drPiotr Starzak

Chirurg dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
12 opinii

• 5

Kompetentny, uprzejmy, serdeczny, zawsze znajduje czas dla pacjenta. Nie tworzy dystansu, traktuje pacjenta po partnersku. Lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia i naśladowania (drodzy lekarze) specjalista.

• 5

bardzo polecam !,kompetentny zna swój zawód wie co robi ,miły uprzejmy.Według mnie godny polecenia.

• 5

Pan Piotr bardzo nam pomógł jest godnym zaufania lekarzem tylko szkoda że tak mało przyjmuje w poradni jest bardzo sympatyczny rzadko się spotyka teraz takiego dobrego lekarza polecam wszystkim

• 5

bardzo dobry lekarz godny zaufania sympatyczny zna się na swojej pracy potrafi doradzić tylko szkoda ze w poradni jest tylko jeden dzień w tygodniu wszystkim go polecam z dziećmi tylko do pana

• 5

,,Dobrych ludzi nikt nie zapomina" Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Bardzo dobra ocena dla Pana Piotra:)polecam

• 5

lekarz jest zaje...fajny! Z natury nienawidzę lekarzy. Nie mam do nich szacunku. I to z powodu kilku błędnych diagnoz. I postawy " i tak nam nic nie udowodnicie" A ten lekarz przewraca mój światopogląd w tym temacie do góry nogami. Ma świetny kontakt z dzieckiem, wyluzowany sposób bycia, pewność w stawianiu diagnozy, otwartość na współpracę, zadziwił nas na I wizycie i tak już zostało, dzięki niemu moje 3 letnie dziecko nie musiało chodzić w gipsie 4 tygodnie ( bo oczywiście pierwsza diagnoza innego lekarza nie była trafiona ) POLECAM POLECAM POLECAM

• 4
  • 5

Maximum cierpliwości, zrozumienie dla bólu małego pacjenta i strachów rodzica, z dyskretnym poczuciem humoru. No i najważniejsze, dotrzymuje słowa - zabieg trwał ok. 3 min.:-) Wysoki standard i profesjonalność. Polecam i bardzo dziękuję.

• 5

Świetny specjalista ! Spokojny,opanowany,miły i bardzo sympatyczny lekarz. Genialny kontakt z małym pacjentem i przestaszonymi rodzicami. Z wyczuciem i delikatnością wytłumaczył okoliczności zabiegu mojej córki,a o bezbolesnych zmianach opatrunku z uśmiechem nie wspomnę !!! Gorąco Polecam Pana Dr Piotra

• 5

Aż trudno mi uwierzyć w poprzednią opinie! Jak dla mnie, lekarz wzbudza zaufanie, dodaje pewności i spokoju. Kompetencja i empatia na najwyższym poziomie. Ja w 100% jestem na TAK!

• 3
  • 3
  • 1

Pan dr Piotr Starzak obecnie leczy w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Jego kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Pacjentów jak i rodziców pacjentów traktuje wybiórczo, nie ma czasu na wytłumaczenie choroby oraz metody leczenia. Potrafi być chamski i arogancki. Naprawdę nie polecam.

• 5

Jestem mamą trójki dzieci,dzieci bardzo ruchliwych i uprawiających sport wyczynowo.Wizyty w szpitalu dziecięcym nie są dla mnie nowością ,trafialiśmy tam z naszymi dziećmi po wieczornych treningach wiele razy.To były bardzo niemiłe doświadczenia,dlatego tym bardziej chcę się podzielić wrażeniami po wczorajszej wizycie u dr Starzaka.Pierwszy raz zostaliśmy przyjęci "nie za karę" .Lekarz był przesympatyczny,rzeczowo wszystko nam wyjaśnił,skierował na badania,traktował córkę jak partnera do rozmowy,nie zbył jaj jakimś burknięciem.Chyba pierwszy raz nie czułam się winna ,że pozwalam dziecku na jakąś większą aktywność.Konkretny,rzeczowy,kompetentny lekarz i jeszcze do tego LUDZKI i z poczuciem humoru, co przez 16 lat moich wizyt było rzadkością.

• 4
  • 5

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak wspaniałego człowieka jakim jest Pan Doktor. Szybciutko i rzetelnie ocenił uraz głowy naszego dziecka. Zadziałał także jak balsam dla duszy przerażonych rodziców. Nie tylko jest specjalistą lekarzem, ale także bardzo wrażliwym człowiekiem z super podejściem do dzieci. Bardzo dziękujemy.

Gdzie przyjmuję

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat