Piotr Szwach

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
11 opinii

Co co piszą, że Pan Piotr jest zły niech strzelą sobie "barana" w drzewo. O nim mogę wyrazić się w samych superlatywach.

Na wizyty do pana Szwacha chodziłam przez ponad rok. Na początku wydawało mi się, że jest dobrym i kompetentnym lekarzem - wyjaśniał moje wątpliwości, kierował na różnorakie badania, jak i na konsultacje do lekarzy innych specjalności. Wszystkie wyniki były w normie. Pan Szwach stwierdził, że to może być padaczka i zabronił mi jeździć samochodem - dał mi zaświadczenie, na którym wpisał "zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych", bez podania przyczyny ani terminu, do kiedy ów zakaz obowiązuje. Kiedy po pół roku zapytałam, czy mogę jeździć samochodem, powiedział, że nie, bo mój przypadek jest "niejasny" i trzeba obserwować dalej, ale jak chcę, to może skierować tę sprawę do Wydziału Komunikacji, skąd skierują mnie na badania do ośrodka medycyny pracy. Zgodziłam się, jednak żadnego zawiadomienia nie dostałam... Na kolejnej wizycie zapytałam o to, pan Szwach powiedział, że to przecież dobrze, że nie skierował tego, bo nie musiałam płacić za badania, ale że skoro nalegam, to to faktycznie skieruje i będę miała dokument stwierdzający, czy mogę prowadzić samochód czy nie (kolejna groźba - nie zostało to skierowane do Starostwa). Ponadto, powiedział, że zaświadczenie, które mi wcześniej wydał było tylko po to, aby on był "czysty" w razie, gdybym ja zabiła kogoś prowadząc auto. Powoływanie się przed nim na obowiązujące przepisy nie dało żadnego skutku - widocznie pan Szwach nie zna Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15.04.2011 r. Tym osobom, które wybierają się do pana Szwacha na wizytę w Is-medzie, radzę zabrać coś do jedzenia i czytania - półgodzinne spóźnienie to minimum, a ludzie w kolejkach czekają nawet od 7, czyli na 3 godziny przed teoretycznym rozpoczęciem przyjmowania. Ja na moją ostatnią wizytę u tego pana czekałam ponad 5 godzin. Więcej do niego nie pójdę i to samo radzę czytającym tę opinię.

Ten człowiek to nie lekarz.W moim przypadku nie potrafił zdiagnozować mojego schorzenia,nie zlecił wykonania wszystkich badań i po 3 badaniach wystawił błędną diagnozę.Teraz zaproponował mi ,żebym zmieniła lekarza oraz życzy sobie żebym już umarła to będzie miał spokój.

od poczatku na mnie krzyczal,nic mi nie pomogl ani nie dal na zadne badania i krzyczal,ze nie jest moim lekarzem(pytanie,po co zostal lekarzem i po co przysiege lekarska zlozyl?). nie polecam tego lekarza,jest duzym egoista i chyba sam ze soba ma problem.

bylam u niego i malo sie dowiedzialam, i zapytal ile mam na wizyte powiedzialam ze 100zl powiedzial to daj

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i zaleconych badań.

Pan doktor spełnił moje oczekiwania i zalecił wszelkie kompleksowe badania .polecam.

Pan doktor to straszny gbur i mruk . Zdecydowanie nie polecam. Jak nie " posmarujesz" to nie masz.

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne, dokładnie opisuje rodzaj schorzenia, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym!

Świetny lekarz! Uprzejmy, cierpliwy, dokładnie wyjaśnił mi detale dotyczące mojej choroby i metodę leczenia. Bardzo kompetentny.

z jego wizyt jestem bardzo zadowolona, jako jedyny z 2 poprzednich lekarzy skierował mnie na wszystkie potrzebne badania do prawidłowego zdiagnozowania przyczyny bólu, poświęca pacjentowi dużo czasu prywatnie jak i państwowo i stara się mu wszystko dobrze wytłumaczyć.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny