dr n. med. Piotr Stryczyński

Neurochirurg

Szacunek ? do pacjenta . Pod wszelką krytyką. Lekceważenie pacjenta , brak szacunku . Pieniądze za prywatne wizyty owszem doktor wie jak brać . Natomiast po konsultacjach kontakt się urywa, zwłaszcza że pacjent jest zakwalifikowany przez doktora do operacji. Jestem żoną tego pacjenta. Mam nadzieję, że ten pseudo doktor to przeczyta. A innych ostrzegam !!!

Dzień dobry czekałem na wizytę 5 miesięcy leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa pan doktor poświęcił mi zaledwie 5 minut obejrzał zaledwie płytę z rezonansu szyjnego kręgosłupa i stwierdził że do operacji się nie kwalifikuję nie sprawdził pozostałych wyników badań rtg lędzwiowego i piersiowego zasugerowałem że przyczyna moich dolegliwości może leżeć po stronie kręgosłupa piersiowego stwierdził nie oglądając tych wyników że na pewno nie i nie trzeba tego oglądac zalecił ćwiczenia regularne ale jakie niestety już nie powiedział niewiem skąd się biorą opinie o tym panu ale niestety nie polecam a tak w ogule to jeżeli pan Dr. jest tak fachowy prywatnie to dlaczego na nfz.już nie? uprzejmości jedynie naprawdę nie można odmówić ale z fachowością to chyba nie bardzo może jak pójdę do niego prywatnie to stwierdzi co innego bo czuję się fatalnie wszystko wskazuje na kręgosłup piersiowy i lędzwiowy a pan Dr. tego nie oglądając stwierdza że nie dziwne to trochę.

Ja jestem 3m-ce po oreracji,przeprowadzonej przed dr.Stryczyńskiego.Walczyłam ROK z mega bólami pleców.Na szczęście również natrafiłam na Doktora,który zlecił rezonans i zaraz po wizycie u Niego z wynikiem po tygodniu byłam "naprawiona".JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ DOKTORZE.Będę polecać każdemu,jeśli neurochirurg to tylko Pan Doktorze-Hanna Nowak-Stańczak

Leczyłem się u dr.Stryczyńskiego i teraz mam zamiar wrócić.LEKARZ GODNY POLECENIA I ZAUFANIA'

Powiem tylko, że Pan Doktor uratował życie mojej mamy i jestem mu za to wdzięczna. Wykonał bardzo trudną operację na mózgu. Polecam!!!

Bylem pierwszy raz u tego lekarza poniewaz mojego u kturego sie lecze niema jest na urlopie i pan doktor stwierdzil ze niejestem jego pacjentem i zajmuje mu czas ktory moglby poswiecic swoim pacjentom .Czyli slowem pan doktor sam sobie wybiera pacjentuw ,i to on decyduje komu pomuc a kogo sie szybko pozbyc .Niepolecam tego lekarza bo moim zdaniem niepowinien on selekcjonowac pacjentow i decydowac komu pomuc,a komu nie.

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH NEUROCHIRURG PIOTR STRYCZYNSKI OPEROWAL MNIE PRZESZLO 10 LAT TEMU.MIALAM OPERACJE KREGOSLUPA ,GROZIL MI PARALIZ BYLAM W BARDZO KIEBSKIM STANIE BYLY TO CZASY KIEDY BYLAM PANNA A TERAZ JESTEM SZCZESLIWA ZONA I MAMA DWOCH WSPANIALYCH COREK A CO W TYM NAJWAZNIEJSZE I DO CZEGO ZMIERZAM TO ZE OBYDWA PORODY MIALAM NORMALNE I TO JEST PIEKNE.WIEM JAKI BYL I JAKI JEST DOKTOR NEUROCHIRURG PIOTR STRYCZYNSKI I POWIEM PANSTWU JEDNO NIC SIE NIE ZMIENIL BO JEGO MOTTO JAKO DOKTORA W TEJ SPECJALIZACJI TO:,,TYLKO I ZAWSZE DOBRO PACJENTA,,A PAMIETAJCIE ZE Z TAKIMI SCHORZENIAMI I CHOROBAMI NIE MA ZARTOW WIEC CZY WYDACIE 100 ZL,CZY 150 ZL, CZY 200 ZL NA PRYWATNA WIZYTE TO TE PIENIADZE WAM ZDROWIA NIE DADZA GDY SIE NIMI OBLOZYCIE A INWESTYCJA W ZDROWIE TO NAJWAZNIEJSZA INWESTYCJA W ZYCIU A DOKTOR PIOTR STRYCZYNSKI ,,TAK,,WYLECZY,POMOZE ,DORADZI I NIE ZOSTAWIA PACJENTA SAMEMU SOBIE. JESTEM TEGO PRZYKLADEM.I DZIEKUJE BOGU I MATCE BOZEJ ZE TAKIEGO LEKARZA POSTAWILI MI NA DRODZE.!!! PRZYJMUJE PRYWATNIE W POZNANIU JAK KAZDY LEKARZ I NA KASE CHORYCH W TORUNIU I W BYDGOSZCZY.ZYCZE POWODZENIA I WIELE ZDROWIA.

polecam dr.Stryczynskiego rok walczyłam z potwornym bólem kregosłupa ,bólem lewej nogi ,po dwóch wizytach mam wielką ulgę,chodziłam do 5 lekarzy nikt nie był wstanie mi pomóc .Polecam naprawde to mistrz ,lekarz z powołania .MAŁGOSIA.

Rewelacyjny lekarz.Rzadko takiego lekarza można spotkać.Przede wszystkim miły i swoją osobą zaskarbi sobie zaufanie pacjenta.Lekarz wart polecenia

Lekarz godny zaufania, kompetentny, wiarygodny.

Lekarz godny zaufania, kompetentny, wiarygodny.