lekarz Piotr Trojanowski

Polecam . Dzieki wizycie u doktora dowiedzialam sie ,ze mam chora tarczyce wiec pan doktor najprawdopodobniej mi URATOWAL ZYCIE !

Stanowczo odradzam ,dawno nie spotkalam się z takim delikatnie mówiąc lekceważeniem pacjenta.Pierwsze słowa jakie padły z ust tego pana to ,ze wizyta jest płatna.Badanie krótkie ,wynik dopplera ubogo opisany,a zalecenie to udać się do lekarza rodzinnego .Ponadto arogancki.

Fajny lekarz i dużo mi pomógł. Bede jeszcze go odwiedzać. Bardzo ładna przychodnia i miła obsługa

Przyszedłem do lekarza z okropnym bólem. Wykonał USG i szybko dowiedział się co mi dolega. Przypisał leki w bezpiecznej ilości. Wczesnej chodziłem do innych lekarzy i oni dawali mi oromne dawki leków, które mogą bardzo zagrozić zdrowiu. Ale ten lekarz przypisał odpowiednią dawkę, która pomogła mi pozbyć się nękającej mnie choroby.Super!!!!

Jeden z najlepszych lekarzy w okolicy. Odszukał chorobe i wytłumaczył co jest nie tak. Jednym słowem POLECAM

Super lekarz ! Bardzo profesjonalny. Gdyby nie jego pomoc, moje schorzenie rozwinęłoby się w wielkim stopniu

Bolała mnie noga. Po wizycie i po leczeniu jest dużo lepiej . Wcześniej leczyłem się u kilku innych lekarzy i okazało się po usg , że mam zakrzep w nodze .

Super. Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Polecam. Z pewnością jeszcze odwiedzę Centrum Medyczne Hipokrates i tego internistę!

Rozpoznał moją dolegliwość i w ekspresowym tempie wyleczył. Wspaniały doktor, wspaniała diagnoza , wspaniałe trafnie przypisane leki. Polecam !

Polecam !