiście pierwsza diagnoza innego lekarza nie była trafiona ) POLECAM POLECAM POLECAM

4,8/5

Maximum cierpliwości, zrozumienie dla bólu małego pacjenta i strachów rodzica, z dyskretnym poczuciem humoru. No i najważniejsze, dotrzymuje słowa - zabieg trwał ok. 3 min.:-) Wysoki standard i profesjonalność. Polecam i bardzo dziękuję.

5,0/5

Świetny specjalista ! Spokojny,opanowany,miły i bardzo sympatyczny lekarz. Genialny kontakt z małym pacjentem i przestaszonymi rodzicami. Z wyczuciem i delikatnością wytłumaczył okoliczności zabiegu mojej córki,a o bezbolesnych zmianach opatrunku z uśmiechem nie wspomnę !!! Gorąco Polecam Pana Dr Piotra

5,0/5

Aż trudno mi uwierzyć w poprzednią opinie! Jak dla mnie, lekarz wzbudza zaufanie, dodaje pewności i spokoju. Kompetencja i empatia na najwyższym poziomie. Ja w 100% jestem na TAK!

1,7/5

Pan dr Piotr Starzak obecnie leczy w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Jego kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Pacjentów jak i rodziców pacjentów traktuje wybiórczo, nie ma czasu na wytłumaczenie choroby oraz metody leczenia. Potrafi być chamski i arogancki. Naprawdę nie polecam.

5,0/5

Jestem mamą trójki dzieci,dzieci bardzo ruchliwych i uprawiających sport wyczynowo.Wizyty w szpitalu dziecięcym nie są dla mnie nowością ,trafialiśmy tam z naszymi dziećmi po wieczornych treningach wiele razy.To były bardzo niemiłe doświadczenia,dlatego tym bardziej chcę się podzielić wrażeniami po wczorajszej wizycie u dr Starzaka.Pierwszy raz zostaliśmy przyjęci "nie za karę" .Lekarz był przesympatyczny,rzeczowo wszystko nam wyjaśnił,skierował na badania,traktował córkę jak partnera do rozmowy,nie zbył jaj jakimś burknięciem.Chyba pierwszy raz nie czułam się winna ,że pozwalam dziecku na jakąś większą aktywność.Konkretny,rzeczowy,kompetentny lekarz i jeszcze do tego LUDZKI i z poczuciem humoru, co przez 16 lat moich wizyt było rzadkością.

4,8/5

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak wspaniałego człowieka jakim jest Pan Doktor. Szybciutko i rzetelnie ocenił uraz głowy naszego dziecka. Zadziałał także jak balsam dla duszy przerażonych rodziców. Nie tylko jest specjalistą lekarzem, ale także bardzo wrażliwym człowiekiem z super podejściem do dzieci. Bardzo dziękujemy.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat