dr n. med. Piotr Szumin

2,7

Najgorszy dentysta u jakiego byłem .Niedość że się nie zna tak jak jego ojciec.To jest niemiły,spóźnia się i ma zawsze racje.Naciągacz pierwsza klasa.Ojciec był fachowcem on jest przykry

w moim odczuciu najlepszy stomatolog z jakim mialam kontakt. zgryz mam pozostawiający wiele do życzenia... a do tego jestem strasznym cykorem. jest to pierwszy lekarz ktory to rozumie i wydobywa dla takich osob ogromne poklady cierpliwosci. jest spokojny, rzeczowy i jest fachowcem w swojej dziedzinie. Tlumaczy i obiera wspolnie optymalna dla pacjenta droge leczenia.Mowi o aspektach za, przeciw i finansowych. Naprawde polecam Pana doktora !

jest spokojny, rzeczowy i jest fachowcem w swojej dziedzinie.
Naprawde polecam Pana doktora !

zdecydowanie za mało mówi w czasie zabiegu, co dla mnie stanowi problem bo rozmowa rozluźnia i pacjent nie skupia się na bólu tylko słucha

Polecam dr Szumina, mam 22 lata i w wyniku wypadku wybiłam sobie zęba a drugiego ukruszyłam, byłam u kilku stomatologów (również w Szczecinie) i dopiero dr Szumin objął mnie fachową opieką. Przede wszystkim dopiero on zauważył że trzeba zabezpieczyć ukruszonego zęba, z którym ciężko było funkcjonować ze względu na ból a potem doradził mi tańszą metodę uzupełnienia wybitego ząbka i w ten oto sposób zrobił mi mostek na dwóch uszkodzonych zębach nie piłując i nie niszcząc mi innych, nieuszkodzonych w wypadku zębów!:) Sama byłam zaskoczona efektem a ponieważ były to ząbki z przodu bałam się że będzie widać że nie są to "moje" zęby... Teraz jestem już 4 miesiące po skończeniu mostka i nie widać różnicy!:) Jestem zadowolona z efektów pracy dr Szumina. Kontakt z Nim jest bardzo dobry, mogę powiedzieć również, że wspierał mnie psychicznie a byłam naprawde załamana, gdyż bardzo dbałam o zęby a w dodatku miałam dopiero 22 lata... Naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym jego gabinet!

Znam tego lekarza od dziecinstwa i kiedy jego ojciec żył to miał nad nim kontrolę i był jednym z lepszych lekarzy. Na protetyce kompletnie sie nie zna, jego ojciec w tym fachu był mistrzem a on szarpie jego dobre imie. A co dalszego leczenia jakoś sobie radzi. Pacjentów posiada dlatego, że ten zakład stomatologiczny posiada dobrą opinię poprzez ciężką pracę jego ojca. Jeżeli ktoś chce się leczyć u niego to stanowczo ODRADZAM WSTAWIANIE ZĘBÓW I LECZENIE PROTETYCZNE. Szkoda waszego zdrowia, czasu i pieniędzy, jest mnóstwo dużo lepszych lekarzy którzy zrobią ...

Na protetyce kompletnie sie nie zna, jego ojciec w tym fachu był mistrzem a on szarpie jego dobre imie. A co dalszego leczenia jakoś sobie radzi. Pacjentów posiada dlatego, że ten zakład stomatologiczny posiada dobrą opinię poprzez ciężką pracę jego ojca. Jeżeli ktoś chce się leczyć u niego to stanowczo ODRADZAM WSTAWIANIE ZĘBÓW I LECZENIE PROTETYCZNE. Szkoda waszego zdrowia, czasu i pieniędzy, jest mnóstwo dużo lepszych lekarzy którzy zrobią to fachowo i taniej.

Jest uprzejmy umie podejsc do pacjęta. Mam córkę niepełnosprawną której leczyłam zęby na narkozę ostatnia wizyta w tamtym gabinecie zakonczyła się niepowodzeniem -anastazjolog podał jej narkozę poza żyłe gdzie doszło nawet do martwicy ręki kilka miesięcy leczenia.kiedy bolał ją ząb pojechalismy do Piotra Szumina wyrwał jej zęba na miejscowe znieczulenie bez zadnych protestów , wyleczył jej ubytki dawała sobie robić znieczulenie miejscowe .Polecam wszystkim jego gabinet.