lekarz Piotr Urbanek

Traumatolog, Ortopeda

2,4
2,2

Bardzo polecam Pana doktora. Zna się na tym co robi, uratował mnie wiele razy co nie było wcale łatwe, bo cierpię na Wrodzoną Łamliwość Kości. Dzięki zaangażowaniu dra Urbanka dziś chodzę i mam się świetnie. Potrafi dokładnie zlokalizować problem i zobaczyć to, czego inni lekarze nie widzą lub nie chcą widzieć. Przekonałam się o tym wielokrotnie.

Konsultacja to jakas parodia gabinetu lekarskiego. A najgorsze wrazenie robi asystentka czy nie wiem kto jakas dziewczynina ktora nieproszona wtrąca sie do rozmowy chociaz nie ma pojecia o czym mowi. Dr Urbanek koniecznie chcial mnie namowic na kosztowną operację. Juz dzwonil przy mnie do swojego kolegi ze ma dla niego klienta. Ja jednak dosc sceptycznie podeszlam do tego pomysłu, wiec wtedy sie zdenerwował i zacząl straszyc kalectwem. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie niegodne lekarza. Okazało sie ze w moim przypadku operacja nie jest potrzebna a nawet nie jest wskazana. Kilka zabiegow rozwiązało ...

Okazało sie ze w moim przypadku operacja nie jest potrzebna a nawet nie jest wskazana. Kilka zabiegow rozwiązało problem. Operacja mogla tylko zaszkodzic.
Niestety uwazam ze ten czlowiek nie ma na względzie dobra pacjenta jedynie potrzeby portfela. Nie polecam, wręcz odradzam

Ortopeda bardzo konkretny. Jeden z lepiej podchodzących do tematu na NFZ. Po kolejnej wizycie zauważyć można jego fachowość i wyróżniające się poczucie humoru. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nie polecam. Ja bym tak psa nie potraktowała jak ten lekarz moje dziecko. Tak mu zbadał bioderka, że ostro maluch się rozpłakał. Nie miał chyba pan doktor humoru. No właściwie rozumiem- wizyta na NFZ, więc co się będzie starał. Podobno prywatnie jest inny. Ale jeśli praca z bidusami na NFZ mu nie odpowiada , to może lepiej zostać tylko i wyłącznie przy prywatnej praktyce. Nie odpowiada na zadane pytanie, bo ogląda w tym czasie filmiki na komórce albo rozmawia z kimś przez telefon w sprawie spodni. Żenada. Lekceważenie na poziomie ekspert.

Pan Urbanek nie powinien pracować w szpitalu, oraz nie powinien nigdy więcej leczyć ludzi ponieważ się do tego nie nadaje.Jego kompetencja lekarska jest niedorzeczna i naganna.Odradzam wszystkim tego ortopedę.Nawet mnie nie zbadał , nie dał na prześwietlenie tylko kazał asystentce ściągnąć gips.

Ten lekarz to jakaś niedorzeczna pomyłka. Ani nie zbadał i nie dał na prześwietlenie nogi która była w gipsie tylko kazał asystentce by mi zdjęła gips i kazał za 3 tygodnie przyjechać do kontroli. Pan Urbanek nie powinien pracować w zawodzie lekarza bo się w tym nie spełnia. Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta.

Nie polecam,a wręcz odradzam pseudo leczenia tego lekarza.Pojawiłam się na wizycie w przychodni w Barcinie ze względu na ból i sztywność kończyn-nóg, które uniemożliwiało mi poruszanie się.Ten stan najbardziej dokuczał w nocy i zaraz po przebudzeniu.Aby móc wstać z łóżka i iść,musiałam mieć pomoc, oparcie i czas .Tzw "start" trwał do 15-30 minut.Później mogłam chodzić, ale z ograniczeniami,sztywnością stóp i bólem stóp.Z pewnością nie można było tego stanu nazwać sprawnością/miałam wtedy 50 lat/.Nic mi wcześniej nie dolegało, jestem osobą lubiącą aktywność fizyczną .Lekarz na dzień dobry oznajmił mi po wglądzie w co dopiero założoną kartotekę , że jestem"stara".Nie wiedziałam , czy dobrze słyszę, czy mam śmiać się, czy też wyjść.....Myślę, że to taki sposób bycia lekarza , który uważa to za śmieszność i humor.Musiało być to codziennością, gdyż asystentka również uważała to za zabawne.Później rozmawiali ze sobą.Nie dotyczyło to mnie,ani mojego schorzenia.W końcu lekarz zaczął głośno mówić do mnie, gdzie muszę się udać.Zawile, niezrozumiale dla mnie zaczął mówić o dotarciu do jakiegoś miejsca, jednocześnie rysując jakąś trasę.Myślałam , że dotyczy to być może jakiś zabiegów, rehabilitacji.Kiedy skończył mówić, dowiedziałam się, że jestem za gruba???a wskazówki i trasa narysowana mi na papierze to plan miasta Inowrocławia z miejscem docelowym-Klub Fitness, z którym/dziś to wiem/lekarz jest związany.Byłam rozczarowana wizytą i jednocześnie nie wierzyłam temu co się stało...Lekarz potraktował mnie w niewłaściwy sposób, nie udzielając mi żadnej pomocy.W tym samym dniu umówiłam się się na wizytę prywatną u P.doktor Kollasa w Bydgoszczy.Trafiłam na oddział reumatologii.Po niezliczonych i bardzo dokładnych badaniach wykluczono rematoidalne zapalenie stawów.Przez dwa lata byłam leczona na zwyrodnieniowe zapalenie stawów.Dzisiaj jest OK.Myślę, że moja historia da do myślenia Tym, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem doktora Urbanka....Z pewnością przy takim doktorze nie miałabym żadnych szans ,aby dzisiaj samodzielnie się poruszać i tak jak to robiłam wcześniej, robić 80 km trasy na rowerze.Szukajcie mili Dobrych lekarzy, z taką opinia jak ta omijajcie Ich szerokim łukiem.

Szybki jak błyskawica...to go troche gubi. Bardzo bezpośredni "normalny" człowiek. Pomimo ze moje leczenie nie dobiegło końca to mysle ze robi wszystko aby mi pomóc.

Człowiek nie wykfalifikowany nie pojecia o tej chorobie,wciskał mi kit ze moje dziecko na to nie było chore.Zanim zaczął ze mna rozmawiać musiał szukać w internecie na temat tej choroby.Ogładało go trzech ortopedów podczas choroby i stwierdzili ze dziecko ma taka chorobe a ten znachor URBANEK twierdził ze dziecko na to nie chorowało.PARODIA NIE POLECAM

Podczas urlopu doznałam dość poważnego urazu kolana (zerwanie więzadła). Tak się złożyło, że Pan doktor również przebywał w tym samym czasie na urlopie i bardzo mi pomógł. Po pierwsze oferował swoją pomoc, obejrzał nogę i zdjęcia rentgenowskie wykonane we włoskiej klinice, dzięki czemu postawił wstępną i trafną diagnozę. Co więcej doradził mi jak ćwiczyć i pielęgnować uszkodzone kolano, tak by zminimalizować powstałe już szkody i zapobiec zaniku mięśnia. Mimo, iż Pan doktor był na wczasach, udzielił mi bezinteresownie pomocy i doglądał mnie, chociaż musiał poświęcić ku temu swój prywatny czas przeznaczony na wypoczynek. Dlatego polecam tego lekarza, ponieważ uważam że jego postawa świadczy o tym, iż dba przede wszystkim o dobro pacjenta.