Piotr Stryczyński

Neurolog

Właśnie miałam operację kręgosłupa na odcinku C5, C6.Operację zalecił i przeprowadził dr. Piotr Stryczyński.Jestem bardzo zadowolona z doktora. Wie co robi,super specjalista, odpowiedział mi na wszystkie pytania. Polecam . I to co najważniejsze , nie chodziłam do niego prywatnia ,a na NFZ.

Ja tego Pana nie polecam żadnemu choremu. Jest bardzo nieuprzejmy, , nie jest zainteresowany pacjentem i jego problemami zdrowotnymi.Kompletnie nie ma podejścia, pacjentów w przychodni traktuje jak kolejnych intruzów zabierających jego bardzo cenny czas. Nawet nie stara się być miły. Po wizycie w jego gabinecie poczułam się jak kompletne zero. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!

Witam, podejrzewam, że wizyty prywatne i publiczne u doktora się znacznie różnią. Nie będę tutaj wnikał w jego kompetencje, bo każdy przypadek jest inny i nie wszystkich da się po prostu uratować. Chciałbym tylko coś napisać o podejściu doktora do rodziny pacjenta, które krótko mówiąc jest okropne i daleko odbiegające od wszelkich norm. Nie może być tak, że doktor na pytanie o to 'czy pacjentka utraciła dużo krwi?' odpowiada: 'a co to znaczy dużo?'. Nie może być tak, że na pytanie 'czy stan pacjentki jest stabilny?' odpowiada: 'a skąd pani ...

Witam,
podejrzewam, że wizyty prywatne i publiczne u doktora się znacznie różnią. Nie będę tutaj wnikał w jego kompetencje, bo każdy przypadek jest inny i nie wszystkich da się po prostu uratować. Chciałbym tylko coś napisać o podejściu doktora do rodziny pacjenta, które krótko mówiąc jest okropne i daleko odbiegające od wszelkich norm. Nie może być tak, że doktor na pytanie o to 'czy pacjentka utraciła dużo krwi?' odpowiada: 'a co to znaczy dużo?'. Nie może być tak, że na pytanie 'czy stan pacjentki jest stabilny?' odpowiada: 'a skąd pani zna takie książkowe terminy?' co to znaczy stabilny?'. Nie może być tak, że doktor nie ma pojęcia o pacjentach leżących na jego oddziale. Mam nadzieję, że pan doktor w przyszłości spotka się z podobnie przedmiotowym traktowaniem i brakiem jakiegokolwiek wyczucia. Mam również nadzieję, że będzie mi dane spotkać się z nim w cztery oczy i powiedzieć co o nim myślę, już bez strachu o moją rodzinę, a jego pacjentkę, dosadnie.

Polecam , po dwóch wizytach mogę normalnie żyć ,5 lekarzy mnie leczyło ,nikt nie pomógł,zjadłam ogrom tabletek p/bólowych DR.po dwóch wizytach uwolnił mnie z potwornego bólu kręgosłupa ,oraz nogi.jetem bardzo wdzięczna .lekarz na medal ,naprawdę polecam. Małgosia.

DR.Stryczyński operował mój kręgosłup 4 lata temu .Jestem mu wdzięczna do dnia dzisiejszego .Dzięki niemu prawie normalnie funkcjonuję ,gdzie przed operacją miałam problem przejść 1 km .Za nim do niego trafiłam ,to byłam posyłana rok od jednego do drugiego lekarza ,a od leków nabawiłam się wrzodów nie wspominając jaka kasa na to poszła. Gdy przebywałam w szpitalu u Dr. P.Stryczyńskiego w Bydgoszczy miałam okazję poznać dwie pacjentki ,które wymagały poprawki operacyjnej ,którą miały zrobioną w Poznaniu ( ledwie chodziły),jednak po operacji u DR.STRYCZYŃSKIEGO już na drugi dzień chodziły ,kąpały się samodzielnie. Moje zdanie jest takie ,że będę zawsze polecać DR ,a i sama korzystać ,jak będzie potrzeba. Małgorzata

nieuczciwy i bardzo pazerny człowiek uprzejmy tylko od zawartości portfela jaki pacjent posiada

Bardzo dobry lekarz decydując się na operację wiedziałam że jestem w dobrych rękach, jestem tydzień po operacji kręgosłupa szyjnego czuję się świetnie nie odczuwam żadnych bóli mam tylko malutką rankę na szyi a jest zrobiona tak estetycznie że prawie wcale jej nie będzie widać .Panie doktorze dziękuję jeszcze raz za wszystko .Wdzięczna pacjentka ze Śremu

Byłem na wizycie u pana dr.Stryczynskiego.godny polecenia.

Byłem na wizycie u pana dr.Stryczynskiego.godny polecenia.

To wspaniały człowiek.Pomógł zupełnie bezinteresownie mojej przyjaciółce.Naprawde polecam

Jestem po operacji kręgosłupa - wycięcie dwóch kręgów i wstawienie implantów

Jestem po operacji kręgosłupa - wycięcie dwóch kręgów i wstawienie implantów